Kęsgailo vardadienis, kilmė, reikšmė (Kęsgailas)

Kęsgailo vardadienis būna 1 kartą per metus. Kęsgailas yra lietuvių kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Kęsgailas, vardo dienas bei vardo reikšmę.

Kęsgailas vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Kęsgailas

Kęsgailo vardadieniai

Vardo kilmė

Lietuvių

Vardo lytis

Vyr.

Kęsgailas (Kęsgailo) vardo reikšmė

Kęs- (kęsti) + gail- (gailas stiprus) – stipriai atlaikantis kančias
Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Sapnų reikšmės sapnai

Pitagoro kvadratas

Sužinokite savo likimo informacija pagal jūsų gimimo datoje užšifruotą skaičių matricą.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą. Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Sveikinimai ir palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reikšmė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.


Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Kęsgailas, kada Kęsgailas švenčia vardadienį ir kokia Kęsgailo vardo kilmė.