Kaip burti su Lenormand kortomis ir kuo jos skiriasi Taro?

Taro kortos

Kaip burti su Lenormand kortomis ir kuo jos skiriasi Taro?

Lenormand kortos gavo savo pavadinimą iš būrėjos Marijos Lenormand, gyvenusios Prancūzijoje XIX amžiuje. Ji buvo garsi būrėja ir savo prognozėms naudojo paprastų kortų kaladę.

Nuo tada kortelių išvaizda pasikeitė, tačiau jų paskirtis nepasikeitė: atsakyti į kasdienius klausimus ir patarti, ką daryti vienoje ar kitoje situacijoje.

Pavyzdžiui, galite pasiteirauti, ar turėtumėte pakeisti darbą, nusipirkti butą ar pradėti verslą.

Kuo skiriasi Lenormand kortos nuo Taro kortų kaladės?

Skirtingai nuo Taro kortų kaladės kurioje yra 76 kortos, klasikinė Lenormand kaladė susideda iš 36 kortų. Kiekviena korta turi paveikslėlį-simbolį, kuris sukelia paprastas ir suprantamas asociacijas. Būtent jų pagrindu vyksta vėlesnis išdėstymo aiškinimas.

Taro kaladė linkusi spręsti kodėl įvykis atsitiko taip, kaip atsitiko? Kaip turėtum planuoti kitą savo veiksmų eigą, o Lenormand kaladė kaladė susitelkia ties klausimu „ką“ ar „kur“.

Pavyzdžiui: ką tikitės pamatyti toliau? Kur galėtum būti po mėnesio ar daugiau?

Lenormand kortos dažnai painiojamos su Taro arba laikomos jų atmaina. Tiesą sakant, tai yra dvi skirtingos sistemos, kurios nėra tarpusavyje susijusios.

Taro kortos

Lenormand kortos idealiai tinka pradedantiesiems

Lenormand kortos idealiai tinka tiems, kurie tik pradeda išbandyti savo jėgas prognozėse.

Nedidelis skaičius Lenormand kortų, kuriose daug lengviau naršyti ir prisiminti jų reikšmes

Ryškios nuotraukos sukuria aiškius vaizdus, kuriuos gali iššifruoti net vaikas.

Sistema padės lavinti intuityvų mąstymą, todėl ateityje bus lengviau įvaldyti kitus būrimo būdus, įskaitant Taro.

Ateities spėjimas kortelėse yra speciali sistema, kurioje yra taisyklės, kurių reikia griežtai laikytis. Priešingu atveju rezultatas gali būti labai iškreiptas, ir jūs negausite teisingo atsakymo į savo klausimus.

Lenormand kortų būrimo taisyklės:

Prieš atlikdami būrimą aiškiai suformuluokite klausimą, į kurį norite gauti atsakymą. Kuo konkretesnis klausimas, tuo tiksliau kortos atsakys. Ir atvirkščiai: neapibrėžtas ir neaiškus klausimas reikš tą patį atsakymą.

Sukurkite atmosferą, kurioje galėtumėte susikaupti ir nebūsite atitraukti nuo bendravimo su kortomis.

Stenkitės iš anksto susikaupti ir nusiteikti darbui su kalade, meditacija tam labai padeda.

Atsisakykite negatyvo: reikia burti esant ramiai emocinei būsenai ir geros nuotaikos. Dėlionių aiškinimas yra įdomus procesas, kuris pradedantiesiems gali pasirodyti painus. Patikėkite, laikui bėgant išmoksite greitai suprasti kortelių kalbą ir interpretuoti jų pranešimus.

Kaip interpretuoti Lenormand kortas?

Prieš pradėdami dirbti su dėlionėmis, išmokite visas pagrindines kortų reikšmes. Be šio pagrindo jūs negalite judėti į priekį.

Pradėkite praktikuotis su dvejomis ar trejomis kortomis, palaipsniui pereikite prie sudėtingesnių dėlionių.

Pasitelkite ne tik racionalų mąstymą, bet ir intuiciją, įkvėpimą. Klausykite savo vidinio balso – jis jums pasakys teisingą atsakymą.

Nesistenkite kortelių atsakyme matyti tik tai, ką norite matyti – pasistenkite blaiviai įvertinti situaciją iš šalies.

Jei buriate kitam asmeniui, neteikite savo vertybinių sprendimų dėl situacijos ir derinimo, o tik perduokite gautą informaciją. Žmogus pats turi nuspręsti, ką daryti, o jūs galite tik pasiūlyti teisingą kryptį.

Taro kortos

Lenormand kortų dėlionės

Lenormand korų reikšmes lemia joms pritaikyti vaizdai. Pagrindinės paveikslėlyje esančio objekto, gyvūno ar žmogaus savybės yra kortelės savybės.

Pavyzdžiui, pamačius „Inkaro“ kortelę, mintyse iškyla asociacijos su stabilumu ir patikimumu, o „Knygos“ kortelė primena išmintį ir pažinimą su paslaptimis.

Kiekviena kortelė atitinka raktinių žodžių rinkinį, iš kurio galima pasirinkti tinkamiausią asociaciją dėlionei interpretuoti.

Lenormand sistemoje įprasta kortas laikyti tik dviejų ar trijų kortų kombinacijomis – jos vadinamos „diadomis“ ir „triadomis“ arba „trejetais“.

Dviejų kortų derinys padės atsakyti į paprastą klausimą, kuriam nereikia giliai įsigilinti į situaciją, pavyzdžiui: „Kaip seksis šiandien?

Trijų kortelių derinys suteiks daugiau informacijos ir atsakys į sudėtingus klausimus, susijusius su likimu ir gyvenimu.

Sutikite, puiku turėti užuominų įrankį įvairioms situacijoms? Nesijaudinkite, jei iš pradžių turite sunkumų su kortomis nes visada galite kreiptis į būrėją ar tarologę, jog padėtų ir paaiškintų kas neaišku.