Mergelės zodiako ženklas

Mergelė zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Mergelė

Sveikata: Žolelių horoskopas
Mergelė - Trūkažolė ... jos žiedai prasiskleidžia labai anksti, tarp 4-5-os valandos ryto. Šis faktas atsispindi žmonių-Trūkažolių aiškiame ir analitiniame prote. Jos turi gebėjimą greitai pastebėti kitų klaidas ir silpnybes. Ir jos nevengia tuo pasidalinti - kas aplinkinius, žinoma, nevisada pradžiugina. Vis gi, tikri Trūkažolių siekiai yra padėti kitiems, kurių klaidas jos pastebi. Augalas turi giliai augančias, kartaus skonio šaknis, kurios turi ypatingas gydomąsias savybes.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Mergelės apdovanotos sugebėjimu po ligų greitai pasveikti. Mergelės ženklo atstovai linkę į žarnyno sutrikimus: dizenteriją, vidurių užkietėjimą, viduriavimą ir kitas virškinamojo trakto bėdas, net opaligę. Jei Mergelės neteisingai maitinasi, gali grėsti skydliaukės, kepenų patologijos. Šio ženklo atstovų silpni plaučiai ir nervų sistema. Bet Mergelės įsiklauso į gydytojų rekomendacijas, jas vykdo. Nesunkiai ištveria dietas, domisi sveika mityba, bet dauguma nemėgsta sportuoti. Kai kurios Mergelės linkusios į melancholiją ir mėgsta „sirgti“, lankosi pas gydytojus, nors nieko neskauda. Tačiau tokie vizitai turi ir savų privalumų – ligos nustatomos ir pradedamos gydyti laiku.

Sveikata: Ligų horoskopas
Mergelė ... Mergelės irgi labai uoliai vykdo visus gydytojų patarimus. Tačiau, paprastai yra gerai apsiskaičiusios, mergelės labai seka gydytojų veiksmus bei patarimus, ir tik jei joms dėl kažkokių priežaščių tie patarimai ar vaistai netiks, jos nedvejodamos kreipsis į kitą gydytoją. Nors šiaip Mergelės labiau mėgsta gydytis įvairiomis liaudiškomis priemonėmis, žolelėmis nei vaistais. Be to, Mergelės apdovanotos sugebėjimu po ligų greitai pasveikti.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Mergelei
AMETISTAS ir KALNŲ KRIŠTOLAS padės nenukrypti į nereikšmingas smulkmenas. Labiau susitelksite ties svarbiausiais dalykais.

CITRINAS padės tvarkyti virškinimo trakto sutrikimus, atsikratyti nepaaiškinamų baimių, grąžins pasitikėjimą savimi.

GELTONAI RUDAS JASPIS padės sureguliuoti santykius su bendradarbiais ir viršininkais.

KARNEOLIS atpalaiduos subrendusias moteris, suteiks daugiau žaismingumo ir seksualumo.

RAUDONAS TURMALINAS vyrams po 36 metų suteiks daugiau drąsos, valios, energijos, gyvybiškumo ir patrauklumo.

LABRADORITAS tarnaus kaip puiki apsauga.

TIGRO AKIS (žr. Dvynius).

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės paslaugūs, siekiantys tobulumo, pedantiški, santūrūs, ištikimi.

Seksualumas:
Jautri vieta: pilvas. Pasuk pirštais-liežuviu aplink bambą.
Šio tipo moterį labiausiai jaudina ryžtingi partnerio veiksmai, pvz., jei vyras staiga pasiūlo kur nors ją išsivežti. Jai nepatinka ilgos meilės preliudijos ir pernelyg švelnūs vyrai.
Šio tipo vyras gali būti aistringas ir net gašlus, tik reikia pažadinti jo gesimą. Jis ištvermingas, todėl meilės naktis gali būti ilga. Jį jaudina viskas, kas vyksta kartu su partnere: šokiai, maudynės, vakarienė ir t.t.
Kaip suvilioti Mergelės moterį:
Ji laukia lovoje kažko nepatirto, todėl visa kas nauja, jai bus įdomu.
Kaip suvilioti Mergelės vyrą:
Jam patinka ramus seksas, jaučia malonumą, kai partnerė yra "jojikės" pozicijoje, o jis tampa jos geismo objektu.
Mergelės ženklo vyras
Nepatiklus, kupinas sarkastiško humoro, savo draugę užkelia ant pjedestalo, nuo kurio jai nevalia nukristi. Tad nieko nuostabaus, kad seksui nelieka daug laiko ir partnerė ieško paguodos kitų glėbyje.
Jam nepatinka savo nuomonės neturinčios dailiosios lyties atstovės. Bendraudamas su jomis Mergelės ženklo vyras darosi vis reiklesnis ir nelaimingesnis. Iš sių nuotaikų išsivaduoja suvokęs, jog jis nėra tobulybė ir tik tuomet gali mylėti kitus be jokių "bet". Mergelės ženklo vyrui reikia savarankiškos, savo nepriklausomybę saugojančios moters.
Lytiškai bendraudamas su nuolatine partnere tampa erotikos profesonalu. Vien ko vertos Mergelės ženklo vyro rankos. Jam patinka ramus seksas, jaučia malonumą, kai partnerė yra "jojikės" pozicijoje, o jis tampa jos geismo objektu. Nepadorūs lytiniai santykiai yra tik jo fantazija.
Mergelės ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: vienas kitam abejingi.
Jaučiu: dažnai kirvis atitinka kotą. Nesvetimi ekspermentai.
Dvyniais: Mergelės ženklo vyras siekia būti mokytojas, bet jo nuostabai, ji perauklėja jį.
Vėžiu: lovoje su ja praranda bet kokį drovumą.
Liūtu: ji torkšta būti dievinama, jis - stropiai ir be jokių prieštaravimų pildo visus jos įsakymus.
Mergele: miegamajame - puritoniški santykiai, nes abu stengiasi būti kuo šventesni.
Svarstyklėmis: miela pora.
Skorpionu: visais atžvilgiais "susistyguoja".
Šauliu: ji tikisi, kad lovoje Mergelės ženklo vyras bus ugnis. Deja, to ji nesulaukia.
Ožiaragiu: dienomis vaikšto į kultūros renginius, o naktimis mėgaujasi nešvankiu seksu.
Vandeniu: apipila ją audringomis emocijomis, todėl lovoje jam tenka pabūti vergu ir ponu.
Žuvimis: užkelia ją ant seksualinių jausmų bangos, ant kurios ji gali ir neišsilaikyti.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Mergelė - labai subtilūs, sausoki, tad dažniau pastebimi dėl to, kad Mergelės priartėja prie veido, o ne dėl to, kad liečiasi lūpomis. Tokie bučiniai puikiai tinka žiemai – nenušalsite drėgnų lūpų.

Pažintys: Aistros horoskopas
Mergelės ženklo žmones gana šalti ir santurus meiles malonumams. Jie tarsi atskleidžia smegenyse savo ir partnerio elgesi. Apskritai, svaiginanciam meiles sužavejimui atsiduoda vienakart gyvenime, dažniausiai, kai buna dar labai jauni, o patirtis mus moko, kad retai kada jaunatviški idealistiniai romanai ištveria laiko patikrinima.

Po pirmo nusivylimo meile, Mergeles priima tvirta požiuri: tai nereikalingas, nemadingas mitas! Baime nusivilti paaiškina atsargu Mergeles požiurį i meile ir seksa. Del savo pernelyg kritines, viršanalitines, perdaug numatančios ir išrankios asmenybes, Mergeles seksa laiko gamtos juokeliu, duotu žmogui giminei pratesti.

Kai užima tokia negatyvia, atsiskyreliška pozicija, jie meileje mato tik kancios skausma ir mažai džiaugsmo bei susižavėjimo. Gaila, bet butent šios nepasiekiamos Mergeles normos priverte astrologus ši ženkla simbolizuoti Mergele.

