Dvynių zodiako ženklas

Dvyniai zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Dvyniai

Sveikata: Žolelių horoskopas
Dvyniai - Šalpusnis ... pražįsta dar neišleidęs lapų. Panašumas žmonėse-Šalpusniuose: jų svajonės ir planai visada siekia toli į priekį, nors tam dažnai dar nėra padėta jokio pagrindo ir nėra, kas suteiktų jėgų tuos planus įgyvendinti. Todėl Šalpusniai lengvai netenka jėgų, keldami per didelius reikalavimus. Labai anksti pavasarį šalpusnis išleidžia ryškius geltonus žiedus. Lygiai taip pat žmonės-Šalpusniai atskleidžia savo žavingumą kaip priešinimosi reakciją į šaltą aplinką.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Dvyniams rūpesčių gali kelti plaučiai, kraujas ir nervų sistema. Reiktų stengtis nerūkyti, grūdintis, daryti kvėpavimo pratimus, sportuoti: bėgioti, slidinėti, plaukioti, žaisti tenisą – tinka viskas, kas gerina kvėpavimo takų darbą, net ir greitas ėjimas.

Dvyniai turi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore su draugais, kurie šio ženklo atstovams padeda atsipalaiduoti. Ilgalaikiai stresai pakerta jėgas. Kai kurie Dvyniai linkę pasiduoti depresijoms, tada jiems gyvybiškai reikia artimųjų ir draugų palaikymo.

Sveikata: Ligų horoskopas
Dvyniai ... o va Dvyniai gana lengvabūdiškai vertina peršalimo ligas, todėl dažnai suserga ūmiu bronchitu ar net plaučių uždegimu. Paprastai, net ir sirgdami, kosėdadami bei čiaudėdami į visas puse, Dvyniai netikėtai gali ateiti net ir į darbą. Taigi, jiems ne tik, kad mažai rūpi savo sveikata, jie rizikuoja ir kitų, bendradarbių draugų ar pažįstamų sveikata. Taigi, šiuo atveju, reikėtų pasisaugoti aplinkiniams, jau patiems, kad neužsikrėsti ir pan...

Simboliai: Akmenų horoskopas
Dvyniams
AMETISTAS ir KALNŲ KR ŠTOLAS padės išspręsti vieną pagrindinių jūsų problemų — nesugebėjimą susikaupti.

CITRINAS padės kalbėti ne šiaip sau del kalbėjimo, o tai — kas reikalinga. Jis suteiks ir didesnio pasitikėjimo savimi, savo jėgomis.

SAMANINIS AGATAS išsklaidys vidinj nerimą, palaikys pusiausvyrą.

RODONITAS. Jūs vis slystate paviršiumi ir niekaip negalite atrasti savęs. Rodonitas padės atskleisti užslėptus talentus, padės atsiverti.

TIGRO AKIS — sergėtojas, perspėjantis apie artėjančią nelaimę ir saugantis jus bei jūsų namiškius.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės nepastovūs, mėgstantys flirtuoti.

