Mėnulio reikšmė Vėžio ženkle

Sužinokite, ką reiškia kai mėnulio zodiako ženklas yra Vėžys

Kai mėnulio zodiako ženklas Vėžys

Priešpilnis: sausio-liepos mėnesiais
Delčia: liepos-sausio mėnesiais

Kai mėnulis keliauja per vėžio ženklą, žmonės tampa jausmingesni, trokšta šilumos ir artumo. Gali būti kartais irzlesni. Poelgiai daugiau veikiami emocijų, nei kitomis dienomis. Tinka šeimyniniams pobūviams, artimų draugų susitikimams. Tai namų, šeimos ženklas.

Namų darbai
Skalbti, ypač delčioje. Delčioje galima plauti langų rėmus, o pačius langus geriau vieną iš šviesos ar šilumos dienų. Netinkamas laikas ruošti maisto atsargas.

Sveikata
Vėžio ženklas veikia pilvą, inkstus, kepenis, tulžį, nervų sistemą, krūtinę, kasą. Todėl šiomis dienomis verta pasirūpinti šių organų profilaktika, nevarginti, neapkrauti. Nevartoti cheminių preparatų. Tinka įvairios procedūros akmenų ir šlakų šalinimui iš organizmo. Galima operuoti ir aktyviai gydyti - kaulus, kelių sąnarius, žandikaulius, viršutinius dantis gydyti ir protezuoti.

Sodo darbai
Tinka šienauti. Žolę nupjautą jaunatyje - teks surinkti, per delčią - gali nebelikti ką rinkti: žemė žolę pasiima.
Sodinti lapines daržoves.
Kovoti su kenkėjais.
Laistyti tiek daržus, tiek kambarines gėles. Netinka genėti vaismedžius ir krūmus, ypč pavasarį jaunatyje ir per pilnatį.

Darbas, laisvalaikis, šventės
Šiuo metu kvieskite į svečius reikalingus ir svarbius jums žmones, ruoškite įvairius vakarėlius bei pobūvius.
Netinkamas laikas sužadėtuvėms, vestuvėms, persikėlimams į kitus namus, pradėti namo statybą, naują verslą.
Neimkite paskolų, nesiskolinkite.

Grožis
Netinkamas laikas plaukų plovimui ir kirpimui. Nenaudinga degintis saulėje ir naudotis soliariumais. Vandens procedūros tik būtinai kūno švarai palaikyti. Galima gydyti sergančią odą, spuoguotą bei inkštiruotą.

Mityba
Angliavandenių dienos. Poveikis - nervų sistemai. Norisi įvairių miltinių patiekalų arba jų vengiama. Viskas priklauso nuo jūsų sveikatos stovio. Jei turite atsvorį, venkite angliavandenių būtent šiomis dienomis. Rekomenduojama daugiau valgyti daržovių ir vaisių, tai teigiamai veiks virškinimo sistemą.