Skorpiono zodiako ženklas

Skorpionas zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Skorpionas

Sveikata: Žolelių horoskopas
Skorpionas - Ajeras ... yra nelankstus ir tiesus augalas. Taip save įsivaizduoja ir žmonės-Ajerai, kitiems keliantys aukštus reikalavimus. Jie stiprios valios kovotojai. Mėgsta prieštarauti bei būti opozicijoje. Nepakenčia vidutinybių, kadangi jiems egzistuoja tik kraštutinumai. Iš vienos pusės jie savininkiški ir pavydūs, iš kitos - nesavanaudiški ir pasiaukojantys. Ajeras - pelkėtų vietų augalas. Žmones-Ajerus dažnai sunku perprasti kaip pačią pelkę. Juose verda, kunkuliuoja jausmai ir aistros, jų išgyvenimai gilūs.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Skorpiono žvaigždynas savo globotiniams suteikė stiprų kūną, daug gyvybinių jėgų. Galimos lytinių organų ir išangės ligos. Būdingi uždegiminiai procesai, pažeidžiantys gerklę, širdį ir šalinimo sistemą bei tokios ligos kaip hemorojus, šlapimtakių pažeidimai. Reikia atkreipti dėmesį į inkstų ir šlapimo pūslės darbą. Dažnos infekcinės ligos. Tačiau regeneracinės savybės labai geros – Skorpionai gali kaip paukštis Feniksas pakilti iš pelenų.

Linkę piktnaudžiauti alkoholiu. Skorpionui sunku laikytis dietos.


Sveikata: Ligų horoskopas
Skorpionas ... skorpionai yra labai gyvybingi, todėl gripu ir kitomis virusinėmis ligomis dažniausiai suserga vėliau nei kiti zodiako ženklai. Kartais net ir iš aplenkia virusai :). Susirgę pakankamai greit pasveiksta, uoliai vykdo visus paliepimus gydytojų ar kurie pagloboja sergantįjį. Apskritai, Skarpionai ne ypač patiklūs ir nepasitiki daktarais, beto savo ligų stengiasi nepastebėti ir nekreipia į jas dėmesio.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Skorpionui
AMETISTAS padės susikaupti ir kontroliuoti savo valdingumą bei nervus.

Labai patartina turėti namuose AMETISTĄ ir ROŽINJ KVARCĄ. Pastarasis —nuramins.

DŪMINIS KVARCAS gydo neurozes, stresus. Jis padės pradėti gyvenimą iš naujo.

RAUDONAS JASPIS suteiks gyvenimiškos jėgos bei realybės pojūtį.

LABRADORITAS — puiki apsauga nuo įvairių magijos apraiškų ir kitų blogų poveikių.

KATĖS AKIS (žr. Jautį).

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės labai prieštaringi, negailestingi, aistringi.

Seksualumas:
Jautri vieta: visas kūnas po truputį. Glamonėk ir glostyk jį.
Šio tipo moterys itin jausmingos. Jas labiausiai veikia, kai partneris šnabžda meilius žodelius, dejuoja. Nemėgsta banalių žodžių.
Šio tipo vyrui reikia ypatingos aplinkos, jausmingos muzikos, prieblandos. Jam nepatinka mylėtis bet kur. Kūno glamonės bus bevertės, jei nepaveiksi jo proto.
Kaip suvilioti Skorpionę moterį:
Išjudink jos ginybą visais knygiškais romantikos burtais. Ji gali atrodyt tarsi užšaldyta, bet greitai išsilydo, kai yra mylima. Nesikalbėk su ja pusryčių metu, jai tuomet reikia ramybės, flirtuok vakarieniaudamas. Pripažink faktą, kad jai trūksta energijos, nes nori būti globojama. Suteik jai juoko.
Kaip suvilioti Skorpioną vyrą:
Apsimesk, kad juo nesidomi. Jis atbėgs. Visada sakyk jam tiesą, ji už tai tave gerbs. Supras bet kokį melą. Palik jam jo įsigilinimą į darbą - tai jo kita meilė. Prajuokink jį - už tai tave dar labiau mylės.
Skarpiono ženklo vyras
Siekia ištyrinėti gyvenimo paslaptis, linkęs į pesimizmą, šia spalva nutapytas ir požiūris į meilę. Vargu ar reikia stebėtis tuo, kad ilgai delsia duoti laisvę savo jausmams. Skorpionas greičiau subręsta ir dėl to neretai neranda bendros kalbos su bendraamžiais. Bet šio ženklo vaikinai labai traukia merginas.
Labai dažnai pateikia save kaip vienišą vilką, o tai traukia dailiosios lyties atstoves, nes jos laiko jį jautriu žmogumi. Viešumon iškilę kone anoniminiai seksualiniai Skorpiono nuotykiai pelno bejausmio meterų medžiotojo reputaciją. Bet jis tik nenori pražiopsoti moters, kuri žavėtų jį optimizmu, dvasinėmis vertybėmis ir nekreiptų dėmesio į kai kurias blogas jo charakterio savybes ir taip atšildytų jo šaltą širdį.
Skopionas jaučia, kad jo viską kontroliuojančiam charakteriui būtina patikli, geraširdė mergina, kuri paklustų kūnu ir siela. Seksas šio ženklo vyro gyvenime atlieka svarbų vaidmenį, meilės žaidimai nėra skuboti.
Skarpiono ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: komplikuotas seksualinis ryšys, turintis vieną tikslą - ištyrinėti vienas kito erotinius pomėgius.
Jaučiu: sudėtingi meilės santykiai, bet juos sieja išskirtinis seksas.
Dvyniais: šio ženklo moteris optimizmu išsklaido Skorpiono niūrumą. Lovoje nuplėšiamas paslapties šydas nuo geidulingų fantazijų.
Vėžiu: puikūs santykiai.
Liūtu: stresinėmis situacijomis paženklinta partnerystė.
Mergele: jis kontroliuoja meilės žaidimus, ji už tai dėkinga. Santykiai už miegamojo durų - sudėtingi.
Svarstyklėmis: jos nevaržomas seksas padeda nuimti Skorpiono šarvus.
Skorpionu: audringas, ištvirkavimo elementais pagražintas seksualinis ryšys.
Šauliu: santykiai tokie, lyg ji būtų verčiama daryti kažką, ką su malonumu išbandytų.
Ožiaragiu: paslaptinga pora. Aistringiausias seksas būna po ką tik pasibaigusio ginčo.
Vandeniu: partnerystės esmė - mes prieš likusį pasaulį.
Žuvimis: potvyniai ir atoslūgiai. Seksas primena boksininkų kovą.


Pažintys: Bučinių horoskopas
Skorpionas - bučinius dažniausiai praleidžia ir eina tiesiai prie… reikalo. Ką gi, kartais tokie “bučiniai” visai tinkami.

Pažintys: Aistros horoskopas
Skorpionas labai emocionalus, jiems reikalinga meile, jie trokšta jos, jie prašo jos, trumpiau sakant - meile - tai gyvenimo kuras. Astrologai vieningai sutaria, kad Skorpionas - pats seksualiausias iš visu Zodiako ženklu.

Budami karaliais visuose seksualiniuose reikaluose, Skorpionai prie sekso prieina lengvai ir dažniausiai juo užsiima ankstyvajame amžiuje, nes jie seksualiai atrodo. Netgi jei nera ypac gražus.

Kiekvienas mato nuo ju sklindanti geisma, o jeigu nemato, tuomet jaucia. žmones nori juos myleti, buti su jais kartu, nes jie kuria vidines jegas, pasleptas aistringoje Skorpiono naturoje.

Skorpionas- tai iasmenintas seksas. Ju ženklas valdo lytinius organus. Argi reikia dar ka nors sakyti? Agresyvioje Marso itakoje ju smegenu lasteles šio ženklo vyrus ir moteris apdovanoja didžiuliu seksualiniu apetitu.

Cia nera jokiu moraliniu apribojimu, nes i seksa Skorpionas žvelgia, kaip i nepriklausoma žmogišku santykiu sriti ir, be to, seksas atstato ju jegas.

Visame Zodiake meilužiu tarpe Skorpionai labai vertinami. Jie turi tokios patirties, kuri tinka ne tik savo norams patenkinti, bet ir itikti savo partneriui.


Namai: Vaikų horoskopas
Vienas stipriausių zodiako ženklų. Šie vaikai turi stiprią valią ir patvarią psichiką. Jiems patinka dirbti ir nugalėti, jie nemoka trauktis, paprastai ne pagal metus išsivystę.

Namai: Tėvų horoskopas
Paprastai jų šeimos būna didelės, tačiau jiems sunku palaikyti žmogiškus santykius. Valdingi, savininkiški Skorpionai laikosi savo linijos ir mėgsta didžiuotis kategorišku auklėjimu. Begalinė Skorpiono savimeilė persiduoda palikuonims. Motinoms dažnai trūksta švelnumo ir kantrybės. Patarimas: būkite lankstesni ir atlaidesni savo vaikams.

