Mėnulio fazė Delčia

Sužinokite, ką reiškia kai mėnulis yra Delčios fazėje

Kai mėnulio fazė Delčia

Delčia - tai fizinė branda. Mūsų organizmas - puikiausios fizinės formos. Kūnas ir siela pasirengę žygdarbiams. Tačiau artėjant prie jaunaties jėgos silpsta.
Visi reikalai pakankamai lengvai sprendžiasi, ypač jei jie buvo suplanuoti Mėnulio augimo fazėje.
Geriausias laikas organizmo valymui, iškrovai, badavimui. Galima sočiau pavalgyti, organizmas nelinkęs kaupti atsargų. Jei vartojate vitaminus ar papildus organizmui sustiprinti, dabar galite padaryti pertrauką, nes žymiai menkiau jie bus organizmo įsisavinti.
Delčia puikus metas daugeliui darbų atlikti. Labai geras laikas įvairiems statybos ir remonto darbams. Paklotos grindys negirgždės, nudažytos sienos išlaikys spalvas ir t.t. Tik reikia vengti vandens dienų (Žuvies, Vėžio, Skorpiono). Per vandens dienas tvarkomas vandentiekis. Puikus laikas skalbimui, namo ar buto tvarkymui. Aplamai bet koks valymas, dėmių naikinimas šiuo metu pasiteisins.
Delčia taip pat yra ir derliaus rinkimo, atsargų ruošimo metas. Pievelė nupjauta šiuo metu, ypač jei Mėnulis vandens ženkle (Žuvies, Vėžio, Skorpiono), bus tanki, lėtai augs ir netgi nupjautos žolės surinkti nereikės, žemė ją pasiims pati.
Jei kirpsite plaukus, jie ataugs lėčiau. Jei dažysite, tai per ateinantį priešpilnį galėsite ir vėl dažyti. Pasiteisins veido ir kūno valymo procedūros.
Delčioje galima operuoti, reikia tik atsižvelgti į Zodiako ženklą. Žaizdos lengvai ir greitai gyja. Palankus laikas naikinti karpas (iškart po pilnaties), nevietoje augančius plaukus. Šalinti nuospaudas, įaugusius nagus. Plombuoti ir operuoti dantis.