Žuvų zodiako ženklas

Žuvys zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Žuvys

Sveikata: Žolelių horoskopas
Žuvys - Gyslotis ... tikra žolė gyduolė. Ar kamuoja kosulys, ar skauda kojas - visada bus veiksminga priemonė, nes kaupia daug vertingų gydančių medžiagų. Taip ir žmonės-Gysločiai padeda kitiems - nevarbu, ar šie to nusipelnę, ar ne. Tačiau jų slidumas yra ne naujiena ir visiems žinoma savybė. Kol tai neliečia jų poreikių, jie gali prisitaikyti prie žmonių ir situacijos. Vėliau jie gali tapti nesulaikomi ne tik kitų, bet ir patys negali savęs sukontroliuoti. Jie jautrūs ir pažeidžiami. Dažnai mieliau lieka antrame plane, nepasėti.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Pagrindinės Žuvų ženklo atstovų ligos – žarnyno, virškinimo sutrikimai, podagra, pėdų deformacijos, peršalimai, dažnos žaizdos ir tinimai, didelė apsinuodijimų ir infekcinių ligų tikimybė. Galimos kepenų ligos, hormoniniai sutrikimai, nutukimas. Šio ženklo žmonės linkę į alkoholizmą ir narkomaniją. Alkoholis ypač jautriai veikia Žuvų psichiką. Žuvims būtinos reguliarios vandens procedūros, gaivus oras, neužteršta aplinka, fiziniai pratimai. Emociškai Žuvis gali užlieti gailesčio žmonėms, bet dažniausiai sau, banga. Žuvų sveikatą reikia stebėti, nes šio ženklo atstovai nėra drausmingi ir retai skiria pakankamai dėmesio savo sveikatai.

Sveikata: Ligų horoskopas
Žuvys ... žuvys mėgsta dramatizuoti padėtį bei dar labiau sutirštinti spalvas. Sirgdamos Žuvys laukia aplinkinių atjautos, ir net labai mėgsta, kai juos užjaučia ar jų gailisi, tuo pačiu ir palepina. Apskritai, Žuvys ypatingai rūpinasi sveikata ir kartais imasi beprasmiškų atsargumo priemonių ir sau nustato nesančių ligų požymius, o tai deja blogiau net ir už pačią ligą.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Žuvims
KALNŲ KRIŠTOLAS puikiai išvalys visus energetinius centrus ir aurą.

LABRADORITAS suteiks stiprią apsaugą.

FLUORITAS padės atstatyti vidinę pusiausvyrą, didins koncentraciją. Astmatikams nepakeičiamas žalsvas fluoritas. Vaikų organizmams padeda geriau pasisavinti vitaminus ir mineralus, turi didelės jtakos kaulams formuotis.

AMETISTAS (žr. Vėžj).

TIGRO AKIS (žr) Dvynius).

AKVAMARINAS tiks toli gražu ne visoms Žuvims.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės itin jautrūs, meniški, besikeičiančios nuotaikos.

