Svalios vardadienis būna 1 kartą per metus. Svalia yra lietuvių kilmės vardas. Šiame straipsnyje rasite panašiai skambančius vardus kaip Svalia, Svalios vardo dienas bei Svalia vardo reikšmę.

Svalia vardadienis, vardo reikšmė ir kilmė

Svalia

Svalios vardadieniai

Vardo kilmė

Lietuvių

Vardo lytis

Mot.

Svalia (Svalios) vardo reikšmė

Iš upėvardžio svalia (pasvalys)

Vardai skambantys panašiai kaip Svalia


Šiame puslapyje sužinosite, ką reiškia vardas Svalia, kada Svalia švenčia vardadienį ir kokia Svalios vardo kilmė.

Asmenybės testas

Asmenybės testas

Sužinokite savo charakterio tipą

Atlikę greitą ir nemokamą asmenybės testą, akimirksniu sužinosite savo asmenybės tipą. Jums tereikia atsakyti į 32 paprastus klausimus.

Taro kortos būrimai

Taro kortos

Ką sako taro kortos? Išsitrauk kortą ir iškart sužinok reikšmę! Dienos taro korta, sveikatos korta, meilės korta, ateities, praeities, dabarties taro kortos! Būrimai taro kortomis nemokamai.

Vardų reikšmės vardadieniai

Vardadieniai

Rask vardo reikšmę, sužinok, kiek kartų ir kada žmogus švenčia vardadienį. Kokie vardai skamba panašiai? Ar žinai, kada tavo vardadienis? Sužinok, savo šeimos narių vardadienius ir pasveikink juos!

Sapnų reikšmės sapnai

Sapnininkas

Sapnavai košmarą ar nelaimę? O gal tai buvo romantiškas nuotykis? Sužinok, kokia tavo sapno reiškė ir ką tai reiškia. Sapnininkas - sapno reikšmė pagal abėcėlę.

Sveikinimai palinkėjimai

Sveikinimai

Koks geriausias vestuvių ar gimtadienio sveikinimas? Greitai reikia surasti sveikinimą Kalėdų, Velykų, Mamos, Valentino, Moters, Tėvo dienos proga? Rasi daugybę sveikinimų