Mėnulio reikšmė Avino ženkle

Sužinokite, ką reiškia kai mėnulio zodiako ženklas yra Avinas

Kai mėnulio zodiako ženklas Avinas

Priešpilnis: spalio-balandžio mėnesiais.
Delčia: balandžio-spalio mėnesiais

Mėnulis avino ženkle suteikia energijos, įkvepia kūrybai, tai šviesos ir džiaugsmo dienos. Šiomis dienomis daug dinamikos, bet gali pritrūkti diplomatijos. Sėkmę lemia vyriškumas, drąsa bei ryžtas. Žmonės tampa ryžtingesni, atviresni, drąsesni, tuo pačiu labiau linkę į konfliktus. Vyrauja egocentrinis mąstymas, noras vadovauti. Daug kas sėkmingai sprendžiama jėga, spaudimu. Trūksta atsargumo, jautrumo, emocinės reakcijos staigios, neprognozuojamos ir aistringos.

Namų darbai
Galimas langų plovimas, stiklai išties blizgės. Galima vėdinti patalpas ir patalus. Valyti, vėdinti čiužinius. Konservuoti įvairius vaisius. Užšaldyti vaisius ir daržoves, liks daugiau skonio, ir bus mažiau vandeningi.

Sveikata
Valdo galvą, smegenis, akis, nosį, viršutinį žandikaulį, dantis. Atsisakyti operacijų šioje srityje. Nevarginti akių, geriau šiomis dienomis neskaityti ir mažiau žiūrėti televizorių. Laikas tinkamas gydyti ir operuoti inkstus, šlapimo pūslę, šlapimtakius, gimdą ir prostatą, stuburo juosmens dalį.

Sodo darbai
Sėti ir sodinti greitai augančius augalus. Surinkti grūdinių kultūrų derlių ir jas sandėliuoti. Tręšti grūdines kultūras, daržoves, vaisius vedančius augalus (geriau delčioje). Genėti krūmus ir vaismedžius, geriau jaunatyje.

Darbas, laisvalaikis, šventės
Geras metas pradėti tuos darbus, kuriuos galite greitai užbaigti. Palanku tvarkyti skubius reikalus, bendrauti su vadovybe. Galima pirkti baldus, namus, papuošalus. Netinkamas laikas tuoktis, krikštyti vaikus. Taip pat ne laikas sudarinėti sutartis, tvarkyti finansinius reikalus.

Grožis
Netinkamas laikas "saulės vonioms". Oda per šilumos dienas perdžiūsta ir sensta. Netinka kosmetinės veido procedūros, ypač veido valymas.

Mityba
Baltymų dienos. Veikia jausmus, nervų sistemą. Daugelis gerai reaguoja į vaisius ir baltymus, galima vaisių dieta. Jei esate alergiški baltymams arba konkretiems vaisiams, venkite jų būtent dabar. Reikia gerti daugiau gero vandens, atsisakyti kavos, šokolado ir cukraus.