Seksualumas:
Jautrios vietos: rankos ir delnai, tad dažniau jas glostyk.
Šio tipo moteris nemėgsta rutinos, todėl jas jaudina netikėtumai. Svarbu, kad mylėjimasis būtų neplanuotas, impulsyvus, bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje.
Šio tipo vyras mėgsta staigmenas ir paslaptis. Jis sugeba nuspėti moters troškimus. Patį labiausiai jaudina maudynės kartu, mylėjimasis šviesoje.
Kaip suvilioti Dvynių moterį:
Būk orginalus, kas diena vis kitoks. Ji nemėgsta pastovumo. Jai reikia permainų, kelionių netikėtų staigmenų.
Kaip suvilioti Dvynių vyrą:
Būk nepasiekiama, paslaptinga, kad paskatintum jo norą tave užkovoti. Domėkis viskuo, kuo domisi jis, dalyvauk bendroje veikloje.
Dvynių ženklo vyras
Visuomet trokšta lyderio karūnos, taip pat ir miegamajame. Jo, vaizdingai sakant, antenos nuolat priima moterų signalus ir siunčia atitinkamas žinutes. Dvynių ženklo vyras moka sukurti žaismingą atmosferą, pasitelkdamas šviesos efektus, muziką ir kitus moters fantaziją ir kraują kaitinančius elementus.
Šio zodiako ženklo vyras sugeba greitai sužavėti moteris - kartais pakanka vien žodžio ar išdykėliško žvilgsnio. Daugelis dailiosios lyties atstovių pasiduoda Dvynių kerams, nes vakaras su juo teikia malonumą. Dėl to (jis tuo tvirtai tiki) nė vienas vyras nesugebės greičiau išrengti moters nei jis.
Dvynių ženklo vyras prisiriša tik prie tos moters, kuri lieka abejinga jo viliojimo menui. Ji tampa lyg seserimi, su kuria jis pasirodo viešumoje. Bet seksualiniam virpuliui numalšinti Dvynys ieškos kitų moterų.
Dvynių ženklo vyro rankų švelnumui ir miklumui lovoje neprilyksta joks kitas stipriosios lyties atstovas. Jo seksualiniai žaidimai liežiuviu moterį pastūmėja aukščiausios palaimos viršūnės link. Seksas Dvynių ženklo vyrui turi teikti malonumą.
Kita vertus, jis nori žinoti moters fantazijos vingius ir siekia išgauti iš jos jį dominančias detales. Dvynių ženklo vyrui lovoje patinka ekspermentuoti.
Dvynių ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: nevaržoma lytinė partnerystė - kartais net trise.
Jaučiu: Dvynių ženklo vyrui patinka beprotiškas, aistringas seksas, jai lėtesnis, ramesnis.
Dvyniais: pernelyg audringa partnerystė.
Vėžiu: santykiai nuspalvinti sarkazmu, bet lovoje stengiasi pajusti kitokių seksualinių gudrybių skonį.
Liūtu: turi daug bendrumų, nevaržo vienas kito laisvės. Dažnai toleruojama ir seksualinė nepriklausomybė.
Mergele: trumpalaikis, bet egzotiškas seksas.
Svarstyklėmis: svetimos seksualinės dramos, į viską žvelgiama labai atlaidžiai.
Skorpionu: labai stipri abipusė trauka.
Šauliu: daug glamonių, švelnių prisilietimų, jaudinančios preliudijos. Šaulio ženklo moteris padrąsina Dvynius nepadoriam seksui.
Ožiaragiu: lovoje ji - karvedė, o jis dėl to nesiskundžia.
Vandeniu: stengiasi patikti ir įtikti vienas kitam. Seksui būdingi šiukštumo elementai.
Žuvimis: lovoje - ji karalienė.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Dvyniai - dažniausiai bučiuodamiesi kikena, šypsosi ir sako juokingas frazes. Taigi bučinys gali būti visai smagus, jei tik jums nekliudo tai, kad jį nuolat pertrauks dar vienas šypsnis.

Pažintys: Aistros horoskopas
Merkurijus - planeta, esanti arti Saules. Be to, apie Saule ji sukasi greiciau, nei kitos planetos. Viena jos pusiu nuolat atsukta i Saule ir nuolat palaiko aukštas temperaturas, kai tuo metu kita puse nemato Saules ir išlaiko minusine temperatura. Šie šilumos ir šalčio kraštutinumai demonstruoja nepastovų ir dvigubą Dvynių elgesį.

Neigiamu Dvyniu tipu tarpe mes sutinkame eksperimentatoriu, fetišista, homoseksualista ir iškrypelį.