Seksualumas:
Jautrios vietos: pėdos. Paglostyk ir palaižyk kojų pirštus.
Šio tipo moterys labiausiai įkaitina valdingumas ir iniciatyva.
Šio tipo vyrai jautrūs ir drovūs, dažnai stengiasi neparodyti savo susijaudinimo, o dažniausiai net patys nežino, kas juos jaudina. Šie vyrai dažniausiai nemėgsta erotinių filmų.
Kaip suvilioti Žuvies moterį:
Būk prieraišus, linksmas, švelnus ir simpatiškas. Ypač rūpinkis tuo, kad nepamirštum gimtadienių, vardadienių ir kitų jai svarbių datų. Nebūk pernelyg kritiškas.
Kaip suvilioti Žuvies vyrą:
Išmok matyti gyvenimą jo akimis. Juokis kartu su juo. Atmink, kad ginčai jį sekina. Nekelk jam pavydo. Netekėk už jo, jei manai, kad galėsi jį pakeisti - taip tik sugriausi jam gyvenimą.
Žuvų ženklo vyras
Nerūpi sėkmė, gyvena savo svajonėmis, lyg jos būtų realios. Žuvų ženklo vyras neįžvelgia konflikto tarp fantazijų ir realybės, todėl lieka ištikimas sau, nekreipdamas dėmesio į jokias kliūtis. Nepaisant meniškos sielos, išsilavinimo, kurie atveria kelius į aukštuomenę, jam patinka moterys, jaučiančios tvirtą pagrindą po kojomis. Seksualiniai santykiai neturi įtakos Žuvų ženklo vyrui. Jokie meilės žaidimai negali jo šokiruoti, bet ir pernelyg sužavėti. Žuvų ženklo vyro kraują įkaitina svetima aplinka. Pavyzdžiui, atėjus į svečius, nueiti į kitą kambarį ir pasimylėti.
Žuvų ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: sudėtingi. Ji trokšta pipirais paskaninto sekso, jis - žvelnių glamonių. Bet Žuvys pažadina jos, motinos, instinktą.
Jaučiu: miegamasis - pokalbių, žaismingumo, dėmesio vieta.
Dvyniais: šio ženklo moteris būna nustebinta - paprastai švelnios Žuvys kelia daug reikalavimų.
Vėžiu: seksas - būdas pabėgti nuo stresų. Tiek Vėžys, tiek Žuvys nuspaudžia reikiamą myktuką lytiniam geismui sužadinti.
Liūtu: viskas paklūsta Liūto ženklo moters troškimams.
Mergele: ji laukia lovoje kažko nepatirto, bet abu pernelyg tingūs, tad lieka it musę kandę.
Svarstyklėmis: jis įkvepia gyvenimui, ji - Žuvų ženklo vyro mūza. Seksas - susižavėjimo nuspalvintas pojūčių tyrimas.
Skorpionu: seksas prislopintas, bet nestandartinis.
Šauliu: jis prisitaiko prie jos seksualinio apetito. Po Šaulio ženklu gimusi moteris randa naujų būdų sujaudinti Žuvis.
Ožiaragiu: abipusė simpatija ir pagarba. Švelnūs seksualiniai santykiai.
Vandeniu: ieškodami įkvėpimo šaltinių, lovoje elgiasi lyg bepročiai.
Žuvimis: greitas gyvenimo tempas, bet miegamajame svarbiausia - preliudija.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Žuvys - bučiniai tokie, kad verčia pasijusti jus tarsi vatinėmis kojomis. Taigi svarbu tvirtai laikytis.

Pažintys: Aistros horoskopas
Iš visu 12 Zodiako ženklu sunkiausia yra aprašyti žuvis. Jeigu ir yra koks nors raktas i žuvu seksualini pasauli apskritai, tai jis gali buti rastas tik su Neptuno itaka, o taip pat ir Veneros, kurios deka žuvys yra be galo idealistiškos ir dvasingos. žuvys turbut sutiks, kad surasti toki kilnia širdi partneri, kokio jos trokšta, praktiškai neimanoma. Todel jos netgi nebando ieškoti...

Kitas kelias aprašyti ju seksualini gyvenima - tai išstudijuoti visas tradicines charakteristikas, astrologu priskiriamas 12 horoskopo namams, kuriuos valdo žuvys (juos vadina slaptu priešu ir ˛uciu namais).

Šie namai susije su psichinemis ligomis ir seksualiniais nukrypimais. Jie taip pat valdo nenumatytas tragedijas žmogaus gyvenime, jutiminiu organu sutrikimus, atsiskyrima nuo pasaulio.

Del šiu priežasciu žuvys gerai dera su Mergeles ir Svarstykliu ženklu žmonemis, ypac emocineje srityje, nes šie ženklai irgi turi problemu del fizines meiles.

Vyro ir moters santykiuose žuvys yra linkusios i "šeimininko - vergo" modeli, kur joms tenka vergo vaidmuo.

Ju noras kam nors paklusti vercia jas ieškoti partnerio su stipriu charakteriu ir valia, kurie jas valdo vos ne kariška drausme visose gyvenimo srityse.

Namai: Vaikų horoskopas
Juos nelengva suprasti, dažnai kinta jų nuotaika, tačiau jie nuoširdūs ir jais galima pasitikėti. Jiems reikalinga suaugusių parama ir pripažinimas. Daugelis mieliau bendrauja su suaugusiais, o ne su vaikais dėl savo ankstyvo brendimo ir dvasinės gyvenimo sampratos. Žuvys iš visų Zodiako ženklų jautriausios. Su šiais vaikais būtinas ypatingas taktas, švelnumas ir pripažinimas, kad jie pasitikėtų savimi.

