Mėnulio reikšmė Šaulio ženkle

Sužinokite, ką reiškia kai mėnulio zodiako ženklas yra Šaulys

Kai mėnulio zodiako ženklas Šaulys

Priešpilnis: birželio-gruodžio mėnesiais
Delčia: gruodžio-birželio mėnesiais

Mėnulis šaulyje suteikia optimizmo, žmogus šiuo laikotarpiu nusiteikęs bendrauti, mokyti, būti pavyzdžiu kitiems. Norisi tvarkos ir stabilumo. Šaulys - laisvės šauklys, siekiama nepriklausomybės, nemėgstama suvaržymų. Tai optimizmu dvelkiančios dienos. Reikia būti atsargesniems, nes per didelis optimizmas gali įtakoti įvairias traumas.

Namų darbai
Galimas langų plovimas, stiklai išties blizgės. Galima vėdinti patalpas ir patalus. Užšaldyti vaisius ir daržoves, liks daugiau skonio, ir bus mažiau vandeningi.

Sveikata
Veikia sėdmenis ir klubus, šlaunis. Tinkamas laikas gydyti ir operuoti rankas, kvėpavimo organus. Tiks įvairūs kvėpavimo pratimai ir "elektros" procedūros. Netinkamas laikas operuoti ir gydyti kraujotakos sistemą, perpilti kraują. Neforsuojamas kepenų ligų bei tulžies gydymas. Neoperuojama klubo sąnariai. Neapkrauti papildomu fiziniu krūviu stuburo ir strėnų.

Sodo darbai
Sėti ir sodinti vaisius, aukštas daržoves (pvz.pupos), pavienius medžius. Genėti krūmus ir vaismedžius, geriau delčioje.
Pavasarį tręšti grūdines kultūras, daržoves, vaismedžius ir vaiskrūmius, ypač delčioje ir jaunatyje.
Kovoti su antžeminiais kenkėjais.

Darbas, laisvalaikis, šventės
Palankus laikas paduoti santuokos ar skyrybų prašymą, išvengsit bereikalingų emocijų. Tinkamas laikas švęsti jubiliejus, linksmintis. Geras laikas tolimoms kelionėms, išskyrus pėsčiomis. Nepalanku pradėti statybas ir žemės darbus.

Grožis
Netinkamas laikas "saulės vonioms", galimybė "nusvilti". Be to oda per šilumos dienas perdžiūsta ir sensta.

Mityba
Baltymų dienos. Veikia jausmus, nervų sistemą. Daugelis gerai reaguoja į vaisius ir baltymus, galima vaisių dieta. Jei esate alergiški baltymams arba konkretiems vaisiams, venkite jų būtent dabar.