Fortūnatos vardadienis, kilmė, reikšmė (Fortūnata)

Fortūnatos vardadienis būna 1 kartą per metus. Fortūnata yra lotynų kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Fortūnata, Fortūnatos vardo dienas bei Fortūnata vardo reikšmę.

Fortūnata vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Fortūnata

Fortūnatos vardadieniai

Vardo kilmė

Lotynų

Vardo lytis

Mot.

Fortūnata (Fortūnatos) vardo reikšmė

Fortunatus laiminga, -as

Vardai skambantys panašiai kaip Fortūnata


Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Fortūnata, kada Fortūnata švenčia vardadienį ir kokia Fortūnatos vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą. Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Sveikinimai ir palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Sapnų reikšmės sapnai

Pitagoro kvadratas

Sužinokite savo likimo informacija pagal jūsų gimimo datoje užšifruotą skaičių matricą.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.