Teigiamu tipu tarpe - žmogus - vienišius, atsiskyres dailininkas, poetas, asketas, mokslininkas, aukštos moralės žmogus. Apskritai Dvynių aistros susijusios su jų protiniais procesais tiek, kad būtent jų nuotaikos,liūdesys arba susidomėjimas stimuliuoja lytinius santykius. Cia jūs rasite keistuolį, kuris vienu metu neigia visus visuomeninius salygiškumus ir šliejasi prie hipiu grupes ir ju visuomeninio gyvenimo, o po to neigia šį bohemiška gyvenimą. Jeigu astrologams būtų leista duoti ženklui koki nors kita simbolį, jie pavadintu ji chameleonu, kuris, maskuodamasis ir apsisaugodamas, keičia gan dažnai odos spalva.

Išlaisvintas Dvynys bando įvairius lytinio akto būdus bent karta: niekas jo nešokiruoja. Kadangi Merkurijus valdo raštą, dažnai Dvyniai rašo seksualinių pergalių dienorašti, ten įrašydami įvairias partnerių vertybes ir trūkumus.

Dvyniai nėra agresyvus ir su malonumu visose srityse bus antraisiais, įskaitant ir seksą.

Namai: Vaikų horoskopas
Nuo mažumės nepaprastai guvūs, gracingi ir artistiški, nenuoramos ir labai baikštūs. Reikia užimti juos naudinga veikla. Protarpiais būna nervingi. Tėvai turi padėti jiems išsiugdyti dėmesį ir sistemingus įgūdžius. Fanatiškumo reikia vengti. Dvyniai labai nuoširdūs ir momentaliai jaučia melą..

Namai: Tėvų horoskopas
Tai meilę vaikams spinduliuojantis ženklas, tačiau tėvystė jo atstovams - sunki našta. Dvyniai pasitiki vaikais, bendrauja su jais kaip su sau lygiais ir tikisi brandaus jų elgesio. Būtent todėl Dvyniams dažnai būna netikėtos vaikų išdaigos ir jie pasigenda reikiamos pagarbos. Patarimas: būkite atkaklesni ir tvirčiau dėstykite savo reikalavimus.

Tačiau dažniausiai, turbūt labiausiai iš visų ženklų, būna užsiėmę savo reikalais, kartais blaškosi be jokios priežąsties. Reikia jiems, laikas nuo laiko, priminti jų pažadus. Ko nors prašydamas, prašyk tiksliai ir nepamiršk priminti kelis kartus.

Namai: Svečių horoskopas
Į svečius eina tik pabendrauti ir pasikeisti naujienomis. Laukdami Dvynių, paruoškite lengvų užkandžių, pavyzdžiui, sūrio, salotų, žuvies patiekalų. "Dvynukai" mėgsta saldumynus. Turėtų patikti šokoladas ir pyragaičiai, nuo kurių saldumo "akys ant kaktos lipa". Taip pat riešutai, vaisiai ir vynas. Žodžiu, labai stengtisneverta. Jeigu visą dieną suplukusios plušėsite virtuvėje, norėdamos nustebinti svečią savo keptu pyragu, pagyrimo nesulauksite. Verčiau eikite į parduotuvę ir nupirkite ką nors paprasto.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Nemėgsta miesto šurmulio - jeigu tik galėtų, mielai išsikeltų į atokią vietelę gamtos prieglobstyje ir pasistaytų namą su dideliais langais, stiklinėmis lubomis. Šis namisėda, beje, turi puikų skonį ir dievina savo buveinę, todėl nepavargsta rūpintis jos jaukumu. Vienas svarbiausių baldų, be kurių Jautis neįsivaizduoja namų interjero, - plati ir aukšta knygų lentyna. Šalia jos būtinai stovės krėslas aukšta atkalte, mat šis žmogus mėgsta patogiai įsitaisyti ir valandų valandas grožėtis aplinka bei komoda, ant kurios išdėstytos įvairios sentimentalios smulkmenos. Jautis - Žemės ženklas, todėl jo namuose galima rasti natūralaus medžio grindis ir gausybę vazoninių gėlių.

