Jordano vardadienis būna 1 kartą per metus. Jordanas yra hebrajų kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Jordanas, Jordano vardo dienas bei Jordanas vardo reikšmę.

Jordanas vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Jordanas

Jordano vardadieniai

Vardo kilmė

Hebrajų

Vardo lytis

Vyr.

Jordanas (Jordano) vardo reikšmė

Biblinis vardas: jordano vardu vadinama pomirtinio teismo upė

Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Jordanas, kada Jordanas švenčia vardadienį ir kokia Jordano vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą

Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.

Sveikinimai palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų