Donatilės vardadienis būna 1 kartą per metus. Donatilė yra lotynų kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Donatilė, Donatilės vardo dienas bei Donatilė vardo reikšmę.

Donatilė vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Donatilė

Donatilės vardadieniai

Vardo kilmė

Lotynų

Vardo lytis

Mot.

Donatilė (Donatilės) vardo reikšmė

Donata dovanota + -il- (mažybinė priesaga)

Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Donatilė, kada Donatilė švenčia vardadienį ir kokia Donatilės vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą

Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.

Sveikinimai palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų