Avino zodiako ženklas

Avinas zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Avinas

Sveikata: Žolelių horoskopas
Avinas - Kiaulpienė ... ar dar yra nemačiusių ir netikinčių, kad kiaulpienė net asfalto dangą gali įveikti?! Tokia jėga slypi ir žmonėse-Kiaulpienėse. Jie atsiskleidžia, kai planuoja, organizuoja kažką naujo, neįprasto. Be to, jie yra tikri stovukai (žaislai, kurie apversti vėl atsistoja), kurie po likimo smūgių vėl pradeda viską iš naujo. Ryškiai geltoni kiaulpienių žiedai atspindi stiprų gyvenimo džiaugsmą ir tvirtą šių žmonių valią, jų drąsą ir vidinę šilumą. Kadangi peržydėjus kiaulpienei, jos žiedas virsta lengvai išbarstomu pūkų kamuoliuku, tai ir žmonės-Kiaulpienės gali lengvai išeikvoti savo energiją. Todėl jie turėtų atkreipti į tai dėmesį ir visada dirbti tikslingai.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Avino ženklo atstovai dažniausia kenčia nuo kvėpavimo takų, akių ir odos ligų, rinito, karštligės, neurozės, galvos svaigimo ir galvos skausmo priepuolių.

Tačiau Avino ženklo žmonės nėra labai linkę sirgti, po ligų greitai atsigauna. Tai labai sportiškas ženklas, mėgstantis varžybas, kovas, dažnai šio ženklo atstovą reikia pristabdyti, kad savo entuziazmu jis sau nepakenktų, išvengtų nelaimingų atsitikimų. Avinai valgo paskubomis, blogai sukramto maistą, mėgsta karštus ir aštrius patiekalus.

Aviną sunku priversti laikytis gydytojo rekomendacijų ir režimo. Jei esate Avino artimasis, pasistenkite, kad jis susirgęs nors kelias dienas pagulėtų lovoje.


Sveikata: Ligų horoskopas
Avinas ... dažniausiai ankščiau nei kiti Zodiako ženklai suserga virusinėmis ligomis. Beto, paprastai, serga gana ūmiai, visuomet pakyla labai aukšta temperatūra, tačiau yra labai gyvybingi ir linksmi, todėl perserga gana greitai. Avinai yra labai judrūs, todėl juos nėra lengva paguldyti į lovą, o jei tai pavyksta, tai jie visais įmanomais būdais stengiasi iš lovos kiek galima greičiau pakilti... taigi, galima sakyti, Avinai pradeda gydytis tik tuomet, kai jau tikrai suserga ir atsigula į lovą, tačiau tuomet jau patys stengiasi, kuo greičiau pasveikti ir vartoja vaistus. Deja, Avinas neklauso gydytojų patarimų, nes mano, kad žino kur kas daugiau už gydytojus.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Avinui
AMETISTAS padės susikoncentruoti, gelbės nuo impulsyvumo, pykčio ir agresyvumo priepuolių, galvos skausmų, ramins nervus. Jei jūs Avinas ir jaučiate, jog tuoj imsite rėkti ant bendradarbio ar vaikų, čiupkite j ranką ametistą — gal pamiršite, kodėl ruošėtės pykti. Jei esate Avino sekretorė, dovanokite jam ametisto gabaliuką.

SARDONIKSAS — jei jūsų mylimoji — Avinas, būtinai suraskite jai sardoniksą — tai suteiks jai harmonijos ir vidinės ramybės, ji nepraras žaismingumo.

RAUDONAS JASPIS apramins jūsų draugę nuo noro valdyti, suteiks ramybės ir saugumo.

LAZURITAS — tiek vyrams, tiek moterims pažadins poreikj rūpintis ne tik savimi, bet ir partneriu. Jis sustiprins intuiciją, koncentraciją ir saiko jausmą.

ROŽINIS KVARCAS padės jums išlaikyti ramybę ir harmoniją. Pasidėję rožinj kvarcą prie lovos, ramiai miegosite, nekankins košmarai.