Taigi, jie mėgsta gyvenime susidaryti neišsprendžiamas problemas. Kovoti dėl to yra beprasmiška. Gyventi šalia jų ramiai gali tik tada jei tapsi paslaugus ir parodysi jog juos maksimaliai myli. Nesistenk perprasti savo tėvų iki galo nes jie visada turi savo paslapčių.

Namai: Svečių horoskopas
Svarbiausia parodyti jam dėmesį. Gražiai paserviruokite stalą, įsiteikdamos sakykite, kad dėl jo taip stengiatės. Vakarėlio sėkmė garantuota! Skorpionas mėgsta baltymingą ir įvairų jūros maistą: krevetes, krabus, žuvis. Tik su šaltais patiekalais neišsisuksite. Karšto taip pat prireiks. Ruošdamos jį turėkite galvoje, kad Skorpionui netinka riebus, daug kalorijų turintis maistas. Pagaminkite kokį patiekalą iš liesos mėsos ar žuvies. Su "Maxsimos" tortuku nepralįsite. Taigi pasiraitokite rankoves ir kepkite. Antraip galite ilgam užsitraukti Skorpiono nemalonę.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Stiprus, valdingas žmogus, jam patinka ryškios ir sodrios spalvos, pavyzdžiui, raudona, patvarūs paprastų formų baldai. "Mano namai - mano tvirtovė", - teigia Skorpionas ir juos kurdamas negaili nei jėgų, nei pinigų. Šio ženklo atstovai gerai jaučiasi šviesioje erdvėje, todėl jų namuose galima rasti šviesių skandinaviškų baldų, sienos bus nudažytos pastelinėmis spalvomis. Beje, Skorpionas, kaipi ir Mergelė, stengiasi įrengti kuo daugiau slėptuvių nereikalingiems niekučiams, tačiau dažniausiai jos būna tuščios, o daiktai mėtosi ant žemės. Taip nutinka ne todėl, kad Skorpionai - nevalos, jie tiesiog turi imunitetą netvarkai.

Namai: Švaros horoskopas
Skorpionas jis garsiai tvirtina, kad maloniausias yra natūraliai suprakaitavusio kūno kvapas. Kam tie muilai? Kasytis viešoje vietoje jam atrodo irgi normalu. Apatiniai marškinėliai nekelia rūpesčių, nes paprasčiausiai galima jų ir nevilkėti.

Tačiau patyliukais Skorpionas atsikelia anksčiau už visus, užsidaro vonioje ir stropiai nušveičia kiekvieną dantuką, nusigramdo pėdas ir nusitrina kaklą. Turškiasi po dušu lyg nimfa. Kosmetikos priemones naudoja saikingai, bet visada puikios kokybės. Tai kad nedėvi apatinių marškinėlių irgi galima paaiškinti – kai iki raudonumo įkaista nuo aistros, nereikia jų nusivilkti.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Skorpionas ... iš prigimties estetas, ir rinkis subtilias gėles, pvz kalijas, frezijas. Beje skarpiono ženklo atstovai, nėra dideli mėgėjai jas gauti, tačiau patys mėgsta jas dovanoti.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Skorpionui pinigai, banko kursai ir įvairūs finansiniai niuansai – gimtoji stichija. Jei investuota nesėkmingai – jūs tikrai nukentėsite. Tačiau Skorpionai nelinkę investuoti tik į vieną sritį, todėl finansinės krizės nuostoliai nebus labai dideli. Be to, prisipažinkite, ar tai apskritai jūsų pinigai? Juk su savais Skorpionas elgiasi labai atsargiai ir apdairiai.

Namai: Dovanų horoskopas
Skorpionai tradiciškai valdo antikvarinius ir magiškus daiktus: kortas, pelenines ir kaljanus, suvenyrus, papuošalus iš akmens. Jiems tiks įvairūs aksesuarai, įvairiausi peiliai, suvenyriniai ginklai ir stiprūs gėrimai, prie kurių galima pridėti stiklinaitę ir gertuvę ar grakščių taurių rinkinį. Skorpionams galima dovanoti knygas apie asmenybės tobulinimo techniką ar gerus detektyvus. Sutuoktinius ir mylimuosius pradžiuginsite apatiniais drabužiais ir visokiais erotiškais daikčiukais, minkštomis pagalvėmis ir miegamajam tinkamais daiktais.