Namai: Švaros horoskopas
Dvyniai jų vonioje daugybė buteliukų su kvepalais, losjonais, tepalais, kremais ir pudromis, jau neminint gausybės dezodorantų ir visokių papuošalų. Dvyniams nuolat norisi kaitalioti tai vieną, tai kitą priemonę. Plaukus dažo kone kas savaitę, vilki tik žaismingus apatinius. Solidžių šiltų apatinių marškinių neapsivilks net per didžiausius speigus.

Jis gali valandą mirkti vonioje su šampano taure ar gera knyga galvodamas, kad to pakanka kūno švarai užtikrinti. Šveisti kaklą ir padus, nusikarpyti nagus ar nusiskusti pažastis jam nelieka laiko. Todėl nors kvepia kaip parfumerijos parduotuvė, Dvynys dažnai būna prastai nusiprausęs.

Dėmės ant labai kokybiškų drabužių ir jam, ir jai yra natūralus dalykas – kai žmogus valgo ir tuo pat metu smagiai bendrauja aktyviai gestikuliuodamas, kitaip ir būti negali.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Dvyniai ... iš prigimties sudėtingos asmenybės, tačiau labai greit sugebančios prisitaikyti prie bet ko bei bet kokioj aplinkoj, gan greitos orentacijos. Jei dvynių atstovas ieškos sau gėlių, pirmoj vietoj rinksis nematytas gėles ar orginalią-išradingą puokštę. Didžiausią įspūdį paliks ta gėlė, kurią mato pirmą syk gyvenime, ypač tinka dovanojimui egzotiški ar net lauko įmantrūs žiedeliai ar augalai.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Jums dabar maksimalios naudos atneštų trumpalaikiai projektai. Nesutikite įsikinkyti į darbą „su perspektyva“, reikalaukite deramo atlygio čia ir dabar. Tas pats pasakytina ir apie automobilį. Jei atsiras pirkėjas jūsų keturračiui bičiuliui, čiupkite grynuosius ir lėkite dairytis naujos mašinos.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovams geriausia įteikti keletą nedidelių dovanėlių. Tiks ir kelias funkcijas atliekantys daiktai: laikrodis-apyrankė, žiedas-laikrodis, plunksnakotis-termo-metras, sulankstomas krepšys. Be to, kiekvienas dvynys teigiamai įvertins gerą, įdomią bei žinių suteikiančią knygą..

Moterims. Dvynėms sunku įtikti. Nepataikius, jos ilgai liūdi, o atspėjus slaptą svajonę, krykštauja kaip vaikai. Šiemet tiks raktai nuo sodybos ar namelio Nidoje. Meniškas virtuvės rakandas, staltiesė, arbatos servizas, receptų knyga . Sidabro papuošalas, žiedas su brangakmeniu, apyrankės-amultai. Originali rankinė. Erotiškas apatinis trikotažas. Gaivūs, itin originalūs, seniai atrastų parfumerių kvepalai.

Vyrams. Kažkas sentimentalaus ir nostalgiško. Nuotraukų fotoalbumas, paauglystėje gerto portveino butelis. Skaitmeninis fotoaparatas. Didelis paveikslas su tėviškės kraštovaizdžiu ar senelio fotoportretas. T.p. patartina dovanoti ką nors naudinga: įrankių rinkinį, portfelį, vyrišką rankinę, elektroninę užrašų knygutę, ką nors iš kanceliarinių prekių, o jei finansai leidžia - ir mobilųjį telefoną ar kompiuterį. Piniginė, kreditinių kortelių dėtuvė taip pat labai pravers. Konjako dėžė. Guminė valtis. Priemonės pirčiai.Tik nesakykit Dvyniui, kiek kainavo, nes mirtinai įsižeis, jei pigiau, nei įsivaizdavo.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Likite sveiki, mėsainiai! Nenustygstate vietoje. Viską darote vienu metu: kalbate, rezgate planus ir valgote. Nekenčiate monotonijos, todėl dažnai eksperimentuojate net virtuvėje. Jei patys tingite gaminti, kavinėje iš smalsumo užsisakote ką nors nauja ir neragauta. Būkite atsargūs. Esate prisiekę greito maisto šalininkai. Tačiau ne vien todėl, kad nuolat skubate ir esate barbė devyndarbė. Jums nerūpi, ar tai, ką valgote, sveika. Sunerimstate tik tada, kai ima veržti drabužiai.