SAKALO AKIS — tai sergėtojas, besirūpinantis ne tik jumis, bet ir jūsų šeima. Jis perspėja apie nelaimę spausdamas pirštą, trukdydamas.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo ženklo žmonės ambicingi, užsispyrę, sunkiai pasiduoda kitų įtakai.

Seksualumas:
Jautrios vietos: veidas ir galva. Paglostyk veidą ir pamasažuok galvą.
Šio tipo moterys greitai susijaudina, mėgsta glamones, švelnų masažą. Ją taip pat labai jaudina aistringi meilės prisipažinimai.
Šio tipo vyrai labiausiai jaudina švelni moteriška prigimtis. Mėgsta erotinį masažą. Miegamajame jis nori vadovauti.
Kaip suvilioti Avino moterį:
Žodžiais pripažink kiekvieną jos pastangą, kurią daro tavo labui, girk. Susikoncentruok, kad pasiektum tiek sėkmių, kiek gali, ir ji galėtų tavimi didžiuotis. Vedžiokis ją ten, kur ji bus pastebima, susitikinek su naujais ir idomiais žmonėmis.
Kaip suvilioti Avino vyrą:
Pulk, susižavėjusi visais jo planais, girk jį, specialų dėmesį drabužiams. Pasiruošk kartais būti vyriška: karjeroje, namų ūkyje, prie vairo ir pan. Jis nemėgsta gaišti laiko dėl menkniekių, todėl būk organizuota.
Avino ženklo vyras
Nepaisant to, kad žavisi savimi ir savo vyriškumu, švelnumo stoką mėgina kompensuoti riterišku elgesiu, stengiasi užgniaušti viduje tūnančią gyvulišką prigimtį. Avino ženklo vyras priešingos lyties atstoves laiko gležnomis būtybėmis, jam nesvetimas globėjo instingtas.
Šio ženklo vyras turi gero meilužio reputaciją, o dievinamą moterį užkelia ant pjedestalo. Bet kai kartais stačia galva neria į niekuo neįpareigojančias partnerystes, moteriai tenka tik žaisliuko vaidmuo.
Lovoje mielai užima lyderio poziciją, žavisi aistringais, beprotiškais meilės žaidimais. Tad nieko nuostabaus, kad į preliudiją žiūri skeptiškai. Sekso metu iš partnerės lūpų išsiveržę aistringi susižavėjimo šūksniai šio Žodiako ženklo vyro kraują dar labiau įkaitina.
Avino ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: abu pasižymi stipriu lytiniu potraukiu ir neišsenkančiais sekso energijos šaltiniais.
Jaučiu: moteriškumu spinduliuojanti Jaučio ženklo moteris sutinka jau tinkamą vyro tipą ir tampa paklusnia lytinių žaidimų meistro verge.
Dvyniais: šio ženklo moteris turi didelį seksualinį apetitą, o jis - ištvermę. Puikus duetas lovoje.
Vėžiu: moteris sugeba pažadinti jo, gelbėtojo, fantazijas.
Liūtu: lytiniai santykiai primena draudžiamą meilės romaną.
Mergele: šio ženklo moteris ir Avinas dažnai turi skirtingus troškimus, bet lovoje jų norai sutampa.
Svarstyklėmis: su jomis meilės žaidimai ne tik ramesni, bet ir šiek tiek nepadori.
Skorpionu: pavydėtinai aktyvus seksualinis gyvenimas.
Šauliu: spontaniškas seksas.
Ožiaragiu: retai tampa pora. Jei šio ženklo moteris neryžtinga, paklūsta partnerio troškimams.
Vandeniu: jai patinka net "misionieriaus" pozicija.
Žuvimis: puikūs, švelnūs santykiai.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Avinas - dažniausiai bučiniai būna greiti ir aistringi. Malonūs, tačiau prabėga tarsi akimirka. Vieną sekundę yra, o kitą – jau nebe.

Pažintys: Aistros horoskopas
Avinas aktyvus sekso srityje. Šie žmones priskiriami “karšto kraujo” žmoniu kategorijai.

Kadangi ju “aš”niekada nepamirštamas, netgi erotinės aistros metu, egzistuoja rizika turėti tokius santykius, kuriuose nėra dvasinio pasitenkinimo.