Namai: Tėvų horoskopas
Dievina savo vaikus. Tuo juos ir pagadina. Žuvys linkusios aukotis ir negali atsispirti tūkstančiams savo atžalų reikalavimų. Žuvys labai rūpinasi dvasiniu vaikų tobulėjimu. Jų devizas: "Suteiksiu savo vaikams viską, ko pats vaikystėje neturėjau". Patarimas: nuolaidžiaudami vaikų pagarbos neužsitarnausite.

Taigi, tai labai malonūs žmonės. Tačiau, jie yra neapsisprendžiantys, nekonkretūs. Todėl savo problemas teks sręsti patiems. O kartais galbūt ir tėvų.

Namai: Svečių horoskopas
Mėgsta jūros gėrybes: krabus, austres, moliuskus ir lašišinę žuvį. Laukdama tokio svečio, turėsite papurtyti piniginę. Pagaminkite daržovių salotų su ridikėliais, agurkais, špinatais ir pupelėmis. Geras sūris taip pat tiks. Stiprių gėrimų žuvys nemėgsta, nupirkite joms vyno ar šampano, pagaminkite skanaus kokteilio.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Mieliau plaukiotų ramiuose vandens telkiniuose, tačiau puikiai prisitaiko prie visokios aplinkos, net sugeba joje "ištirpti". Jos ir prabangioje pilyje jaučiasi kaip žuvys vandenyje, ir kareiviškoje palapinėje pasijunta tarsi rojuje. Šio ženklo atstovai ištikimi tik vienam dalykui - menui, todėl mielai puoštų (jeigu kas leistų) būstą tapybos, grafikos ar skulptūros darbais. Žuvys vertina jaukumą, todėl jų svajonių namuose galima rasti ilgaplaukį vilnonį kilimą, šimtą įvairiaspalvių pagalvėlių, užtiesalų ir aptakių formų baldų. Beje, šie žmonės linkę slapukauti, todėl tikrasis jų skonis atsiskleidžia tik miegamajame ar kitame kambaryje, dažniausiai saugomame nuo pašalinių akių.

Namai: Švaros horoskopas
Žuvys visą gyvenimą dreba prieš mikrobus. Beje, turi neįtikėtinai jautrią uoslę. Taigi Žuvys stropiai plauna rankas, skalauja burną, valo spiritu rankenas. Viešieji tualetai joms kelia paniką. Žuvis neretai vargina inkstų negalavimai ir nuolatinis susilaikymas šią bėdą tik paaštrina.

Apatinius marškinius galėtų keisti kelis kartus per dieną. Parfumeriją naudoja saikingai, nes stipresni kvapai sukelia galvos skausmą. Žuvų oda labai jautri, todėl muilais ir šampūnais piktnaudžiauti negali. O kadangi yra apsėstos švaros manijos, dažnai maudosi šaltinio ar mineralinio vandens voniose. Be to, švarintis galima ir iš vidaus. Tam tinka įvairi arbata ir spiritiniai antpilai. Taip „vargdamos“ jautriosios Žuvys sveikos sulaukia šimto metų.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Žuvys ... iš prigimties globojiškos asmenybės, mėgstančios kažkuo rūpintis, bei negali pakęsti kai gėlė nuvysta. Todėl neprašausit, jei dovanosit vazoninį augalą. Nesvarbu koks jis bus, mažas ar didelis, tačiau gėlės pas žuvų ženklo atstovus dažniausiai auga gerai, bei yra gražios ir prižiūrėtos.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Nagi, greitai atsiminkite, kur paslėpėte savo pinigus?! Gali būti, kad kur nors turite pamirštą sumą, rūpestingai paslėptą po kokio sėkmingo sandorio ar atsitiktinio laimėjimo. Pats laikas būtų ją iškapstyti, kad neteiktų ir vėl leistis į abejotinas avantiūras.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovai mėgsta viską kas yra paslaptinga, mistiška bei įvairius lavinamuosius daiktus, neapsirinksite jei padovanosite įdomią knygą apie mistikos pasaulį..

Jiems dovanoti reikia iš visos širdies. Šio ženklo atstovai instinktyviai jaučia žmonių ir daiktų energetiką, todėl apdumti jiems akių nepavyks. Žuvis pradžiugins kas nors skambaus - dėžutė, grotuvas, muzikinis centras. Jie apsidžiaugs ir gavę kriauklių, vazų, figūrinių butelių (nebūtinai tuščių!). Dovanų asortimente gali būti ir patalynės komplektų, pirčiai skirtų rinkinių, parfumerijos. Žuvys niekada neatsisakys įvairių magiškų daiktų - tarkim, meditacinių muzikinių įrašų, aromatinių lempų ir medalionų. Atsargiai iškvoskite slaptą šio ženklo moterų norą ir dovanokite papuošalą, kuris taptų jų talismanu.

Moterims. Dekoratyvi veido kosmetika. Ryškūs auskarai, plaukų segės , akiniai nuo saulės ar nuo smalsių akių. Skrybėlės ir beretės, skaros ir kepurės. Papuošalai iš brangiųjų metalų. Unikalūs dirbiniai iš bronzos ir vario, tapyba.Aitrūs, šiek tiek vyriškų tonacijų kvepalai.

Vyrams. Skutimosi reikmenys. Ausinukai. Aukso grandinė ant kaklo. Pakabukai ant laukujų durų, prie raktų. Juokinga kepurė, pridengianti Žuvų paslaptis. Nesupakuoti paveikslai ką tik iš dirbtuvių. Karininkų , baikerių ar lakūnų atributika.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Būkite nuoseklesni! Kaip tikra žuvis mėgstate vandenį ir visa, kas su juo susiję - gėrimus, sriubas ir jūros gėrybes. Būkite atsargūs. Jums stinga nuoseklumo. Kaskart susižavite nauja dieta, po poros dienų ją nutraukiate ir vėl maitinatės kaip įprasta. Taip elgdamiesi sekinate organizmą, nuo tokių eksperimentų gali sutrikti medžiagų apykaita. Kiekviena dieta - stresas organizmui.

Žvaigždės pataria. Pradėkite pagaliau normaliai ir nuosekliai maitintis. Skrandis - ne šiukšlių dėžė, į kurią galima sumesti ką nori ir kada nori. Jei jau pradėjote laikytis dietos, malonėkite ištverti iki galo. Užėjus silpnumo akimirkai, prisiminkite, kad tai padės jums tapti gražesniems ir sveikesniems. Valgykite savo mėgstamos sriubos (tik nebalintos ir be riebalų), žuvies su šviežiomis daržovėmis.

Dėmesio! Venkite konservuotų ir šaldytų produktų. Valgius gardinkite muskato riešutais, gvazdikėliais ir česnaku. Kuo daugiau laiko praleiskite prie vandens: nardykite, žvejokite, plaukiokite. Vanduo - jūsų stichija. Ne mažiau gerų emocijų patirsite ilsėdamiesi kurorte prie jūros.

Mityba: Medaus horoskopas
Gydo virškinimo organus, pieno liaukas, tulžies pūslę, kasą.

Mityba: Kavos horoskopas
Vandenis ir Žuvys iš viso gali nemėgti kavos. Aviečių ar juodoji arbata šiems žmonėms atrodys geresnis pasrinkimas.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi unikalia degustacijos savybe ir dažnai vyno gėrimą paverčia degustacija. Jų stichija - skysčiai. Jie gurmanai. Gali įsijausti ir peržengti ribą, todėl žuvims reiktų būti atsargioms. Degustuoti jie gali viską. Nerekomenduojama maišyti baltų ir raudonų vynų, po vyno gerti stipresnių alkoholinių gėrimų. Jiems labiausia tinka balti vynai su paukštienos ir vaisių užkandžiais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Kalakutiena, žuvis, ryžiai, dribsniai, grūdinių kultūrų košės, agurkai, salotos, ridikėliai, saulėgražos, žemuogės.

Mityba: Arbatos horoskopas
Harmonijos ie ramybės siekiančioms Žuvims nuotaiką kaipmat praskaidrins pipirmėčių, kiaulpienės šaknų, valerijonų, apynių spurgų, jonažolių arbata. Šaukštelį šio mišinio užplikykite stikline vandens. Gerkite du kartus per dieną.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Dėl išlavintos intuicijos tiktų domėtis alternatyviąja medicina. Mokat užkalbėti dantis, tad būtut puikūs vadybininkai. O žmonių psichologijos suvokimas padėtų tapti mediumu, sapnų aiškintoju ir net fokusininkais. Iš jūsų išeitų geri masažuotojai ir tapytojai. Muzikalumas ir plastiškumas praverstų kuriant muziką, šokant, vaidinant.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
„Žuvytės" vengia sporto šakų, kur reikia staigumo, joms labiau patinka aptakūs judesiai. Šio ženklo moterys nemėgsta sportuoti pagal iš anksto sudarytą treniruočių programą, reguliarios iki smulkmenų suplanuotos treniruotės niekaip nesiderina su jų lakia fantazija. Kai treniruotis malonu, nepailsdamos gali tai daryti valandų valandas. Priešingu atveju greitai netenka entuziazmo ir nuleidžia rankas. Tinkamiausios sporto šakos Žuvims: plaukimas, vandens aerobika, ėjimas, tai chi gimnastika.

