Vardadieniai, vardų reikšmės, vardo kilmė

Vardų paieška, vardai pagal raidę, vardų aprašymai, reikšmės, kilmė, vardo dienos

Vardadieniai

Šiandien (rugsėjo 28d.) vardadienius švenčia: Lana, Saliamonas, Svetlana, Tautvydas, Vaclovas, Vacys, Vientautė

Tradiciją švęsti vardo dienas sugalvojo krikščionys ir pirmieji vardadieniai buvo švenčiami tik tų žmonių, kurie turėjo šventą vardą. Dabar vardadienius turi praktiškai visi vardai. Vardo dieną švenčia beveik visos Europos šalys ir Jav bei Kanada.

Nenustebkite, kad kai kurie vardai turi kelias ar net keliolika vardo dienų. Nenusiminkite ir dėl to, jei jūsų vardadienis švenčiamas vieną kartą ar nešvenčiamas visai.

Anksčiau buvo populiaru vaikams išrinkti vardą pagal tos dienos vardadienius. Šiais laikais dažniausiai tėvai vardus jau būna sugalvoję iš anksto arba pavadina tuo laikotarpiu žinomo ar pasižymėjusio gerąja prasme žmogaus garbei.

Nors vardo diena neprilygsta gimtadieniui, tačiau ją galima švęsti. Kaip? Kiekvieno asmeninis reikalas. Jeigu tos dienos varduvininkas yra jūsų šeimos narys, giminaitis ar pažįstamas, nepasikuklinkite ir parodykite žmogui dėmesį. Žmonėms labai patinka ir gera širdžiai, kai juos prisimena. Nors vardo dienos yra svarbios vyresnio amžiaus žmonėmis, jaunimas taip nevengia pasveikinti vieni kitų. Esminis skirtumas tai, kad vyresni dažniau pasveikina paskambina, o jaunoji karta mėgsta "užtagginti" (pažymėti) socialiniuose tinkluose.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą. Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Sveikinimai ir palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Sapnų reikšmės sapnai

Pitagoro kvadratas

Sužinokite savo likimo informacija pagal jūsų gimimo datoje užšifruotą skaičių matricą.

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.