Tokiu budu zodiaku šeimoje Mergeles yra tarpe didžiuju “vienišiu”, kurie dažnai meiles malonumus priskiria prie retu izoliuotu momentu, vykstanciu tik esant butinumui.

Kai Mergele vis tik randa bendra kalba su priešinga lytimi, ji retai kada buna širdinga ir aistringa.

Šie žmones greiciau snobai, kurie bendraus saugioje, intelektualioje zonoje ir meiles srityje bus pertraukiami klinikinio Mergeles griežtumo.

Mergeles visuomet subtilios (jei jos pacios to pageidauja), netgi sekse. Taciau šiais atvejais, kai nutaria pademonstruoti savo meistriškuma, tai paprasciausia tik bravura del pagyru. Jos nori itikinti save ir žmones, kad irgi gali buti aistringos ir žmogiškos.

Taciau, galbut, mes pernelyg atšiaurūs Mergelems. Dauguma ju žino apie savo šalta susilaikyma ir stengiasi parodyti prieraišumą, savo darbui suteikia ugneles. Mergelės gali neapkesti išpustu meiles pasireiškimu ir mylavimo.

Mergeles viska gerai mato ir pastebi, ir deja, negalvodamos apie pasekmes, negali to neišsakyti kitiems žmonems. Mergeles retai meluoja ir niekada nemeluoja sau.

Taciau pažvelkime i teigiamus Mergeles bruožus. Kai santuokoje pastebimas šis Mergeles šaltumas ir priimamas teigiamai, jos lieka ištikimos ir patikimos sutuoktines. Mergeles vyrai gerai aprupina šeima, o moterys tampa tiksliomis, vykdanciomis žmonos pareigas.

Namai: Vaikų horoskopas
Vaikai greit ir anksti pradeda kalbėti. Anksti jie pareiškia kritišką požiūrį į gyvenimą. Dažnai būna drovūs ir jautrūs kitų nuomonei, paprastai neturi nusisekimo tarp savo bendraamžių. Mėgsta mokytis ir daug skaityti.

Namai: Tėvų horoskopas
Aukštas sąmoningumas visose srityse. Daug reikšmės teikia intelektui. Tėvystė Mergelei nėra lengvas uždavinys vien dėl to, kad ją kankina problemos, kurios visai nejaudina kitų tėvų. Mergelė atkakliai reikalauja iš vaikų disciplinos ir moko stabilių įpročių. "Pirmiausiai - pareigos, o tik paskui - žadimai", - toks Mergelės auklėjimo principas. Šio ženklo atstovai nėra labai meilūs, jiems trūksta kantrybės, juos erzina vaikiškas šurmulys, triukšmas, judėjimas. Patarimas: atminkite, kad vaikai yra... vaikai.

Taigi, tai gan sunkūs tėvai, ginčytis su jais sunku. Pasistenk, ju akyse būti stipria asmenybe ir palenksi į savo pusę, tuo metu kai tau reikės jų palankaus sprendimo.

Namai: Svečių horoskopas
Jokio iškilmingumo ir pompastikos. Geriau nedemonstruokite brangių indų ir įrankių gausybės. Paprastai ir skoningai papuoštas stalas kur kas geriau. Mergelės amžinai laikosi dietų, skaičiuoja kalorijas, derina maisto produktus, taigi nepersistenkite. Paruoškite ką nors paprasto, bet mažai kaloringo, pavyzdžiui, liesos jautienos kepsnį. Pasiūlykite lengvų užkandėlių, salotų, sūrio, vaisių ir sulčių.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Praktiška ir racionali, todėl puikiai žino, kaip turėtų atrodyti jų namai. Šio ženklo atstovų būste galima rasti "privalomus" baldus: sekciją, pietų stalą, žurnalinį staliuką ir kt. Mergelės mėgsta pastovumą, nekenčia eksperimentų, retai paiso naujausių mados tendencijų, todėl tikrai negriaus sienų, o juo labiau neleis perdažyti ryškiomis spalvomis. Jos - švaros maniakės, todėl įsitikinusios: juo mažiau daiktų, ant kurių sėda dulkės, tuo geriau. Beje, Mergelės namuose tikrai bus didelė spinta su antresolėmis, lova su didele patalynės dėže - joms būtina turėti pakankamai vietos daiktams, kuriuos reikėtų sutalpinti, nes sunku išmesti..

