Mantmilės vardadienis būna 1 kartą per metus. Mantmilė yra lietuvių kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Mantmilė, Mantmilės vardo dienas bei Mantmilė vardo reikšmę.

Mantmilė vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Mantmilė

Mantmilės vardadieniai

Vardo kilmė

Lietuvių

Vardo lytis

Mot.

Mantmilė (Mantmilės) vardo reikšmė

Mant- (mantus sumanus) + mil- (pa-milti) – mylimas už protą

Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Mantmilė, kada Mantmilė švenčia vardadienį ir kokia Mantmilės vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą

Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.

Sveikinimai palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų