Horoskopai: nemokamas dienos horoskopas visiems ženklams Dienos horoskopas


Dienos horoskopas visiems 12 zodiako ženklų Horoskopas 2020-09-25 (Rugsėjo 25, Penktadienis)

Avinas

1. Avinas (03.21 - 04.20)
Noras gražiau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems, mylimam žmogui nepigiai kainuos, bet nenueis veltui. Seksis meilės ir kūrybos fronte. Ramybę drums ir optimizmą mažins tik kai kurie vidiniai kompleksai.

Jautis

2. Jautis (04.21 - 05.21))
Gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai „paūžti“. Nusimato ir kitokių malonių akimirkų. Ypatingą pagyvėjimą pajusite santykiuose su antrąja puse, vaikais. Tikėtini pramoginiai renginiai, pobūviai, tik nesielkite lengvabūdiškai.

Dvyniai

3. Dvyniai (05.22 - 06.21)
Ši diena turėtų būti gana maloni. Produktyviai suksis menininkai, grožio ir sveikatos paslaugų teikėjai. O jeigu nieko dirbti nenorite, nepasigailėsite paskyrę visą laisvalaikį meilei, vaikams, gerbėjams.

Vėžys

4. Vėžys (06.22 - 07.22)
Tarpusavio santykiuose reiktų padaryti kai kurias išvadas ir elgtis taip, kad gyventumėte savo, o ne kitų jums primestą gyvenimą, išliekant darnoje su jais. Jei atostogaujate kurorte, galbūt su antrąja puse šauniai papramogausite.

Liūtas

5. Liūtas (07.23 - 08.23)
Pajusite poreikį keistis patys ar pakeisti aplinką, atmesti tai, kas nebereikalinga, arba kaip tik susigrąžinti tai, kas prarasta, jei tik įmanoma. Vakaras bus labai aktyvus tiems, kurie sukasi šou versle ar mėgaujasi atostogų malonumais.

Mergelė

6. Mergelė (08.24 - 09.23)
Šiandien jums turėtų sektis demonstruoti kompetenciją, sporto ar keliavimo įgūdžius, tarptautinės politikos ar užsienio kalbų išmanymą. Bendrausite su užsieniečiais. Jeigu tik panorėsite, patirsite jausmų, aistros, romantikos.

Svarstyklės

7. Svarstyklės (09.24 - 10.23)
Gilinsitės į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime, santykiuose su brangiausiais žmonėmis. Jeigu imsitės kasdienių reikalų, diena bus įprasta ir privers norom nenorom atlikti tai, kas suplanuota.

Skorpionas

8. Skorpionas (10.24 - 11.22)
Visą dieną intensyviai bendrausite. Gali atsirasti proga atnaujinti seną pažintį, romaną arba labiau suartėti su antrąja puse. Tačiau ir susipykti, išsiskirti galima akimirksniu. Pakaks prisiminti senas nuoskaudas.

Šaulys

9. Šaulys (11.23 - 12.22)
Būsite šiek tiek išsiblaškę, chaotiški. Gali būti nelengva laikytis įprastinio ritmo ir užsibrėžto plano. Nieko gero, jei būsite priversti reikštis viešai. Tačiau kūrybingumas, romantiški impulsai, meilės troškulys dar labiau sustiprės.

Ožiaragis

10. Ožiaragis (12.23 - 01.20)
Norėsis pramogauti, puoštis, mylėti. Pasvajoti, pamąstyti, kažką įvertinti ar perkainoti irgi būsite ne prieš. Daugiau dėmesio gali tekti skirti vaikams.

Vandenis

11. Vandenis (01.21 - 02.19)
Galima maloni žinia, širdį glostantis telefono skambutis ar susitikimas. Vis dėlto aktualiausi šiandien bus finansiniai ir turtiniai klausimai. Galbūt pavyks neblogai pasipelnyti ar įsigyti vertingą daiktą.

Žuvys

12. Žuvys (02.20 - 03.20)
Neieškosite žodžio kišenėje, nestokosite sąmojo, ir tai prisidės prie jūsų sėkmės. Aplinkinius intriguosite ir stebinsite savo pastebėjimais, žiniomis. Galite sulaukti viliojamo pasiūlymo.

Šaltinis: www.vytautus.com