Skirtingai nei Skorpionas arba Jautis, kuriems patinka ilgalaikis lytinis santykiavimas, Avinas visa tai atlieka greitai, netgi antra ir trecia karta jis labai aistringas ir nekantrus. Lytinio akto metu Avinas taip šėlsta, kad partneris linkęs manyti, jog jis baigs dar iki orgazmo.

Šio ženklo vyrai lytinio akto metu dažnai savo emocijas reiškia dejuodami ir šaukdami. Labai susijaudinusios šio ženklo moterys pamiršta išaukletos moters pozą ir imasi vyro rolės.

Kaip jau buvo mineta ankščiau, planetu įtakoje išsiskiriančios ženklų charakteristikos gali susilpneti, būti nuslopintos.Avinas visur turi pirmauti, ir protinga butu manyti, jei jis agresyvus pokalbiuose bei kitais atvejais, tai toks bus ir lovoje.

Viena tik aišku: Avinai nori buti agresyvus, nori buti laimetojais. Kaip vaidinamas šis vaidmuo ir kokie jo rezultatai, priklauso nuo planetu itakos individualiam horoskopui.

Namai: Vaikų horoskopas
Vaikai pavasarinukai, tad nenuoramos ir energingi, anksti pradeda vaikščioti ir kalbėti. Labai žingeidūs, „kodėlčiai“. Anksti siekia savarankiškumo. Pasižymi gera vaizduote, išradingi, nepaprastai jautrūs. Tėvai juos turi nukreipti ir vesti labai taktiškai,daugiau jais pasitikėti, kad jie galėtų pilniau išreikšti savo sugebėjimus ir galimybes.

Namai: Tėvų horoskopas
Myli vaikus ir jais didžiuojasi. Gali užkariauti bet kurio vaiko širdį. Supranta savo atžalas, yra joms draugas ir patarėjas. Motinos laikosi griežtų principų ir norėtų, kad vaikai jų klausytų nesąlygiškai. Patarimas: kontroliuokite save ir būkite kantresni. Leiskite vaikams rinktis ir daryti savo klaidas.

Taigi, mama Avinas tai šeimos vadovė, ji nemėgsta leisti laiko virtuvėje, todėl gurmaniškų patiekalų iš jos nelauk. Tėvas Avinas – nuolatos tave mokys, aiškins. Stenkis su jais kalbėti įvairiomis temomis, tada jie tave garbinss. Elkis laisvai ir nepriklausomai, būk paslaugus, stenkis kalbėti nepakeliant balso, tada lengvai juos įtikinsi.

Namai: Svečių horoskopas
Vaišių niekuomet neatsisakys. Paprastai jis daug dirba, išeikvoja begalę energijos, todėl pavalgyti tikrai mėgsta. Pradžiuginsite mėsos, žuvies patiekalais su daugybe įvairių padažų ir prieskonių. Avinas mėgsta raudonąjį vyną ir yra tikras smaližius - desertą kaip mat praris. Laukdami Avino vadovaukitės šūkiu - "Svarbiausia daug kalorijų!".

Namai: Namų dekoro horoskopas
Avinas klasikinis angliškas stilius, sunkūs tamsios medienos baldai, niūrios spalvos - tokį namų interjerą Avinas sukurtų nebent baisiame sapne. Šis žmogus - energingas ir aktyvus, todėl geriausiai jaučiasi ten, kur daug erdvės. Įsikėlęs į naują butą, jis pirmiausia išgriautų nereikalingas sienas, o tik paskui suktų galvą, kaip išdėstyti baldus, kokiame fone jie atrodytų geriausiai. Avunas mielai rinksis modernius baldus, svarbiausia, kad jie būtų lengvi arba su ratukais: tokius nesunku perstumti, juk keisti interjerą - viena maloniausių pramogų. Beje, šio žmogaus namuose akis bado daiktai, bylojantys apie jo laimėjimus ar padėtį - tokių Avinas už jokius pinius nekištų į spintą..

