Kaip Taro kortos gali padėti išsivaduoti nuo depresijos?

Taro kortos

Kaip Taro kortos gali padėti išsivaduoti nuo depresijos?

Tarologė ir elana.lt įkūrėja Svėtlana Kūgienė pasidalino viena istorija susijusią su Taro kortomis ir kaip jos gali padėti žmogui išgyventi pačius sunkiausius gyvenimo išbandymus.

Kartą socialiniuose tinkluose teko skaityti žmogaus istoriją kurioje pasakojama ne taip jau senai 2019 metais nutikusią gyvenimiškų nesekmių laviną. Prasidejus pandemijai per 1 savaitę moteris neteko darbo, namų, jos vyras ją paliko, o senelis mirė.

Tuomet ji guodėsi sakydama: „Jaučiausi visiškai bejėgė esamoje situacijoje. Vienintelis dalykas kurį tuomet prisiminiau - taro kortų būrimas aš tai naudojau kaip būdą objektyviau pažvelgti į savo situaciją. Būtent tai suteikė man šiek tiek vilties.“

Skaitydama jos istoriją nustebau, nes pasirodo moteris jau dešimtmetį domisi taro tematika. Verta paminėti, kad ji ne tik kasdien būrėsi kortomis, bet ir toliau kartą per savaitę lankėsi pas terapeutą ir vartojo vaistus nuo depresijos ir nerimo. Todėl manau tai buvo kombinuota pagalba žmogui t.y reikia išnaudoti visus gyvenime įmanoma išteklius, jog padėtum sau sunkiausiais momentais.

Iš tiesų iš praktikos galiu pasakyti, kad moteris tikrai nėra fenomenas ir vienintelė kuri surado atgalinę vertę taro kortose. Pastoviai žmonės kovoja su netikrumu ir savo vidiniais demonais, ieško didesnio tikslo dalykuose kur galbūt nereikėtų ieškoti.


Taro kortos

Kas yra taro kortos?

Šiomis dienomis taro kortos yra kur kas populiaresnės nei prieš keletą dešimtmečių. Pačios kortos jau nesiasocijuoja su neigiamais dalykais kaip anksčiau buvo manyta.

Nors jo istorinė kilmė nėra aiški, taro kortos greičiausiai atsirado XIV amžiuje , į Vakarų Europą atvežtos iš Turkijos. Pirmieji Taro kaladžių įrašai datuojami 1440 m. Standartinės žaidimo kortos buvo papuoštos rankomis pieštomis iliustracijomis ir vadinamos triumfo kortomis, kurias dabar vadiname koziriais.

Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos su kultūrinėmis reikšmėmis, kurias galite naudoti dvasingumo, meno ir pasakojimo sumetimais.

Kaip reikia naudoti taro kortas teisingai?

Ištisas kartas žmonės kreipėsi į organizuotą religiją, norėdami rasti savo gyvenimo tikslą ir stiprybės neramiais laikais.

2017 metais daugiau nei ketvirtadalis Lietuvos suaugusiųjų teigė save laikantys dvasingais, bet ne religingais. Tai 8 procentais daugiau nei 2012 m.

Taro kortos tinka šiai tendencijai, tai galima traktuoti kaip dvasinę praktiką, kuri padeda žmonėms geriau suprasti save.

Kartais, kai žmonės nerimauja ir yra prislėgti , tai yra ženklas, kad jų sielą reikia puoselėti. Taro glaudžiai siejasi su siela. Tai tikrai geras sūkurys pasąmonei ir kolektyviniam nesąmoningam protui atverti...

Jūs neturite rinktis tarp apsilankymo pas terapeutą , vaistų vartojimo ar taro skaitymo. Tai turėtų būti tiesiog komponentas visame įdirbyje kurį žmogus investuoja į geresnį rytojų.

Ar tai tinka kiekvienam?

Kai kurie žmonės kreipiasi į Tarologus, kad palaikytų savo psichinę sveikatą. Taro kortos gali padėti užmegzti pokalbį su vidiniu savimi, padėti ir pagreitintį atsigavimą iš psichologinių traumų, rasti gyvenimo aplinkybių prasmę ir rasti sprendimus.

Taro kortose yra dvasinis komponentas, kuris gali patikti tiems, kurie nori patirti dvasinį apsivalymą - katarsį.

Taro kortos nėra nėra terapijos pakaitalas, nors gali ją papildyti. Kadangi kortos turi kelias reikšmes, gali kilti pagunda pamatyti tai, ką norite pamatyti. Ekspertai teigia, kad antrosios nuomonės gavimas gali padėti sumažinti patvirtinimo šališkumą.

Esmė? Jei taro kortos leidžia jaustis ramiau ir padeda jaustis geriau, jos gali būti geras energijos šaltinis.