Žvaigždės pataria. Pagaliau pasakykite "stop" dešrainiams! Jei negalite gyventi be gruzdintų bulvyčių ar picos, raskite kompromisą. Jais mėgaukitės, tarkim, tik savaitgalį. Bent du kartus per dieną valgykite garuose troškintų ar šviežių daržovių. Dvyniams tinka virta ar be riebalų kepta paukštiena. Taip pat dribsniai su sultimis, vaisiais, bananais ar razinomis.

Dėmesio! Kadangi mėgstate naujoves, vartokite kuo įvairesnių egzotinių prieskonių. Mėtos lapelis, žiupsnelis bazilikų ar šafrano suteiks valgiui naują savitą skonį. Didžiausia bėda, kad nemokate ilsėtis, todėl pervargstate. Jums gyvybiškai būtinas grynas oras ir įspūdžiai. Daugiau keliaukite!

Mityba: Medaus horoskopas
Harmonizuoja fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, gydo inkstus, antinksčius, šlapimo pūslę ir stuburą liemens srityje.

Mityba: Kavos horoskopas
Dvyniai ir late kava tiesiog neatsiejami.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Apskritai, jie gali gerti beveik viską. Jiems tereikia, kad kompanija būtų gera. Mėgsta pasišnekėti, tačiau astrologai rekomenduoja jiems gerti baltus sausus vynus. Ir šiaip šiam ženklui labai naudingi nedideli kiekiai vynuogių vyno, nes ten yra mikroelementų, kurie dvyniams reikalingiausi. Dvyniams labiausiai tiks šviežias baltas gėlių aromato vynas, puikiai derantis prie patiekalų iš žuvų ir jūrų produktų. Dvynių organizmą teigiamai veikia ir muskatai.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Salotos, burokėliai, saldieji pipirai, salierų žaluma bei šaknys, obuoliai, erškėtrožių ir raugerškių uogos, cikorijų šaknų gėrimas, muškato riešutai, lauro lapeliai.

Mityba: Arbatos horoskopas
Be poilsio dirbantiems energingiems Dvyniams atgauti jėgas geriausiai padeda melisų, agurklių, ramunėlių ir valerijonų arbata. Šaukštą mišinio užplikykite 0,5 l. vandens. Gerkite ne daugiau kaip 10 dienų. o po to keiskite arbatą.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Esat smalsūs, lengvai išmokstat naujų kalbų ir laisvai bendraujat. Greitai pasisavinat naują informaciją. Jums tinkamos sritys – vertimo paslaugos, žurnalistika, vadyba, reklama. Turit ir rašytojo talentą. Mokat orientuotis erdvėje, paprastai jums sekasi vairuoti automobilį ir taisyti kompiuterius.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Dvynių ženklo moterys retai skundžiasi antsvoriu: dažniausiai jos būna lieknos, smulkių kaulų, labai lanksčios. Smalsios ir guvios Dvynių ženklo moterys nuolat domisi naujovėmis, mėgsta dinamiškas sporto šakas, kurioms reikia greitos orientacijos. Joms smagiausia mankštintis gamtoje, tad labiausiai tinka čiuožimas, tenisas, paplūdimio tinklinis ir visų rūšių gimnastika. Jautriausios kūno vietos: trachėja, plaučiai, nervų sistema, rankų plaštakos.