Moterims. Dovana tur būti didelė ir plati, kaip Skorpionės jausmų pasaulis. Skleidžianti gerą energiją. Egzotiška arba atvežtinė - kailiniai iš Laplandijos, kvepalai iš Tailando. Bažnytinė, politinė ar sportinė simbolika - Adamkaus portretas, angelėliai, prakartėlė. Tiks jogos vadovėlis, bilietas į Tailandą,jojikės, kaskadininkės ar keliautojos atributai -gertuvė, kelionmaišis.

Vyrams. Sportinė apranga ar įrankiai - nardymo reikmenys, lauko teniso raketė. Kelionių kuprinė. Nuotykių romanas. Kompiuterizuotas lobių ieškiklis. Jūrų kapitono žiūronai, metalo detektorius, akvariumas ar terariumas. Dovanų turi būti daug vienu kartu.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Mažiau cukraus, daugiau prieskonių! Teoriškai apie dietas ir sveiką mitybą žinote viską, bet šiomis žiniomis nesinaudojate. Kodėl? Paprasčiausiai nemėgstate gaminti. Gaila...Būkite atsargūs. Dievinate saldumynus. Daug ką atiduotumėte dėl maišelio guminukų. Be to, jums stinga nuoseklumo - arba nieko neimate į burną ir gyvenate pusbadžiu, arba kemšate be saiko.

Žvaigždės pataria. Norite ko nors saldaus? Sukrimskite moliūgo ar sezamo sėklų, saulėgrąžų ar javainių. Ugningam jūsų temperamentui puikiai tiktų pikantiški patiekalai. Ne mažiau kaip du kartus per dieną valgykite šilto maisto. Retsykiais galite pasilepinti austrėmis bei grybais.

Dėmesio! Galite valgyti viską, bet saikingai. Venkite tik saldumynų! Aktyvus poilsis - tai, ko jums reikia: kopkite į kalnus, leiskitės į turistinius žygius ar plaukiokite baidarėmis.

Mityba: Medaus horoskopas
Palankiai veikia limfinę, endokrininę bei imuninę sistemas, padeda atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio ir narkotikų.

Mityba: Kavos horoskopas
Skorpionas labiausiai mėgausis juoda arba švelnia late kava.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Tai tiesūs žmonės, pasiruošę visiems iškloti į akis teisybę, todėl jiems reiktų išmokti būti diplomatiškesniems. Astrologai, jei norit visada išlaikyti reikiamą formą, jums rekomenduoja gerti putojančių vynų, nes jie greičiau išgaruoja. Be to, reikia žinoti savo ribą, nes dėl besaikio girtavimo pirmiausiai kenčia lytinė sistema. Todėl medicininiais tikslais jiems tiks sodrūs raudoni vynai, kurie puikiai dera su kepta ar troškinta mėsa, sūriais ir žalumynais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Žuvis, liesa jautiena, jūros kopūstai, ir jūros produktai, citrusiniai ir džiovinti vaisiai, braškės, vyšnios, vynuogės, melionai.

Mityba: Arbatos horoskopas
Savo sveikatos neprižiūrintiems Skorpionams reikėtų kartą per mėnesį gerti valomosios žolelių arbatos. Sumaišykite po šaukštą šaltekšnių, dirvenių šaknų, kraujažolės, žaliosios arbatos. Šaukštelį šio mišinio užplikykite stikline vandens. Gerkite tokią arbatą ne ilgiau kaip 10 dienų, po to vertėtų arba daryti pertrauką arba keisti arbatą.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Letai jaučiat baimę ir mokat iš kitų ištraukti paslaptis, esat fiziškai ištvermingi ir niekada nepasiduodat. Todėl įgimti talentai tiks sprendžiant grėsmingas situacijas, kovojant su nusikaltėliais, nardant, kopiant į kalnus. Gali tapti šnipais, psichoterapeutais ar aktoriais. Įgimtas muzikalumas leis groti ir kurti roko bei šiuolaikinę ar netgi įvairią muziką.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Šio ženklo moterys arba kategoriškai atsisakosporto, arba yra tikros jo aistruolės. Žavisi tomis treniruotėmis, kurioms reikia geros judesių koordinacijos, koncentracijos ir stiprių nervų. Jaučiasi savo stichijoje nardydamos, irdamosi baidare arba plaukiodamos banglente, dar mėgsta žygius į kalnus ir Rytų kovų menus. Sportuodamos atiduoda visas jėgas, išsiskiria ištverme ir fizine jėga. Silpnoji vieta - klubai, sėdmenys ir pilvo presas, tad derėtų skirti daugiau dėmesio.

