Liūto zodiako ženklas

Liūtas zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Liūtas

Sveikata: Žolelių horoskopas
Liūtas - Jonažolė ... per vasarą žydėdama jonažolė sukaupia visą saulės energiją. Kaip augalams, taip ir žmonėms-Jonažolėms reikia saulės ir šilumos. Kad galėtų atsiskleisti, joms reikalingas ypatingas aplinkinių įvertinimas ir žavėjimasis jomis. Jos šiltos ir kilniaširdės. Jonažolė turi tvirtą stiebą. Taip ir žmonių-Jonažolių nuomonė nėra lanksti. Jei jau išsakė savo poziciją, tai jos ir nepakeisi.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Liūtai serga gerokai mažiau nei kitų ženklų atstovai. Jie serga retai, bet sunkiai. Tačiau ir po sunkios ligos jėgos greitai grįžta. Širdis – ypač jautri Liūto vieta. Dažnos širdies ligos, širdies veiklos ir kraujotakos sutrikimai, permušimai. Liūto širdžiai kenkia per daug audringa reakcija. Tačiau jei Liūtas emocijas laiko savyje – tai gali sukelti psichosomatinių sutrikimų.

Liūtai sportiški, bet jiems labai svarbu nepersitempti, nes išdidūs Liūtai mano, kad mesti pusę distancijos yra jų nevertas poelgis. Psichologiškai Liūtui labai blogai, kai neįvertinami jo nuopelnai: tai jį užgauna ir kartais net įsiutina.


Sveikata: Ligų horoskopas
Liūtas ... jei iš vis yra stiprios sveikatos, nes sveikata rūpinasi profilaktiškai, nes tiesiog nenori, pasirodyti silpni ir bejėgiai, tačiau jei suserga peršalimo ligomis, paprastai serga oriai, klauso gydytojų nurodymų, laiku atsigula į lovą, beto stengiasi ir kitų neužkrėsti. Kaip bebūtų, jie serga retai, bet paprastai sunkiai.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Liūtui
KALNŲ KRIŠTOLAS padės susikaupti, apramins jūsų įkarštį.

CITRINAS suteiks pasitikėjimo savimi. Jei besidžiaugdamas savo iškalba nukrypsite į tyrus, jis padės susitelkti ties svarbiausiais dalykais (neleis apsijuokti).

SARDONIKSAS padės jūsų mylimajai sublizgėti ir skleisti aplink moterišką žavesį.

LAZURITAS mažina kraujo spaudimą, saugo nuo širdies infarkto. Jis padeda pamatyti savo klaidas ir mokytis iš jų, skatina intuiciją.

RODONITAS padės mažiesiems Liūtukams atsiskleisti.

LABRADORITAS parodys, jog pasaulyje gyvenate ne tik viena(as). Jis atvers duris j harmoningą bendravimą ir apsaugos nuo bloga linkinčių žmonių.

ŽADEITAS būtinas tiems, kurie reaguoja j meteorologinių sąlygų pasikeitimus. Nepakeičiamas — jei jūsų arterinis spaudimas "šokinėja".

KATES AKIS (žr. Jautį).

RUBINUS, siūlomus kai kurių autorių, būtina parinkti individualiai.


Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmones geraširdiški, tačiau nori, kad prieš juos būtų keliaklupščiaujama ne tik darbo sferoje, bet ir meilės.

Seksualumas:
Jautri vieta: nugara. Paglostyk ir pabraukyk nagučiais nugara aukštyn ir žemyn.
Šio tipo moteriai patinka masažas, ilgos glamonės, aistringi šnabždesiai. Mėgsta, kai bučiuojama bamba, ausų speneliai.
Šio tipo vyras išdidus, mėgsta būti garbinamas,, tad turi jį įtikinti, kad juo žaviesi. Teatrališkas, mėgsta stebėti save ir partenerę veidrodyje. Patinka mylėtis įvairiose vietose, net, jei rizikuoja, kad pamatys kiti žmonės. Jo aistrą užgesiną netvarkinga moteris.
Kaip suvilioti Liūto moterį:
Jei nori galantiškumo, mandagumo, riteriško gerbėjo. Ji išdidi ir dominuojanti, bet ne itin išmintinga. Ji nori ambicingo vyro, kuriuo žavėtusi jos draugai. Ji romantiška, bet drovisi tai parodyti. Todėl iškovoti ją galima senamadiškais poelgiais ir riteriškumu.
Kaip suvilioti Liūto vyrą:
Jis nori būti apžavėtas, todėl atnešk į jo gyvenimą spalvų, žavesio. Jis romantiškas, todėl nesijuok iš jo, kai jis pradės tau pirštis. Jis nori savo moterimi didžiuotis, todėl, jei nori rimtai jį pasigauti, sužinok, kokiu moters tipu jis domisi ir siek tokia būti.
Liūto ženklo vyras
Įsimyli sunkiai, bet jei taip atsitinka - kilniai ir jausmingai. Šiam gamtos vaikui pakanka muilo, vandens ir šukų, nes save laiko pakankamai patraukliu.
Nė vienas stipriosios lyties atstovas neturi tiek daug kantrybės ir neįstengia taip ilgai laukti sekso kaip liūtas. Į meilės žaidimų gelmes pasineria tik sutikęs savąją karalienę.
Liūtas niekada nežengia pirmojo žingsnio: mėgaujasi, kai moterys jam meilikauja. Radęs tinkamą partnerę, jos mestą žvilgsnį kito vyro pusėn laiko kone išdavyste.
Lytinį aktą laiko svarbiu, dramatišku partnerių tarpusavio elementu. Liūtas siekia, kad draugė žavėtųsi jo meilės žaidimais, dėl to apipila ją bučiniais, glamonėmis, aistringais seksualiniais malonumais. Kai karalienė trokšta pipirais pagardintų lytinių santykių, ji gali juos sumaniai išvilioti iš Liūto turimų atsargų.
Liūto ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: abu pasižymi stipriu lytiniu potraukiu ir neišsenkančia seksualinia energija.
Jaučiu: glamonės ir švelnūs prisilietimai - stiprioji Liūto ir Jaučio erotinių santykių pusė.
Dvyniais: Liūtas - jos svajonių vyras, padedantis pražysti jos seksualinėms fantazijoms.
Vėžiu: jis - ramus po Vėžio ženklu gimusios moters užutekis.
Liūtu: abu trokšta būti dėmesio centre. Po Liūto ženklu gimusi pora - labai aistringa.
Mergele: lovoji ji - gundanti mokytoja, jis - gabus mokinys.
Svarstyklėmis: seksas teikia džiaugsmą, nuslopina įtampą, nepaklūsta protui ir jokiems tabu.
Skorpionu: gyvenimas - tai šventė. Abu turi nepasotinamus seksualinius apetitus ir neįsivaizduoja savo gyvenimo be vaikų.
Šauliu: sureikšminto "aš" ir stiprių asmenybių duetas.
Ožiaragiu: ji - kaprizinga, jis trokšta paklusnumo.
Vandeniu: nenuleidžia vienas nuo kito akių ir pavyduliauja. Seksas - ugningas ir nenuspėjamas.
Žuvimis: jis - romantiškas, ji - dvasinga. Lovoje ji - deivė.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Liūtas - liūtai, tikri džiunglių karaliai, bučiuojasi kaip laukiniai: kančžiojasi, braižosi, o be to – tikisi už bučinį mažų mažiausiai aplodismentų. Puiku, jei aistra išreiškiama nepavojingai.

Pažintys: Aistros horoskopas
Dažniausiai Liutai buna labai aistringi. Kaip ugninis ženklas, Liutas pernelyg jausmingas. Atminkite, Liutas valdo 5- ta horoskopo nama, kuris tvarko meile ir pasitenkinimus. Liutai gali lengvai pasiduoti savo meiles protrukiams ir tapti aistringais su budingu musu amžiui požiuriu i laisva seksa. Liutai visgi retai naudojasi ivairiais laukiniais budais - ju šdidumas to neleidžia, nors kova su aistra ir pagunda didele.

Liutai ne tokie agresyvus, nei kitu ugniniu ženklu žmones: Avinas, atvirai agresyvus ir romantiškas bei greitas šaulys, nuolat ieškantis idealisto. Iš tikruju Liutas gali tapti labai gundanciu, jei jis kuo nors susidomejo.

Jis visada galvoja taip: “Aš noriu taves, bet jei tu manes nenori, tuomet ir man tu nereikalingas”.

Jei vyras – Liutas, džiungliu karalius, užima pozicija, kuri Liute privercia tapti agresyvia, tuomet jis rizikuoja savo dama prarasti visam laikui.

Del savo požiurio “tu pats turi pas mane ateiti” daugeliui Liutu nepasiseka gyvenime. Taciau supraskite teisingai ta , rodos, abejinga Liuto vyro charakterio bruoža. Jie labai vyriški, o moterys - moteriškos. Liutas vyras labai megsta buti viršesniu ir yra labai švelnus ( niekada nebuna grubus) bei vyriškas meileje.

Liutas visada nori parodyti, kad iš meilužių yra pats vyriškiausias. Jis giliai suinteresuotas tuo, ar atitinka partneres seksualinius reikalavimus. Dažniausiai save jis isivaizduoja Liutu, užkariautoju, tikru žveriu valdovu.

Kadangi jis švelniai mylintis, stengsis itikti, nors jam ir nereikia daug laiko tam, kad santykiai sutvirtetu ir jo vyriškas geradariškumas isitvirtintu. Tik tada jis gali atlikti tam tikrus seksualinius veiksmus. Jeigu jis tai daro, vadinasi jam reikia, kad Liute, jo karaliene suprastu, kad viska jis daro tik vardan jos, jos malonumui ir kad visa tai ne jo stilius.

Liute gali atsiliepti i subtilius karališkus reikalavimus. Ji, ko gero, elgsis pasyviai, kad primintu savo meilužiui, jog visu pirma ji yra karaliaus moteris, bet jei nutars pasinaudoti šablonu tam, kad sulaikytu savo karaliu, ji gali tapti baisia, laukine kate.

Liutai vyrai ir moterys labiau megsta tvirta, švelnu ir ilgalaiki ryši, nei gryna seksa. Jeigu jie ir palaiko santykius su kitais partneriais, tai tik todel, kad jiems nepatinka, kaip su jais elgiasi dabartiniai partneriai. Jie ieško nauju meilužiu, ne partneriu.

Kai jiems atrodo, kad rado ta, kuris atitinka ju seksualinius, dvasinius ir intelektualinius poreikius, jie ilgai blaškosi, kol galutinai nusprendžia ir nutraukia santykius su sena meile. Atminkite, Liutai pastovus savo manieromis ir elgesiu, laikydamiesi savo senu iprociu siauro tiesaus takelio tol, kol jie atrodo netinkantys. Tuomet savo meile jie keicia galutinai ir negailedami tu, kuriuos paliko.

Nors Liutai šilti ir aistringi žmones, siekdami kokio nors tikslo, jie gali bandyti itikti kitiems. Kai su žmonemis jie bando manevruoti asmenineje, darbo ir socialineje srityje, daro tai nepastebimai ir meniškai. Liutai ir vyrai, ir moterys turi daug kantrybes, todel gali naudoti neseksualine strategija, kuri reikalauja daug laiko ir pastangu.

Jie turi kozirius ir stebi, kad ju karališkasis dvaras butu pilnas garbingu inteligentiškų sąjungininku, vykdančių jų įsakymus.

Jie veda iš išskaiciavimo, kreipiasi siekdami politiku palankumo, jiems pataikauja. Apskritai reiketu suprasti, kad Liutu negalima nupirkti už reikalo kaina. Jie taipogi nepasirinks antros rušies prekes. Jie sažiningi savo poelgiais, ir jeigu daug reikalauja iš žmonių, vadinasi pasiruošę daug atiduoti.

Namai: Vaikų horoskopas
Kilniadvasiai lyderiai ir vadai tarp savo bendraamžių tiesiogine šio žodžio prasme. Išradinėja naujus žaidimus. Vaikai juos myli ir gerbia. Liūtukai dievina visokiausius vakarėlius ir šventes, dažnas jų turi dramatinio aktoriaus talentą. Romantiška natūra; anksti ima bodėtis gyvenimu. Mergaičių Liūtukių telefonas nutyla.

Namai: Tėvų horoskopas
Myli vaikus iki proto aptemimo ir nepastebi jų trūkumų. Negali pakelti vaikų nepagarbos. Liūtai - labai užsispyrę, bet netgi vaikai dažniausiai jaučia, kad jie "loja, bet nekanda". Patarimas: nereikalaukite iš vaikų įrodymų, kad jie vertina jūsų pastangas - jie tikrai jas vertina.

Taigi, svarbiausia yra juos suprasti. Jie mėgsta kai jiems rodomas dėmesys. Jiems nepatinka kai jų nepastebi. Spręsk su jais visus savo reikalus, jie supras. Gali netgi jiems prieštarauti, bet tik mandagiai. Jei įžeidei – paversk viską juokais.

Namai: Svečių horoskopas
Surenkite jam karališką priėmimą. Skaniai ir sočiai pavalgyti liūtai tikrai mėgsta. Patys būdami dosnūs, to paties tikisi ir iš kitų. Gražiai ir skoningai serviruotas stalas su gausybe įvairių patiekalų iš mėsos, žuvies, grybų ir sūrio juos tikrai sužavės. Nepamirškite saldumynų, ypač didelio karališko torto.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Karalius, todėl svečiams, užsukusiems į šio žmogaus namus, dažnai atvimpa žandikaulis. Kodėl? Todėl, kad jo būsto interjeras labiau primena muziejų (paauksuotos stalo kojos, senoviniai paveikslų rėmai, krištoliniai šviestuvai) nei paprasto mirtingojo butą ar namą. Šio ženklo atstovai - išrankūs pirkėjai, todėl jų namuose atsiduria tik brangūs ir kokybiški baldai bei interjero detalės. Jeigu tokių Liūtas neras, nuvers kalnus, bet partemps ką nors orginalaus, svarbiausia, kad tokio daikto niekas neturėtų. Tai gali būti ir antikvarinė vaza, ir pagal užsakymą nupintas originalus kilimas, ir madingo dailininko paveikslas.

Namai: Švaros horoskopas
Liūtas net jei prausiasi aliuminio dubenyje, o gamtinius reikalus bėgioja atlikti į lauko tualetą, Liūtas visiems pasakoja namie turįs sūkurinę vonią, o kūno priežiūros priemones vežasi tiesiai iš Paryžiaus.

Ruošdamasis į pasimatymą, kur gali tekti išsirengti, Liūtas šveičiasi iki blizgesio. Tačiau kasdien prausia tik tas vietas, kurios matosi iš po drabužių. Dezodorantą naudoja dažniau nei muilą, o apatinius keičia tik iš rimto reikalo. Todėl jam po drabužiais geriau nežvilgčioti ir po pažastimi nelįsti.

Dažnas Liūtas taupo apatinių baltinių sąskaita, bet nesigaili nusipirkęs didelę dėžutę brangaus kremo. Išsikvėpinęs ir išsišiepęs, kupinas pasitenkinimo savimi visus kitus laiko prasčiokais.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Liūtas ... iš prigimties valdovas, jam svarbiau ne gėlė, bet įteikimas, parodytas dėmesys. Tačiau pasirinkę didelę, geltoną saulėgražą ar karališką leliją - neprašausit, liūto ženklo atstovui paliks įspūdį. Geltona spalva yra viena iš mėgstamiausių Liūto spalvų.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Na, ką padarysi, nemokate jūs investuoti! Uždirbti kitais būdais – prašom, o visi investiciniai projektai pasmerkti iš anksto. Nenusiminkite ir sutelkite dėmesį ties kitais dalykais. Surenkite šventę ar jaukų vakarėlį sau ir artimiems žmonėms.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovai visuomet įvertins ne tiek dovaną, kiek jos viešą ar teatrališką ar pompastišką įteikimą..

Dovana turi glostyti jo savimeilę. Be abejonės, jį sujaudins jo paties portretas gražiuose rėmeliuose ar subtiliai įrėminta nuotrauka. Liūtai dievina viską, kas ryšku, pastebima. Skrybėlės, kailiai, kaklaraiščiai ir šaliai pabrėš jų karališkąjį orumą. "Žvėrių karaliaus" turi būti verti ir papuošalai: žiedai, auskarai, sąsagos, kaklaraiščio segtukai, masyvūs laikrodžiai. Suprantama, visa tai turi būti iš brangiųjų metalų, bet jei jūsų lėšos kuklesnės, tiks ir įspūdinga bižuterija.

Moterims. Kaip ne keista Liūtės mėgsta praktiškas ir konkrečias dovanas. Stilingi batai, natūralios odos aksesuarai, lietsargiai. Virbalai, mezgimo siūlai, siuvimo reikmenys.Indų komplektai, patalynė, buitinė technika lygintuvas ir dulkių siurblys. Pinti krepšiai, vonios įrankiai. Tinka viskas, ko reikia buityje ir kas sveika kūnui - ypač odos priežiūros priemonės,kokybiški vitaminai. Subtiliausia dovana - maža katytė ar paliegęs žiurkėnas.

Vyrams. Patiks itališki batai, odinės pirštinės, diržas, siuvinėtų nosinių rinkinys. Tiks gydomasis šampūnas ar šepečiai( nesvarbu - plaukams ar kilimui).Nudžiugins staliaus ar sodo įrankių komplektas, parankinės priemonės ant darbo stalo. Naujos kompiuterinės programos ar kompiuterio priedai. Intelektuali knyga ar vadybos vadovėlis.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Atraskite paprastų patiekalų skonį! Iš prigimties esate estetai, todėl bet ko nesuvalgysite. Jums maistas turi būti paruoštas tik iš aukščiausios kokybės produktų ir gražiai patiektas. Būkite atsargūs. Sunkiai sekasi išlaikyti idealų kūno svorį, ypač vyresniame amžiuje. "Na, jau rytoj laikysiuosi dietos" - mėgstamas posakis. Ir toliau paikinate save sunkiai virškinamais valgiais ir kaloringais desertais.

Žvaigždės pataria. Neprivalote vienu prisėdimu sušveisti trijų patikalų. Kartais apsiribokite vien antruoju ar pirmuoju. Pasigaminkite nesudėtingų, bet sveikų ir skanių valgių: garuose troškintos žuvies, daržovių troškinio su brokoliais ar baklažanais. Tinka citrusiniai vaisiai, riešutai, alyvos. Ir nepulkite kaskart tiesti šventinės staltiesės, degti žvakių ir dėlioti daug estetiškai patiektų valgių.

Dėmesio! Vasarą palepinkite skrandį lengvesniais valgiais. Pietums suvalgykite sumuštinį su vištienos gabalėliu ar tunu ir salotos lapu! Jums patinka bendrauti ir būti dėmesio centre. Dėl to esate nuolat įsitempę. Atsipalaiduokite, šiek tiek pabūkite atokiau nuo žmonių, pasivaikščiokite gryname ore.

Mityba: Medaus horoskopas
Gydo kepinis ir gerina kraujotaką bei kraujo sudėtį.

Mityba: Kavos horoskopas
Karališkasis Liūtas pirks dažniausiai ypač brngią ir gerai vertinamą pirmos rūšies kavą.
Mergelės viską darys preciziškai, greičiausiai mėgs amerikietišką kavą.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Taip pat labai kūrybiška asmenybė. Liūtas - žvėrių karalius. Jam, jei jis padaugino alkoholio, autoriteto praradimas bus nepakenčiamas. Jam tolygu mirčiai, jei iš žvėrių karaliaus jis taps klykaujančia beždžione. Taip pat liūtų silpnas širdies raumuo, todėl rūkymas ir gėrimas yra pavojingas, o tai darant reiktų laikytis griežtų normų. Liūtui rekomenduojamas raudonas vynas su kepta mėsa ar šašlykais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Silkės, kalakutiena, rūgštūs pieno produktai, sūris, žalumynai, salierų žaluma ir šaknys, datulės, bananai, riešutai, mango vaisiai, melionai, vynuogės, aliejus.

Mityba: Arbatos horoskopas
Liūtai iš prigimties pasižymi gera sveikata, tačiau jei suserga, paprastai tai stengiasi nuslėpti ar net stengiasi apgauti save. Jautri vieta - širdies sutrikimai, nes liūtai dažnai sunkumus išgyvena savyje. Tinkamiausios raminamosios, padedančios atsipalaiduoti vaistažolių arbatos: ramunėlių, kardamonų, mėtų, melisų, valerijonų, citrinžolių, šalavijų, anyžių, muskatų riešutų arbatos.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Esat išradingi organizatoriai, jums natūraliai sekasi vadovauti. Taip pat, turit oratorinių gabumų, mokat pakerėti publiką, jums būdinga charizma. Drąsiai galit eiti į teatro sceną, televiziją ir estradą. Sugebat žinias perteikti kitiems, tad gali tapti geri mokytojai.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Nors daug ir energingai juda, atrodo, kad po Liūto ženklu gimusios moterys niekada nepailsta. Judėjimas „liūtu-kėms" gyvybiškai svarbus. Labiausiai joms tinka dinamiškos sporto šakos, pavyzdžiui: badmintonas, burlenčių, riedučių sportas, slidinėjimas, taip pat sportiniai šokiai, aerobika. Silpnoji vieta-stuburas, tad būtina stiprinti nugaros raumenis, tobulinti laikyseną.

Liūtai mėgsta tiesią, taisyklingą laikyseną, dažniausiai tokia ir būna.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Aš nuvesiu jus į šviesų rytojų.
Geriau jau kam nors padėti nei sulaukti pagalbos sau.
Geros manieros - dalis sėkmės.
Saulė šviečia Liūtui.
Graži kortelė ant darbo kabineto durų svarbiau nei padorus atlyginimas.
Mėgstu daug uždirbti, tačiau dar labiau - leisti pinigus.
Rojalis namuose geriau nei pianinas - nesvarbu, kad niekas nemoka juo groti.
Nežiūrint mano malonios išorės, viduje aš diktatorius.
Jei dirbti - tai daug.
Kam jums saulė, jei aš esu šalia?

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Meilės magijos srityje jie gali pasiekti pačių labiausiai stulbinančių rezultatų. Liūtai iš prigimties turi stiprią energetiką ir atitinkamai pasižymi lyderio savybėmis.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Dramatiškas ir kūrybingas.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: aerobika, šokiai, komandiniai sportiniai žaidimai (Liūtas gimęs būti kapitonu), golfas, mėgėjų teatras, opera, diskutavimas, tapyba, juvelyrinių dirbinių gamyba, valgymas ne namuose, kilnūs darbai, šachmatai.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Tai subtili ir romantiška asmenybė, tačiau kartais gali būti stačiokiški ir teismuki. Visos šios savybės atsispindi ir mergelės išvaizdoje, ypač moters - tai išduoda jos drabužiai, makiažas, šukuosena. Jos spintoje gausu raudono atspalvio ir gėlėtų drabužių. Mergina Liūtas paprastai nešioja originalius plaukų papuošalus, mėgsta pakabučius. Apskritai liūtai vertina orginalimą. Beje, dažnas šio ženklo atstovas turi sukaupęs nemažai orginalių niekučių. Liūtai itin rūpinasi savo higiena,rūpestingai prižiūri savo odą, daug miega ir mėgaujasi vandens procedūromis, todėl jų oda dažniausiai išpuoselėta, lygi ir švelni.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Liūtas gali visą dieną mėgautis saule. Vakare nori linksmintis, parodyti savo įdegį, skaniai pavalgyti. Stalą restorane užsisako iš anksto, mėgsta pabrėžtinai gerą aptarnavimą.

Tinkamos vietos. Garsūs aukštos klasės kurortai. Italija, Prancūzija _Rivjera, Čekija, Indija - Bombėjus, JAV - Čikaga.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Gerą savijautą užtikrins vaisių ir gėlių (magnolijos, rožės) aromatai. Ramina ir atpalaiduoja smilkalai, turintys egzotiškų komponentų, pvz, gintaro miltelių.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Karalius ir pavydi karališkai, su išmone - ašaros ir atsisveikinimai iki grabos lentos. Žodžiu, su Liūtu niekuomet nenuobodu. Tačiau būtų geriau elgtis kitaip - kartais demonstruokite visišką abejingumą savo partneriui. Jis drebėdamas laukia scenos, o jūs... užsiimkite kuo nors kitu. tegu suka galvą, kodėl jus toks ramus?

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Nemalonumai gali išvesti iš pusiausvyros kiekvieną, nors jūsų ženklo žmonės yra optimistai ir džiaugiasi gyvenimu. Tačiau jūs be reikalo neliūdėsite ir nesijaudinsite. Dažniausiai bloga nuotaika pasireiškia pykčiu arba dirglumu, kurio priežastis būna "liūtiška" savimeilė. Kad neišsimuštumėte iš vėžių, jums reikia susigrąžinti "liūto karaliaus" statusą, t.y. pajusti aplinkinių dėmesį. Nueikite į teatrą, kiną, kavinę arba restoraną, žinoma pasipuoškite. Pastebėję aplinkinių dėmesį ir susižavėjimą, tuoj pat užmiršite blogą nuotaiką.