Žuvys, jiems svarbu ne kartoti kokius nors ypatingus pratimus, o per kvėpavimą veikti savo kūno procesus.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Užjausti svarbiau nei padėti.
Negaliu atsisakyti stikliuko, nes be jo esu kaip žuvis be vandens.
Tvarką sugalvojo nuobodūs žmonės.
Neatidėk rytdienai to, ką galima atlikti poryt.
Maža ką galiu prižadėti...
Dirbti skubant yra tas pats kaip valgyti nekramtant.
Esu pasiruošęs suprasti visus, tik ne save.
Visi žino, kad esu užimtas, tik mažai kas žino, kuo būtent.
Nespauskit manęs, nes pro pirštus išslysiu kaip žuvis.
Plaukiu, bet nežinau, kur.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Tai meistrai magiškųjų antpilų gamyboje (tai gali būti net paprasta arbata išvirta su meile pilnaties metu) ir energetiniame namų sutvarkyme. Kai Žuvys į rankas paima šluostę iš namų dingsta ne tik purvas, bet ir negatyvi energetika. Jie tiki ženklais ir prietarais ir jie dažnai jų gyvenime išsipildo. Žuvys puikiai buria kortomis, runomis ir kavos tirščiais. Ir visiškai nesugeba naudoti juodosios magijos.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Artistiškos ir linkusios fantazuoti.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: žvejyba, plaukimas, buriavimas, šokiai, vaikščiojimas atsiskyrus, joga, baletas, vaidyba, mėgėjiškas kinas, teatras, fotografija, tapyba akvarele, skaitymas, rašymas, poezija, metafizika, romantiški kviestiniai pietūs.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Be galo moteriškos Žuvys mėgsta puoštis raukinukais, mezginukais, nėrinukais. Dievina detales, tačiau šios turi būti ne bet kokios, o labai subtilios.Žuvys nemėgsta būti dėmesio centre, tačiau vis tiek neturėtų vengti baltos spalvos, kuti dar labiau pabrėžtų jų savitumą, suteikia nežemiško žavesio ir tyrumo. Kadangi šio ženklo atstovams patinka viskas, kas yra bent kiek mistiška, jie renkasi ką nors simbolizuojančius papuošalus arba rengiasi tam tikro stiliaus drabužiais, pavyzdžiui, indiškais, hipių, pankų ar liaudiškais.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Žuvys jaučia potraukį ištrūkti kur nors toliau. Ypač mėgsta vandenį, romantiką. Ko gero, didžiausia jų svajonė yra salelė vidury vandenyno.

Tinkamos vietos. Vandenynas. Portugalija, Sacharos dykuma, Prancūzija - Normandija, ispanija, JAV - Vermonto valstija.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Patartini vėsinantys arba mistiški aromatai. Tinka citrinžolė, įvairios gėlės, spygliuočiai, alijošius, jazminas. Sukoncentruoti dėmesį padės muskato riešuto aromatas.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jūs nelinkęs demonstruoti savo jausmų, nors širdis kartais plyšta iš nuoskaudos. Puiki intuicija leidžia Žuvims numatyti ateitį ir todėl pradeda pavyduliauti iš anksto. Bet aiškintis niekada nenorite.
Reikėtų būti atviresniam ir nesigėdyti pakalbėti su partneriu apie tai, kas jus jaudina ir neramina. Jūsų švelnumas ir geras skonis padės.

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Žuvys dažniausiai pajunta liūdesio ir melancholijos priepuolius. Tokios būklės joms negalima su niekuo matytis, nei bendrauti. Kai kurios žuvys iš nevilties pradeda vartoti alkoholį. Tačiau tai - ne išeitis. Ramiai pasėdėkite, paklausykite muzikos, pasivaikščiokite gamtoje. Vanduo - jūsų stichija, todėl atsigaivinkite po dušu arba pagulėkite vonioje. Jei turite naminių gyvūnų, pabendraukite su jais, paglostykite katę, pasikalbėkite su šinimi. Kartais Žuvims pakanka gerai išsimiegoti (susapnuoti gerą sapną), kad ankstų rytą atsikeltų puikiai nusiteikusios.