Damijono vardadienis būna 3 kartus per metus. Damijonas yra graikų kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Damijonas, Damijono vardo dienas bei Damijonas vardo reikšmę.

Damijonas vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Damijonas

Vardo kilmė

Graikų

Vardo lytis

Vyr.

Damijonas (Damijono) vardo reikšmė

Damao tramdyti – tramdytojas, taikdarys

Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Damijonas, kada Damijonas švenčia vardadienį ir kokia Damijono vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą

Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.

Sveikinimai palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų