Jaučio zodiako ženklas

Jautis zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Jautis

Sveikata: Žolelių horoskopas
Jautis - Medetka ... kas auginęs medetką, tas žino, koks atkaklus ir užsispyręs šis augalas. Taip ir žmonės-Medetkos siekia savo užsibrėžto tikslo iš visų jėgų. Bet tuo pačiu metu jos neapleidžia linksmo gyvenimo būdo - tai matyti ir nuostabiuose saulės spalvų medetkų žieduose. Kad galėtų save parodyti, žmonėms-Medetkoms reikia pasitikėjimo. Tuomet jos atsiskleis ir parodys visą savo vidinę šilumą. Priešingai, jei nemato pagrindo pasitikėti, lieka užsidariusios. Taip ir medetkos žiedai neprasiskleidžia, jei pranašaujamas lietus!

Sveikata: Savijautos horoskopas
Jaučio ženklo atstovų silpna gerklė, juos dažnai vargina angina. Galimi limfmazgių, skydliaukės pažeidimai, todėl verta konsultuotis su endokrinologais. Širdis taip pat nestipri.

Venera dovanoja Jaučiams meilę komfortui, patogumams, jie mėgsta skaniai pavalgyti, dažnai kyla pagundų pavalgyti sočiau, nei to reikia sveikatai, todėl jie linkę pilnėti. Dažniausiai Jaučiai rūpinasi savo sveikata, yra disciplinuoti pacientai. Nors juos sunku priversti sportuoti, tačiau nors nedidelis fizinis krūvis būtinas.

Sveikata: Ligų horoskopas
Jautis ... skirtingai negu Avinai, Jaučiai tik pajutę, kad pradeda sirgti, gulasi į lovą. Gydytojų patarimus jie vertina ypač atsakingai; laiku pradeda bei laiku geria vaistus ar skalauja gerklę. Beto, jei gulėjimas lovoje gresia atsiliepti jų piniginei, tai šie Zodiako ženklai, tiek Avinas, tiek ir Jautis, stengsis visais įmanomais būdais kiek galima greičiau pasveikti ir grįžti į darbą. Apskritai, Jaučiai nesunkiai perneša skausmą ir nepatogumus, tačiau, tuo pačiu, Jaučiai nemėgsta kalbėti apie savo ligas.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Jaučiui
AGATĄ nešiodami būsite tikri dėl savo padėties, jausite pusiausvyrą ir ramybę. Jis užtikrins finansinę sėkmę, ir sveikatą, ir daugybę puikių dalykų.

MALACHITAS padės užkariauti aplinkinių simpatijas, padidins pasitikėjimą savimi.

ROŽINIS KVARCAS suteiks ramybę, palaikius jj rankoje apie 10 min. Skatins ramų miegą.

AMAZONITĄ būtinai padovanokite savo draugei Jaučiui. Jis pakels jai nuotaiką, suteiks žaismingumo, padės kovoti su stresais.

RAUDONI (vyrams) ir BALTI (moterims) KORALAI saugos kelionėse, suteiks stiprybės ir ryžto bei švelnumo ir supratingumo, kai to reikės.

KATĖS AKIS — sergėtojas, saugos ne tik jus, bet ir jūsų šeimą. Jis perspėja apie nelaimę spausdamas pirštą, trukdydamas.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės ištvermingi, praktiški, ištikimi, kartais užsispyrę.

Seksualumas:
Jautrios vietos: kaklas ir pečiai. Masažuok juos, pabraukyk pirštų galais.
Šio tipo moterys labiausiai susijaudina kartu su vyru žiūrėdama erotinį filmą, romantiškai vakarieniaudama.
Šio tipo vyrai mėgsta meilės žaidimus gamtoje ir seksualius pokalbius telefonu su savo mylimąja.
Kaip suvilioti Jaučio moterį:
Girk ją, meilikauk, truputį paerzink, kalbėk jai apie savo meilę. Dėkok jai, nes ji negali pakęsti, kai jos triūsas nevertinamas. Ji trokšta prisirišimo labiau už viską.
Kaip suvilioti Jaučio vyrą:
Jis mėgsta komfortą. Maitink jį gerai, domėkis tuo, kuo jis domisi, išmok kartais nusileisti. Visada atrodyk patraukli ir moteriška. Nepirk drabužių, nepaklaususi jo nuomonės. Jis visada leis tau priimti sprendimą, tačiau mėgsta, kai jo atsiklausiama.
Jaučio ženklo vyras
Dar jaungstėje suvokia, kad inertiškumas gali pelngti idealo reputaciją. Jis įsitikinęs: juo mažiau rodgsi susidomėjimą priešinga lgtimi, juo didesnį sukelsi jos susidomėjimą.
Pasirengęs pakliūti į dailiosios lgties pinkles, jei ši pirmoji žengs žingsnį. Jaučio ženklo atstovas mielai prisiimasugundgto vgro vaidmenį, nors pats daro viską, kad įkliūtų į moters spąstus. Jį gali sužavėti nebūtinai graži moteris, kartais gali pakakti nuolankaus jos linkčiojimo galva.
Daugiausia galimybių užkariauti Jaučio ženklo vyrą turi ta, kuri dėl jo labiausiai kovoja. Tuomet dailiosios lyties atstovė gali perimti meilės laivo kapitono vaidmenį, o jis denyje mėgausis prabanga.
Lovoje Jaučio ženklo vyras ieško švelnumo ir savitarpio supratimo. Tuo metu, kai kiti stipriosios lyties atstovai jau būna pasiekč orgazmą, jis tik palengva kopia jo link. Po jaučio ženklu gimę vyrai dievina klitorį ir daro viską, apie ką moteris tegali svajoti. Dailiosios lyties atstovei tereikia būti kantriai ir jo neskubinti.
Jaučio ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: pono ir vergės ekspermentai. Vėliau vaidmenimis pasikeičiama.
Jaučiu: gali dienų dienas vartytis lovoje.
Dvyniais: draugiškumu nuspalvinta partnerystė. Lytinių santykių metu abu šiek tiek neryžtingi.
Vėžiu: daug ašarų, daug juoko.
Liūtu: ji - garbėtroška, jis - nerangus. Emocinė įtampa įžiebia karštą liepsną.
Mergele: seksas atlieka labai svarbų vaidmenį. Jį paperka jos žavėjimasis juo, o ją - juačio ženklo vyro švelnumas.
Svarstyklėmis: linkę į konfliktus.
Skorpionu: liguistai trokšta vienas kito.
Šauliu: puiki lytinė partnerystė, net jei už miegamojo durų jų interesai ir troškimai nesutampa.
Ožiaragiu: abu siekia lyderio pozicijų. Kaip susiklostys seksualiniai santykiai, sunku pasakyti.
Vandeniu: Jaučio ženklo vyras trokšta egzotikos, Vandenio ženklo moteris nori "normalaus" sekso.
Žuvimis: stiprūs seksualiniai troškimai, stipri meilė ir drama.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Jautis - dažniausiai bučiniai ilgi ir iš visos širdies. Jie gali tęstis amžinai, nes Jautis tikrai nepristigs idėjų, kaip dar galima pasibučiuoti.

Pažintys: Aistros horoskopas
Jautis ko gero, jausmingiausias Zodiako ženklas. Žmones, kuriuos valdo Venera, mėgsta glamonėti, bet ir pageidauja, kad juos galmonėtu, ištesia glamoniu laika.

Iš geros puses Jauti charakterizuoja tai, kad jie geri sutuoktiniai. Šio ženklo moterys paprastai būna nuoširdžios ir ištikimos žmonos ir moka kurti namuose taikos ir harmonijos atmosfera. Dauguma Jaučių gerai dirba, kai jie turi jaukų nama ir šeimą, kur galima atsipalaiduoti ir atstatyti energija. Jaučių žmonos dažnai skundžiasi, kad jų vyrai nedemonstratyvūs lytiniuose santykiuose.

Jie imasi pasyvios rolės, laukdami žmonos aktyvumo.Priešingu atveju, vyras dažnai susiranda kita moteri.

Kadangi Jautis valdo pinigu nama, jo finansiniai reikalai atsiliepia lytiniam gyvenimui. Kuomet Jautis mokus, jis nežiuri i gražią moterišką figūra, bet kai reikalai pablogėja, seksas tampa jo saviraiška.

Kuomet jam sekasi, gali tapti per daug taupiu. Taciau iš esmės - jis mėgsta leisti pinigus ir juos leidžia.

Moterys - Jauciai savo Veneros natura turi pamaloninti ivairiais prabangiais daiktais: brangiais juvelyriniais gaminiais, drabužiais, automobiliais- visa tai tam, kad įtiktu meiles ir grožio deivei bei sužadintu Marso susižavėjima. Kai ja žavimasi, Veneros dukra tampa visiškai abejinga seksui, o vyras- Jautis retai kada abejingas, jis neneigs to.

Ir vyrai, ir moterys gana nekantrūs. Lytinio akto metu jie dažnai elgiasi impulso vedami ir, budami fiziškai stipriu ženklu, viena aktą laiko nepakankamu. Jaučiams dažnai patinka išorine išvaizda dvieju ženklu, valdomu Merkurijaus- Mergeles ir Dvyniu, kurie gali pasiulyti ivairiapusiška seksualini repertuara.

Ir vyrai, ir moterys Jauciai apdovanoti ypatingu grožiu. Venera savo pavaldinius dažnai veikia taip, kad jie tampa agresyvus ir, kai jie užima tokia pozicija, tampa sumanūs ir gauna tai, ko nori. Jaučiai užima reikšminga vieta žinomu “brangiuju meilužiu” saraše. Jie megsta, kai jais žavisi ir juos lepina, tuo budu gaudami brangias dovanas.

Jautis - žemės ženklas, sugebantis praktiškai panaudoti savo kerus. Jie sako, kad del bet kurio vertingo daikto verta ir padirbeti. Kadangi jie tiki teisingu žaidimu, tai yra blogi biznieriai, todel turi vengti ekonominiu sriciu, kurios reikalauja ižulumo ir apsukrumo, priešingu atveju jie neišlaikys konkurencijos.

Apskritai, neseksualiniai Jaucio manevrai veikia geriau ne reikaluose ir visuomeneje, o asmeniniame gyvenime.

Namai: Vaikų horoskopas
Šie vaikai labai meilūs, mergaitės nuo mažumės mėgsta flirtą. Aktyvūs ir sveiki. Metodiškai ir punktualiai sprendžia savo problemas. Dėmesingi, darbštūs ir sumanūs, viską mėgsta daryti savo rankomis. Daugelis jų muzikalūs. Į mokslo aukštumas kopia tvirtai, kad ir lėtokai. Tokius vaikus reikia paskatinti, ir jie prasiskleidžia kaip gėlės prieš saulę.

Namai: Tėvų horoskopas
Sąžiningi, nuoširdūs, patikimi tėvai, siekiantys išugdyti tokius pat bruožus ir savo vaikams. Tėvai Jaučiai atžaloms itin reiklūs. Jie kantrūs, nemėgstantys skubos. Patarimas: neauklėkite savo vaikų kaip kraštutinių materialistų. Venkite juos apgaubti vien tik prabangos dalykais - suteikite ir galimybę puoselėti dvasines vertybes.

Tokie tėvai tave gali erzinti savo senamadiškumu ir nenoru ką nors keisti. Prieik prie jų bendraudamas ir tu palenksi juos tau reikiama linkme.

Namai: Svečių horoskopas
Tikrų tikriausias smaguris. Jam bet ko nepakišite. Teks gerokai paplušėti virtuvėje. Jaučiui svarbu ne tik kas padėta ant stalo, bet ir kaip patiekta. Jis tikras astetas. Skoningai padengtas stalas, gražūs ir brangūs indai, puiki draugija, su kuria galima mielai pabendrauti ir išgerti gero vyno - štai kaip įtiksite jaučiui. Nemėgsta aštrių naujoviškų patiekalų. Labai tiks orkaitėje keptas puikus jautienos kepsnys. Saldumynai prie arbatos puodelio irgi pravers.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Klasikinis angliškas stilius, sunkūs tamsios medienos baldai, niūrios spalvos - tokį namų interjerą Avinas sukurtų nebent baisiame sapne. Šis žmogus - energingas ir aktyvus, todėl geriausiai jaučiasi ten, kur daug erdvės. Įsikėlęs į naują butą, jis pirmiausia išgriautų nereikalingas sienas, o tik paskui suktų galvą, kaip išdėstyti baldus, kokiame fone jie atrodytų geriausiai. Avunas mielai rinksis modernius baldus, svarbiausia, kad jie būtų lengvi arba su ratukais: tokius nesunku perstumti, juk keisti interjerą - viena maloniausių pramogų. Beje, šio žmogaus namuose akis bado daiktai, bylojantys apie jo laimėjimus ar padėtį - tokių Avinas už jokius pinius nekištų į spintą.

Namai: Švaros horoskopas
Jautis taupo viską, taip pat muilą ir vandenį. Kremus ir šampūnus perka dažniausiai per išpardavimus. Naujus apatinius marškinius perka tik tada, kai senieji visikai susidėvi. Tiesa prausiasi jis uoliai, bet tik šeštadieniais. Kitomis savaitės dienomis apsiriboja jautriausių kūno vietų apsiprausimu. Būtinybė pirkti kvepalus jį gali tiesiog susargdinti. Geriausia kai tai jam kažkas padovanoja. Jautis įsitikinęs, kad padoriai apsirengti galima ir padėvėtų drabužių parduotuvėse arba per sezoninius išpardavimus. Kad drabužiai per greitai nesudiltų, jis skalbia juos kuo rečiau. Užtat auksiniais papuošalais Jautis gali apsikarstyti it kalėdinė eglutė.

Taigi jei sutiksite vyruką su palopytu megztiniu ir spindinčia auksine grandinėle ant kaklo, arba ponią, vilkinčią dėmėtą suknelę su daugybe aukso papuošalų, greičiausia jie bus gimę po Jaučio ženklu.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Jautis ... iš prigimties yra romantikas, ir jei jam prisireiks gėlių, aišku rinksis tai kas auga savaime - lauko - pievų gėles, pvz ramunes. Jaučiui nepatinka aštriai kvepiantys augalai, tačiau mėgsta gėlių gausą. Tad, puošni, didelė laukinių gėlių puokštė, jaučio ženklo atstovui, turėtų padaryti nepamirštamą įspūdį.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Kam jums žvaigždžių patarimai? Finansiniais klausimais Jautis – pats sau ekspertas. Sritys į kurias investuojate, nenuvertės niekada: antikvarinės vertybės, meno kūriniai, brangenybės. Jei vis dėlto dar turite šiek tiek atliekamų pinigų, dabar pats laikas investuoti į savo ar savo vaikų išsilavinimą.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovai mėgsta bei vertina praktiškas dovanas, dievina kvapus bei kadangi yra kūrybiškos asmenybės , tad.. visuomet įvertint rankų darbo dovaną..

Pirmiausia pasidomėkite jo garderobo turiniu. Visi Jaučiai dievina gražius, patogius drabužius. Tinka įvairiausi megztiniai, žaketai, šalikai, kaklaraiščiai, kaklaskarės. Jiems mieli ir daiktai, kuriantys namų jaukumą: minkštasuolių pagalvėlės, pledai, užtiesalai, šviestuvai, arbatos ar kavos servizai. Niekada nesuklysite padovanoję parfumerijos, kosmetikos ar pirties rinkinį.

Moterims. Kelialapis į Kanarus. Treniruoklis, dviratis, blogiausiu atveju - automobilis. Daili rankinė verslo popieriams sudėti, noutbukas, mobilusis telefonas . Manikiūro įrankiai. Kišeninis garso grotuvas ar tranzistorius.Bilietas į šou koncertą. Svarbu, kad dovana būtų šiuolaikiška, madinga, įdomi ir netikėta.

Vyrams. Optimistiška knygelė, apie tai, kaip praturtėti neatsitraukiant nuo šaldytuvo. Įdomus daikčiukas su madingiausiu prekiniu ženklu. Juokingas žaislas ar intelektualus žaidimas. Naujausias mobilaus telefono ar televizoriaus modelis. Brangios pirštinės ir kojinės.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Valgykite saikingai! Esate smaguriai. Kasdien norite atrasti vis naujų skonių. Labiau mėgstate valgyti nei gaminti. Negalite praeiti pro saldumynų parduotuvę ko nors nenusipirkę. Kasdien pyragėlis, šokoladas... o sportuoti nemėgstate! Būkite atsargūs. Dažnai nė nepastebite, kad nuolat ką nors kramtote. Kas iš to? Ne tik persivalgote, "stoja" skrandis, bet ir kaupiasi riebalai.

Žvaigždės pataria. Jums tinkamiausia lengva italų virtuvė. Virškinimą pagerina tokie kvapnūs prieskoniai kaip bazilikai, rozmarinai, kalendros, pankoliai. Kasdien turėtumėte valgyti porų, svogūnų, kopūstų ar šparagų, gerti šviežių morkų sulčių. Vakarienei rinkitės lengvas daržovių salotas.

Dėmesio! Daržovės, daržovės ir dar kartą daržovės! O desertui - vaisiai, pavyzdžiui, obuoliai, kriaušės ar vynuogės. Kartas nuo karto vertėtų valyti organizmą: vieną dieną per savaitę gerti tik žolelių nuovirą ir negazuotą mineralinį. Nors per atostogas pamirškite darbą, kitų rūpesčius ir raskite laiko vien sau - tik taip atgausite dvasinę pusiausvyrą.

Mityba: Medaus horoskopas
Gerina žarnyno, blužnies, dvylikapirštės žarnos veiklą, palankiai veikia akių tinklainę bei vegatacinę nervų sistemą - apskritai medus jiems yra tikras sveikatos šaltinis.

Mityba: Kavos horoskopas
Jautis greičiausiai rinksis prabangų puodelį kapučino.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Tai subtilūs vyno vertintojai, todėl šio ženklo puota labiau primena degustaciją. Jiems labiausiai tinka koncentruoti, sodraus skonio ir aromato vynai. Jei jautis geria alkoholinius gėrimus, vertėtų pasisaugoti ne jaučiui, o jo kaimynui, nes apgirtęs gali parodyti savo jautišką natūrą. Todėl astrologai nerekomenduoja jaučiams gerti stiprių gėrimų, o apsiriboti saldžiais vynais ir vermutais. Juos gerti reiktų su baltos mėsos ir vaisių užkandžiais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Triušiena, brokolio kopūstai, petražolių žaluma, ir šaknys, morkos, salierai, virtos su lupenomis bulvės, spanguolės, bruknės, raudonieji serbentai, arbūzai.

Mityba: Arbatos horoskopas
Jums tinkamiausios virškinimą gerinančios arbatėlės. Sumaišykite po šaukštelį mairūnų, rozmarinų, liepų žiedų, čiobrelių ir pusę šaukštelio imbierų šaknies. Šaukštą mišinio užplikykite 1/4 litro vandens. Gerkite nukoštą po pusę stiklinės po valgio.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Esat praktiški, įžvalgūs, puikiai jaučiat spalvas bei formas. Turit, paprastai gražų balsą bei išlavintą muzikinę klausą. Galit tapyti, lipdyti skulptūras, imtis operinio dainavimo. Jautri uoslė leis pasireikšti parfumerijoje. Kadangi turit stiprią intuiciją ir niekur, paprastai be reikalo nerizikuojat – galit dirbti finansų analitike. Jūsų stichija – žemė, tad tiks ir sodininkystė.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Intensyviose aerobikos treniruotėse „jautukių" beveik nesutiksi, nes jos mėgsta mankštintis tokiu tempu, kad retai suprakaituoja. Labiausiai tinka ramios sporto šakos, kurioms reikia daug jėgų bei ištvermės. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą, todėl patiks ilgi pasivaikščiojimai, turistiniai žygiai, komandiniai žaidimai. Jaučio ženklo moterims būtina stiprinti nugaros ir kaklo raumenis, nes šios jų kūno vietos yra silpniausios.

