Ką Jums suteikia būrimas taro kortomis?

Taro kortos

Ką Jums suteikia būrimas taro kortomis?

Taro kaladė yra lankstus, vaizdinis ir apčiuopiamas įrankis galintis pasiūlyti žmogui geriausią patarimą, kurio jis pats prieš būrimą nesupranto siulantis surasti geriausią problemos sprendimo būdą vienokioje ar kitoje situacijoje.

Iš tiesų nesvarbu kodėl žmogus atsidūrė kryžkelėje kur jam reikia priimti vienokį ar kitokį sprendimą su kuo jam prireikė pagalbos, nes tikslas – užtikrinti savo gerovę.

Taro kortų prasmė

Žmones vienija poreikis mažą istoriją paversti „didžiuliu“ romanu. Kalbant apie tokią „istoriją“, Pamela Colman-Smith buvo menininkė ir pasakotoja, kuri nesulaukė jokios komercinės sėkmės, niekada nesusituokė ir mirė skurde ir nežinomybėje. Priešingai, ji apibūdinama kaip „raganų krikšto duktė ir burtininkų sesuo“, kuri turėjo sinestezijos dovaną ir nupiešė paveikslus, kuriuos muzikantai mato kurdami muziką, taip pat sukūrė vieną populiariausių ir įtakingiausių taro kaladžių ( Rider–Waite kortų kaldė ). Puikios istorijos kupinos prasmės, tikslo ir polėkio - yra tai, kas skatina motyvaciją gyventi ir stengtis.

Prasmės radimas ne tik padeda ištverti neišvengiamus gyvenimo sunkumus ir skausmą, bet ir suteikia įkvėpimo bei energijos kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, moteris gali ir toliau dirbti darbą, kuris neteikia jos pasitenkinimo, nes tai darydama savo vaikams suteikia išsilavinimą ir galimybes, kurių ji pati buvo atimta. Kai ji tai supras, ji gali rasti kitą būdą savo vaikams aprūpinti.

Tai padeda atrasti prasmę, nes kortos sugeba suvienyti Jūsų pasimetūsį protą pateikdamos asociacijų ir asmeniškumų susijusių tiesiogiai su Jūsų gyvenimu. Žmonės yra “padarai”, kurie eina numintu keliu, o jų tikrovės suvokimas priklauso nuo jų prigimtinių moralinių vertybių. Kai pasirenkate savo vertybes, įgaunate stiprybės. Taro kortos yra veidrodis, padedantis pamatyti tai, kas jums iš tikrųjų svarbu.

Būrimas taro kortomis

Yra keletas taro kortų interpretavimo tradicijų. Viena iš jų sako, kad yra bendros visiems reikšmės kiekvienai Taro kortai ir jos simbolikai. Tokiu atveju šias reikšmes būtina išmokti pačiam ir jas prisiminti. Galima pasitarti su Tarologu, mokytis reikšmių iš knygų ar interneto straipsnių.

Verta žinoti, kad daugėja nuomonių kurios neigia visas iš anksto nustatytas reikšmes ir atitinkamai žinias. Sakoma, kad buriantysis žiūri į kortą ir sako viską, kas šauna į galvą. Vaizdas tampa savotišku projekciniu rašalo dėme ar psichologiniu impulsu.
Taikant antrąjį metodą, žmogus pats su laiku sukuria unikalias reikšmes savo galvoje, todėl būrimas taro kortomis gali pasirodyti žymiai lengvesnis nei, kad tikėjotės. Tačiau tiesa yra per vidurį.

Taro kortos

Tarologė Svetlana Kūgienė, elana.lt tinklalapio įkūrėja pataria: “Pirmasis metodas suteikia įrodomą arba visuotinai priimtą struktūrą. Antrasis palieka vietos asmeninei interpretacijai, sutelkiant dėmesį į jūsų asmenybę. Sujungus dvi technikas, galima sukurti norimą harmoniją, kurioje gausu ryškių detalių.” Pavyzdžiui: “Taurių dešimtukas” - gali reikšti paveldėjimą, bet tam tikrais atvejais gali rodyti ir paveldėtą talentą žaisti krepšinį bei su tuo susijusias šeimos viltis.

Taro kortų simbolių nauda

Vaizdai ir simboliai pavaizduoti ant pačių kortų yra neišsenkamas pozityvumo šaltinis galintis padėti mums išspręsti praeities problemas, atskleisti mūsų potencialą ir ugdyti talentus, jie gali sukelti įkvepiančias vizijas, padėti sukurti idėją, kurių dėka mes augsime kaip individualūs, profesionaliai ir dvasiškai visą gyvenimą. Galų gale, tai galima traktuoti kaip dvasinį šaltinį, kuris atneša gyvybę teikiančios paramos ir atsinaujinimo energiją.

Taro kortų būrimas atskleidžia problemos esmę ir leidžia ją pilnai suvokti. Buriant reikia vaizduotėje išbandyti įvairius scenarijus, apgalvoti bet kokią galimą įvykių raidą ir tuo pačiu visais būdais užkirsti kelią nerimui. Nerimas atima iš veiklos efektyvumą, o derinimo sėkmė daugiausia priklauso nuo jos nebuvimo.