Skorpionui, irgi labai svarbūs, bei dažniausia mėgiami yra įvairūs jogos pratimai.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Gaila, kad nėra kam įgelti.
Kiekvienas įvykis panašus į sofą - jame gali būti paslėptų spyruoklių.
Šypsenai reikia rimtos priežasties.
Gali išsilaisvinti iš bet ko, tik ne iš savo aistrų.
Traukiu meilės dainą mūšio lauke.
Ne kiekvienas atlaiko mano žvilgsnį.
Mano aistros kaip ryklys - retai kada išplaukia į paviršių.
Pasaulis be riterių miršta.
Esu panašus į kaktusą - mano žiedai skleidžiasi tik išrinktiesiems.
Myliu ir neapkenčiu visa širdimi.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Jo energija - pati mistiškiausia. Burti, pranašauti, pasakoti apie ateitį iš žvaigždžių - jis sugeba puikiai. Labiausiai skorpionas pasižymi buitinėje magijoje. Vien savo buvimu jis sugeba užstoti namus nuo visokių nemalonumų. Jei pajautėte,kad namuose susikaupė negatyvi energetika, pasikvieskite į svečius draugę, gimusią šiame ženkle. Ir paprašykite jos išplauti indus ar išvalyti dulkes. Ji dar nesuspės užbaigti darbo, kai pas jus apsilankys mylimas žmogus. Po bendro tokio tvarkymosi, atsiras prapuolę daiktai ir nemalonumai praplauks šonu pro jūsų namus.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Stiprus, linkęs į pertvarkymus.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: kovos menai, bėgiojimas, nardymas, uždavinių sprendimas, urvų tyrinėjimas, automobilių sportas, sensacingų ir mistinių knygų skaitymas, metafizika ir okultizmas, savęs tobulinimas, slampinėjimas po barus ir naktinius klubus, kompiuteriai, tyrimai.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Originalius daiktus dievinantiems Skorpionams nėra nieko baisiau už serijinio modelio drabužius. Po šiuo ženklu gimusieji ypač vertina kokybę, todėl ištisus mėnesius gali vaikščioti apsirengusios ta pačia suknele, svarbu, kad tik išsiskirtų iš pilkos minios, o dar geriau, kad drabužis būtų vienetinis dizainerio kūrinys. Skorpioną gatvėje nesunkiai pažinsi, ypač merginą iš jos išraiškingo, kartais net akį rėžiančio makiažo. Na, o jei pažįsti tokią, kuri vaikšto nė kiek nepasidažiusi, žinok, ji priklauso tai daliai šio ženklo atstovių, kurios teigia, kad išvaizda nieko nereiškia, svarbiausiai - vidinis sielos grožis.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Skarpionas trokšta stiprių emocijų, netgi rizikos. Jam labai tinka grupinis povandeninis sportas. Tačiau kartais paslaptingasis Skorpionas pasiilgsta ramios vienatvės. Kai turi laisvo laiko, mėgsta pasinerti į fantazijas, įsivaizduodamas save tiek detektyvu, tiek auka.

Tinkamos vietos. Negyvenamos salos. Tibetas, Norvegija, Šiaurės Afrika - Marokko miestas - Fesas, JAV - Vašingtonas.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Geriausi – svaigūs smilkalai, su muskato ir vanilės komponentais. Magnolijos, yalang yalang augalo, rožės aromatinės medžiagos padeda atsipalaiduoti. Tinka kokoso riešuto, spygliuočių aromatai. Nervų sistemą harmonizuoja kamparmedžio ir muskuso kvapai.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jūs labai reiklus - partneriui negalima dairytis į kitas ar kitus ir galvoti reikia tik apie jus...
Jūsų privalumas - gražiausias esate pykčio valandą. Tačiau jei nenorite gauti infarkto, nors retkarčiais pailsėkite: pabendraukite su draugais, susiraskite tinkamą hobį ir t.t.


Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Nepasiseks tiems, kurie jums po ranka. Skorpionas dažnai savo pyktį išlieja ant kitų. Jūsų ženklo žmonės dažniausiai patys ieško kivirčų, kad tokiu būdu atsikratytų susikaupusio irzlumo. Skorpionai, parodykite savo sąmojingumą. Yra daug būdų atsikratyti blogos nuotaikos, į tai kitų nepainiojant. Pavyzdžiui, nuotaiką pagerins seksas, galima pažiūrėti per televizorių siaubo filmą arba paskaityti mistinį detektyvą. Padės vandens procedūros - paplaukiokite baseine, pasikaitinkite pirtyje. Neužmirškite sporto - nueikite į varžybas arba pažiūrėkite sporto laidą per televizorių.