Jautis iš prigimties stengiasi remtis filosofija, bei išmintimi, sporte taipogi.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Pinigų pirkiniams niekuomet negaila.
Man nereikia nieko svetimo, o į mano paties - prašom nesikėsinti.
Geriau graži sofa nei gražus saulėlydis.
Nejudink to, kuris gerai įsitaisė.
Valgymas - rimtas užsiėmimas.
Švelnus jautukas dvi motinas žindžia.
Jei esi antras - ne bėda, nes sutaupei nemažai jėgų.
Nekenčiu vienodų žiebtuvėlių.
Geriau jau prastas gyvenimas, nei mažas barnis.
Degustatorius - štai mano tikrasis pašaukimas.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Geriausiai sektųsi burti iš pinigų, sėkmei bei karjerai. Jie visada lenkiasi Aukso veršiui t.y. turto simboliui.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Praktiškas ir mėgstantis meną.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: joga, šokiai, imtynės, dziudo, futbolas, ėjimas, dekoratyvinė sodininkystė, dainavimas, skulptūra, virimas, valgymas ne namuose, meno ir antikvarinių dirbinių kolekcionavimas, juvelyrinių dirbinių gamyba, medžio darbai, pastatų atnaujinimas, interjero kūrimas, piešimas, moteriškų drabužių siuvimas, baldų apmušimas.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Po šiuo ženklu gimusieji, paprastai yra labai drąsūs ir mėgsta ekspermentuoti. Merginos nevengia pasidaryti ryškų, originalų makiažą. Kai nori pasikeisti ar sugalvoti ką nors nauja, joms tai nėra tabu. Tą patį galima pasakyti ir apie jų aprangą. Žinoma, kasdien neturi laiko fantazuoti, o kadangi mėgsta atrodyti nepriekaištingai ir patinka brangūs bei gražūs daiktai, turi keletą komplektų drabužių ir aksesuarų, kuriais pasipuošę atrodo gražiai ir nepriekaištingai o svarbiausia jaučiasi puikiai. Tačiau, kartais vertėtų pagalvoti apie tai, kad ir nebrangus daiktai gali būti kokybiški bei puikiai atrodyti..

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Jaučiui patinka šiluma, komfortas, prabanga ir puikus maistas. Už gerą aptarnavimą nedvejodamas sumoka papildomai. Tingus Jautis ypač mėgsta leisti laiką kalnuotose vietovėse.

Tinkamos vietos. Prabangūs viešbučiai. Kipras, Iranas, Graikija, Islandija, Turkija, Airija, Vokietija, Italija, JAV

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Rekomenduojami gaivūs, aštroki smilkalai, ypač tinka levandos, taip pat miros, aguonų žiedlapių, rožių aromatai. Sukoncentruoti dėmesį padės lotoso, daržo lelijos, erškėtrožės, citrinžolės kvapai.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Atrodote šaltas ir nesujaudinamas. Tašiau susierzinimas jumyse kaupiasi iš išorės nepastebimas ir išsilieja skandalu. Skandalo priežastis gali būti pati nekalčiausi - jis su draugais išgėrė bokalą aluas, ji užsiplepėjo su draugėmis.
Priežasčių pavydui neturi būti - jūsų ženklo šeimininkė Venera apdovanojo jus tokiu žavesiu, kad Zodiake nėra lygių.
Pažaiskite partnerio jausmais - keiskite savo planus, lankykite savo draugus ar tiesiog staiga dinkite nežinia kur. Neblogai ir porą kartų per metus sukelti pavydo sceną.


Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Laimė, jūsų nuotaika keičiasi nedažnai. Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, geranoriški ir santūrūs. Bet jei Jaučio nuotaika bloga, jam nereikia veltis į ekstremalias situacijas. Geriausia pailsėti... prisėdus ant sofkutės :))). Apsirenkite patogiais drabužiais, sočiai papusryčiaukite (papietaukite ar pavakarieniaukite) - skanus maistas gerai veikia Jaučio nervų sistemą. Galima pasivaikščioti po parduotuves, Jaučius tai ypač nuramina.