Namai: Švaros horoskopas
Avinas nėra didelis puošeiva, tačiau mielai vilki gerai pasiūtus drabužius ir naudoja brangius kvepalus. Tiesa, vakarykščiai apatiniai jo netrikdo. Kojinių kasdien keisti nemato prasmės, o ištrūkusią sagą mielai pakeis žiogeliu. Jeigu galėtų, tai dauguma Avinų maudytųsi tik kelis kartus per metus – prieš Vėlykas ir prieš Kalėdas. Gyvenimo priverstas kasdien lįsti po dušu, jis vis tiek nėra švarulis. Nors murziumi Avino irgi nepavadinsi, bet jam nuolat reikia priminti susitvarkyti nagus. Energinga jo prigimtis verčia jį būti aktyviam ir visokiems „antraeiliams dalykams“ jam paprasčiausiai nelieka laiko. Avinui patinka viskas, kas natūralu, todėl jo negąsdina nei prakaito kvapas, nei kiek apsitrynę marškiniai. Atsiradus būtinybei greitai susitvarkyti, jis mieliau čiumpa dezodorantą negu muilą.

Jeigu kada nors sutiksite elegantišką ir nepriekaištingos išvaizdos Aviną, žinokite, kad jis namuose turi kažką, kas jį veja praustis ir puoštis.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Avinas ... iš prigimties yra vadovas, ir dažniausiai yra užsispyrę žmogeliai. Mėgstantys vienokį ar kitokį dėmesį, jei perka sau gėles, 99% kad jos bus ryškios, švarių atspalvių, dažnai renkasi raudoną spalvą, tiesiog jei nešiesi rankose, pagal aviną tai turi matyti visi.
Viena iš labiausiai mėgstamiausių gėlių yra jurginas, tačiau gali būti gerbera, gvazdikai, aguonos, tulpės ir žinoma irgi viena iš mėgstamiausių gėlių ryškios rožės.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Vargu ar po pagalve slepiate apvalią sumą pinigų. Veikiausiai Avino santaupos padėtos ne į banką, o investuotos į verslo projektus. Jei nepavyksta greitai atgauti santaupų, žvaigždės pataria jums imtis naujos idėjos. Gali būti, kad tai ir atneš materialinės naudos, apie kurią svajojate, arba bent jau padės išvengti nuolatinių finansinių nuostolių.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovai mėgsta daiktus sisijusius su jam artima ugnies stichija, bei mėgsta siurprizus ir visa kas nauja ir neatrasta..

Moterims. Intensyvaus kvapo,bet garsių firmų kvepalai, natūrali kosmetika, abonementas į grožio saloną ar koncertų salę.Žydinčios ar plačialapės kambarinės gėlės, ištaigingi drabužiai, E.Kučinsko ar L.Pavaročio šlageriai. Pietų indų komplektas, baldai iš natūralių medžiagų. Būtinai - didelė rožių puokštė ir dar didesnis tortas su Avelės glaistytu atvaizdu centre. T.p. moterys deramai įvertins ekseserus su metaline furnitūra, įvairias rankines, žvakides. Jos mielai lauks ir juvelyrinių papuošalų ar stilingos bižuterijos, ypač auskarų, plaukų segtukų ir apyrankių. Palankiai bus sutiktos ir šypseną keliančios dovanėlės: juokingi paveiksliukai, kaukės, karnavaliniai drabužiai.

Vyrams. Odekolonas, užuodžiamas kilometro spinduliu. Kaklaraištis, rožiniai marškiniai. Muzikinis centras su Avino mėgiamais muzikos įrašais. Klasikinės literatūros tomelis ir komfortiškas fotelis jam skaityti. Abonementas į kultūrizmo salę ar operą. Naminis pyragas, kurį kepdavo mama ar močiutė. Piniginė su burtažodžiu, kad bent centas pasiliktų prasidėjus aviniškoms revoliucijoms. T.p vyrus - avinus pradžiugins žiebtuvėliai, suvenyriniai durklai ir pistoletai, įrankių rinkiniai.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Jūsų priešas - skubėjimas! Trykštate energija, amžinai kur nors skubate ir vienu metu tvarkote tūkstančius reikalų. Nemėgstate triūsti virtuvėje. Verčiau užsisakote picą ar pasišildote dešrainį. Būkite atsargūs. Valgote per greitai ir nesusikaupę. Kramtydami kąsnį, spėjate paplepėti su draugu telefonu, perversti laikraščius. Aišku, kenčia skrandis, nes blogiau virškinamas maistas. Liūdesį ir nesėkmes dažnai malšinate smaližaudami, todėl nepastebimai kaupiasi lašinukai.

