Dienos horoskopas visiems 12 zodiako ženklų

Skaitykite horoskopus ir dalinkitės su kitais

Dienos horoskopas

Horoskopas 2020-02-17 (Vasario 17, Pirmadienis)
Avinas
1. Avinas (03.21 - 04.20)
Pasistenkite niekam neprimesti savo nuomonės. Netinkama diena oficialiai aptarinėti svarbius reikalus su vadovais. Tiesa, jei jums reikia pasišnekėti konfidencialiai su aukštu asmeniu, tuomet tai puikus laikas.

Jautis
2. Jautis (04.21 - 05.21))
Būkite dėmesingesni aplinkinių šnekoms: galite išgirsti, suprasti svarbią paslaptį. Patys, atvirkščiai, daugiau patylėkite. Nieko iš kitų nereikalaukite: vargu ar ką pešite keldami skandalus, reikšdami ultimatumus, galinga bus tik tyla.

Dvyniai
3. Dvyniai (05.22 - 06.21)
Pasyvus metas, tad verta užsisklęsti savyje, atsisakyti neprivalomo bendravimo. Nieko naujo nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į jokias provokacijas: prieš savo valią galite būti įtraukti į kompromituojantį reikalą.

Vėžys
4. Vėžys (06.22 - 07.22)
Impulsyvūs sprendimai tik dar labiau supainios reikalą. Tai gali jus grąžinti į praeitį, tad labiau stebėkite, klausykitės, nei veikite. Beje, jūsų ausis gali pasiekti mylimo žmogaus paslaptys. Būkite atidesni vaikų kalboms: galite suvokti, ką jie nuo jūsų slepia.

Liūtas
5. Liūtas (07.23 - 08.23)
Nesitikėkite iš ko nors sulaukti pagalbos, tik patys sau galėsite padėti, pasitarnauti. Beje, labai tikėtina, kad patiems teks kam nors pagelbėti, ir tai pasistenkite padaryti su malonumu.

Mergelė
6. Mergelė (08.24 - 09.23)
Nešvaistykite savo jėgų kalboms, įtikinėjimams: šiandien kiekvienas girdės tik pats save. Galite nesugebėti įvertinti svarbios informacijos, tad neskubėkite, nesakykite niekam „ne“ ir dažniau suabejokite savo išvadomis.

Svarstyklės
7. Svarstyklės (09.24 - 10.23)
Reikalai strigs vietoje. Nieko neprarasite, jei svarbų dalykinį reikalą atidėsite. Šiandien verta labiau užsiimti šeima, savo namais.

Skorpionas
8. Skorpionas (10.24 - 11.22)
Seni geri darbai sugrįžta. Šiandien galite patirti, ar daug gero esate kitiems padarę, palinkėję. Galite netikėtai susitikti arba gauti kokią nors žinią apie seniai mylėtą žmogų.

Šaulys
9. Šaulys (11.23 - 12.22)
Būsite gana svajingi, romantiški, tačiau aplinkybės reikalaus nusileisti ant žemės, priimti konkretų sprendimą. Jei jūsų darbas susijęs su dokumentais, pinigais ar informacija, būkite itin atidūs: galite nepastebėti padarę klaidą.

Ožiaragis
10. Ožiaragis (12.23 - 01.20)
Būkite atidūs, kadangi galite susikompromituoti. Nepriiminėkite svarbių sprendimų, jums stigs informacijos. Visiškai netinkamas laikas kreiptis su pasiūlymais ar prašymais į savo vadovas ar dar aukštesnius vadovus.

Vandenis
11. Vandenis (01.21 - 02.19)
Tai nepalankus metas: iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau, nei galite duoti ar suprasti. Kita vertus, tai neblogas laikas aiškintis paslaptis, tvarkyti konfidencialius reikalus. Galimos problemos darbe per draugus, tad geriau nepainioti draugiškų bei dalykinių santykių.

Žuvys
12. Žuvys (02.20 - 03.20)
Esate įžvalgūs, apsukrūs, bet aplinkybės klostosi painiau, nei esate tam pasiruošę. Senas neatliktas darbas ar neįvykdytas pažadas draugui, beje, gali virsti kliuviniu. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, būkite atsargesni.

Šaltinis: www.vytautus.com
Draugai: Free Mobile Dating, Funny Quizzes