Dvyniai mano, kad galima įsikalbėti, ne tik kad sergi, bet kad ir esi visiškai sveikas, autogeninė treniruotė, nuo dvynių neatskiriama.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Aš šiandien kitoks nei buvau vakar.
Kas valdo situaciją, tas valdo informaciją.
Viena galva gerai, dvi - dar geriau, ypač jeigu jos priklauso tam pačiam žmogui.
Figaro šen, Figaro ten.
Idėjos neturi užsigulėti kaip maisto produktai.
Vienas televizorius ir vienas telefonas namie - gerai, tačiau trys - dar geriau.
Kas nesuspėjo, tas pavėlavo.
Mėgstu kiekybę, nes kokybei nepakanka laiko.
Niekuomet neieškau žodžio kišenėje.
Skrendu į nieką nesidairydamas, todėl greitai.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Labiausiai sektųsi atlikti užkalbėjimus, atspėti norus. Beto, jų balsas turi įpatingų magiškų vibracijų - įtikinti kurį nori ir kuo nori dvyniams - ne problema.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Draugiški ir intelektualūs.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: tai chi, joga, tenisas, dalyvavimas sveikatingumo klubų veikloje, klavišiniai ir mediniai pučiamieji muzikos instrumentai, kryžiažodžiai ir mįslės, literatūros kūrinių rašymas, kalbų mokymasis, azartiniai žaidimai, pirkimas laikrodžių taisymas, kompiuteriai (ypač internetas), naujausių prietaisų tyrinėjimas, pinigų investavimo galimybės, kinas.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Tai gan atsainiai žiūrintys į savo drabužius, jie retai kada, iš vakaro pasiruošia drabužius kitai dienai. Paprastai jų išvaizda atspindi jų nuotaiką. Todėl kvaila būtų tikėtis, kad iš vakaro žinosi, kokia koja rytoj išlipsi iš lovos. Tiek vyrai, tiek ir moterys, galvoja panasiai, kai išlipsi, tada ir nuspręsi, ar kelnes mausies, ar sijonuką segsies, ar plaukams leisi laisvai kristi ant pečių, ar susiriši į standų kuoduką. Merkurijaus valdomi Dvyniai yra intelektualūs ir labai įvairiapusiški. Dėl to šio ženklo atstovai, ypač moterys dažnai apgauna aplinkinius. Pirmas įspūdis gali būti klaidingas - kitą kartą jos gali atrodyti visiškai kitaip.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Planuoti atostogas Dvyniams t.p malonu kaip ir atostogauti. Dvyniai labai mėgsta lankyti miestus, žavėtis jų įdomybėmis, bendrauti su žmonėmis (judrioje gatvėje, turguje ar kur kitur).

Tinkamos vietos. Miestų centrai. Armėnija, Belgija, JAV - Niujorkas, San Franciskas, Anglija - Londonas, Italija, Ispanija, Vokietija.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Dvynių namai turėtų dvelkti švelniais smilkalais: pušų, kedrų sakais. Darbingumo ir entuziazmo suteiks gvazdiko, obuolio, citrinžolės smilkalai.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Puikiai suprantate, kad pavyduliauja nepasitinkintis savimi. O tai jums visai nebūdinga, Ir net jei širdis katės drąsko, nepulsite priekaištauti su ašaromis.
Jūsų didžiausias pliusas judrumas. Įspūdžių ir pomėgių gausa neleis jums koncentruoti dėmesį į pavydą.
Jūsų savarankiškumas kartais gali žeisti partnerį - būsite apkaltintas abejingumu. Nuraminkite jį, tyčia apsimeskite pavyduliaują - tegu pajunta, kad branginate jūsų ryšį.

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Kad pagerėtų nuotaika, jums kuo skubiausia reikia atitrūkti ir nukreipti dėmesį kitur. Neverta liūdėti ir stypsoti prie lango manant, kad nuotaika pagerės savaime. Geriausia paskaityti. Paimkite pirmą pasitaikiusį žurnalą ir netikėtai suprasite, kiek daug jame yra įdomybių. Paskaitykite laikraščius. Jei televizoriaus programoje aptiksite pramoginę arba pažintinę laidą, būtinai pažiūrėkite. Pasikalbėkite su kaimynu (e), paskambinkite draugams. Žinoma neaptarinėkite savo nuotaikos niuansų, tiesiog sužinokite naujienas ir pasipasakokite anekdotų.