Žvaigždės pataria. Pamirškite skrudintus riešutus, traškučius ir pyragėlius. Išmokite valgyti ramiai ir nesiblaškydami - skrandžiui bus lengviau virškinti. Be to, kuo lėčiau valgysite, tuo mažesne porcija pasisotinsite. Jei negalite ištverti ko nors nekramtę, rinkitės vaisius, rupią duoną ir daržoves. Geriau saldi uoga nei bandelė. Dažniau ragaukite indų ir meksikiečių valgių - jų maistas kaip tik jums. Patiekalus gaminkite be riebalų. Daugiau valgykite ryžių, makaronų ir kruopų. Šviežios daržovės ir aštrūs prieskoniai - tiesiausias kelias idealios figūros link.

Dėmesio! Nepersivalgykite. Venkite alinančių dietų, kurios verčia badauti. Labai naudingos iškrovos dienos bent kartą per savaitę. Jėgas atgausite keliaudami. Avinas net prie vairo sugeba ilsėtis, nes tai - jo stichija.

Mityba: Medaus horoskopas
Palankiai veikia širdies bei kraujagyslių sistemą, kelia įkvėpimą, gydo meilės "sužeistą" širdį.

Mityba: Kavos horoskopas
Avinas negalės gyventi be kelių karčių espresso kavos puodelių.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Tai labai kūrybingos asmenybės. Jiems astrologai rekomenduoja lengvus sausus vynus ir šampanus. Avinai - lengvai sudominami asmenys, todėl ir patys gali nepastebėti, kaip išgers per daug. Jiems, dažnai kenčiantiems nuo migrenos, nevertėtų su baltu vynu valgyti sūrio. Avinams estetams rekomenduojama prie gėrimų valgyti baltos mėsos ir vaisių užkandžių.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Žuvis, burokėliai, pupelės, žirniai, lęšiai, česnakai, persimonai, juodieji serbentai, džiovinti abrikosai, greipfrutai, vynuogės, juodasis šokoladas (nedideliais kiekiais).

Mityba: Arbatos horoskopas
Dėl nesėkmių giliai besikremtantiems šio ženklo atstovams labiausiai tinka valerijonų, melisų ir čiobrelių mišinio arbata. Malšina galvos skausmą ir įtampą. 2 šaukštus šio mišinio užplikykite puse litro vandens. Gerkite nukoštą po stiklinę triskart per dieną.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Dėl sportiško ir vikraus kūno galėtumėte kultivuoti kokią nors sporto šaką. Taip pat, tinkat karybai. Mokat veikti staigiai, žinias pasisavinti žaibiškai, todėl Jūsų gebėjimai pravers ten, kur reikia rizikuoti, ką nors naujo pradėti - pvz. reklamoje, prekyboje, žurnalistikoje. Mokat išreikšti jausmus, esat ambicingi, todėl galit net imtis režisūros ir politikos.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Šio ženklo moterys trykšta jėga ir gyvybine energija. Joms reikalinga kasdienė fizinė iškrova, jei neišsikrauna, greitai tampa piktos ir irzlios. „Avinu-kės" mėgsta varžytis, kovoti ir nugalėti, todėl joms ypač patinka komandiniai žaidimai. Tinkamiausios sporto šakos: trumpų nuotolių bėgimas, Rytų kovų menai, boksas. Nors dažniausiai Avino ženklo moteris yra liekna ir sportiška, jai būtina stiprinti raumenis, ypač probleminių vietų - kaklo ir pečių.

