Žymanto vardadienis, kilmė, reikšmė (Žymantas)

Žymanto vardadienis būna 1 kartą per metus. Žymantas yra lietuvių kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Žymantas, Žymanto vardo dienas bei Žymantas vardo reikšmę.

Žymantas vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Žymantas

Žymanto vardadieniai

Vardo kilmė

Lietuvių

Vardo lytis

Vyr.

Žymantas (Žymanto) vardo reikšmė

Žy- (žygiuoti, žygis) + mant- (mantus sumanus)

Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Žymantas, kada Žymantas švenčia vardadienį ir kokia Žymanto vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą. Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Sveikinimai ir palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Sapnų reikšmės sapnai

Pitagoro kvadratas

Sužinokite savo likimo informacija pagal jūsų gimimo datoje užšifruotą skaičių matricą.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.