Avinui derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai, šio zodiako atstovai vaikšto susikuprinę, nuleidę pečius bei palenktom galvom.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Su manimi geriau nesiginčyti.
Pirma geriau padarysiu, o jau paskui pagalvosiu.
Ten, kur kiti stabdo, aš spaudžiu greičio pedalą.
Visuomet liksiu jaunas.
Daryk taip, kaip aš, nes geriau vis tiek nepadarysi.
Pati sunkiausia užduotis - išklausyti savo pašnekovą iki galo.
Užsispyrimas - ne yda.
Situaciją valdyti sunkiau nei savo emocijas.
Vienas avinas - gerai, dviem - jau ne pakeliui.
Pirmas nepuolu, tačiau įsikarščiavęs už save neatsakau.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Tarp visų horoskopo ženklų tik avinai gabūs bet kokiai magijos rūšiai savo tikslo pasiekimui. Bet labiausiai pavyktų nuskaityti informaciją nuo fotografijų ,laiškų, asmeninių daiktų.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Sportiškas ir linkęs rungtyniauti.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: lengvoji atletika, fechtavimasis, boksas, dviračių sportas, motociklų sportas, laipiojimas uolomis, kovos menai, meninis metalo apdirbimas, elektronika, automobilių remontas, variniai pučiamieji instrumentai, drama.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Tai, ilgiausiai besipuošiantis zodiako ženklas, puošiasi, tol kol iš tikrųjų pasijunta atrodantys puikiai bei galėtų išeiti iš namų. Pusvalandį maudosi, dar pusvalandį plaina galvą. Tada atsistoję prieš veidrodį tikini save, kad neturi ko apsirengti. Galiausiai šiaip ne taip išsiruošia - tipiškos avino - moters elgesys. Iš tikrųjų, kai nori jų išvaizda būna itin stulpinanti bei kerinti, tačiau kartais, ypač kai skuba, gali ir iseiti su paltu, bet be sijono.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Sportišką aviną traukia labai karštligiška veikla karšto klimato vietovėse. Jis nemėgsta gulėti paplūdimyje, jis trokšta judėti, imtis pavojingų sporto ar kitų dalykų, reikalaujančių bent kiek rizikos.

Tinkamos vietos. Kurortai, kuriuose netrūksta sporto įrangos. Anglija, Vokietija, Izraelis, Burgundija, Prancūzija, Italija, Lenkija, JAV - Las vegas.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Šio ženklo atstovams rekomenduojami rafinuoti, magiški kvapai. Palankiai jų sveikatą veikia aštroki miros, spygliuočių sakų, jazminų, mėtų, muskatų riešuto kvapo smilkalai. Avino ženklo atstovų nervingumą malšina smilkalai, kurių sudėtyje yra gintaro miltelių, eukalipto, sodo levandos kvapiųjų aliejų.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jūs linkęs pasitikėti savo partneriu ir specialiai neieškosite tarpusavio santykiuose atšalimo ženklų ar neištikimybės įrodymų. Bet jei visai atsitiktinai pamatysite ar išgirsite ką nors įtartina, "neperskaldykite malkų": avinas, apimtas pavydo, gali prieiti prie skyrybų. Neskubėkite, nes turite auksinę širdį ir pajėgsite atleisti, net jei prieš penkias minutes negalėjote net žiūrėti į jį (ją).
Turėtumėte daugiau pasidomėti mylimo žmogaus darbo problemomis. Pajuokaukite: "Brangusis, kas ta riestanosė raudonais plaukais, su kuria tave dažnai mato?

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Šio Zodiako ženklo atstovai nelinkę rūstauti. Tačiau, jeigu būna blogai nusiteikę, jie gali ne tik sugadinti nuotaiką aplinkiniams, bet ir sudaužyti visus namuose esančius indus. Tuomet Avinui neverta užsidaryti tarp keturių sienų - stresą numalšinti padės judėjimas ir fizinis krūvis. Užsiimkite bet kokiu aktyviu darbu, geriausia sportu. Jokiu būdu nesėskite už vairo: bet kkokios transporto priemonės vairavimas, net papraščiausio dviračio, užpykusiam Avinui kategoriškai draudžiamas.