Namai: Švaros horoskopas
Mergelė kažkur perskaičiusi, kad nešvara yra visų ligų priežastis, Mergelė kas pusvalandį prausia rankas, valo dantis ir skalauja burną. Apatinius stropiai išlygina po du kartus ir lygutėliai sulankstytus deda į spintą. Nors taip jie kiek išsitampo, bet juk dėl to nepraranda gebėjimo ginti nuo šalčių. Mergelės dažnai net atsisako meilės žaidimų galvodamos jog tai ne visiškai higieniška.

Keisčiausia, kad kuo mergelė švaresnė po drabužiais, tuo netvarkingesnė jos aplinka. Ir atvirkščiai. Kartais galima sutikti stilingai apsirengusią ir nuostabiai kvepenčią Mergelę, tačiau tada jos namai bus neabejotinai panašūs į apleistą sandėlį.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Mergelė ... iš prigimties kuklumo įsikūnijimas. Mėgsta visakame kuklumą, neperdėtą dėmesį. Pataikysi, jei rinksitės žibutes, paklanutes, tulpes, narcizus, astrus, neišaukiančių žvelnių spalvų.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Jau kas kas, o Mergelės tai tikrai nuo krizės nukentės mažiausiai. Juk jos jau seniai ją numatė, viską išanalizavo ir apskaičiavo galimus atsitraukimo kelius. Veikiausiai tai vienintelis ženklas, kuris beveik nepatirs finansinių nuostolių. Ir visa tai – ne dėl sėkmės, o dėl paprasčiausio apdairumo. Mergelė, kurdama ateities planus, visada pagalvoja ir apie tokias fosmažorines aplinkybes.

Namai: Dovanų horoskopas
Dovanos kaina neturi reikšmės, svarbiausia - jos kokybė ir funkcionalumas bei praktiškumas. Šio ženklo atstovai vertina daiktus, galinčius praversti darbe ir ūkyje: įrankius, techniką, kanceliarines prekes ar specialiąją literatūrą. Bet kurio amžiaus Mergeles pradžiugins kuprinės ar rankinės, pirštinės, skėčiai ir neseserai, dėžutės. Bet neskoningomis dovanomis Mergelė atsikratys jau sekančią dieną.

Moterims. Stilingi , madingų dizainerių išeiginiai drabužiai. Šilko ar nėriniuotos skaros ir meniški papuošalai. Lino palaidinės iš dailės salono. Stiklo, porceliano miniatiūros, keramikinės vazos. Graviruoti laikrodžiai. Poezijos tomelis ar feng shui skuptūrėlės. Interjero puošybos elementai, gobelenai. T.p. neprašausite jei tarp dovanų bus - mediniai ir odiniai papuošalai, siuvinėjimo rinkiniai, mezgimo siūlai, manikiūro rinkiniai, plaukų šepečiai. Joms galima drąsiai dovanoti ekologiškai švarią kosmetiką, kūno priežiūros priemones, kosmetikos rinkinius, mikrobangėje gaminamų patiekalų receptus.

Vyrams. Knygos ir paveikslai. Meno albumai. Kolekciniai vynai ir madingi kvepalai. Tai, kuo Mergelė vyrui, nebus gėda pasipuikuoti prieš kitus. Bajoro titulas, žymaus Jamaikos regio atlikėjo autografas ar abonemenats į elitinį arklių ar vyno mėgėjų klubą.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Pajuskite valgymo malonumą! Atidžiai apžiūrinėjate maisto produktų pakuotes, viską išnaršote po kaulelį. Jums reikia žinoti, ką valgote. Būkite atsargūs. Kartais perdėtai nerimaujate dėl to, kas patenka į jūsų skrandį. Užuot mėgavusis valgių skoniu, svarstote, ar jie nepakenks, ar nepasenę... Pradedate nervintis ir ... sutrinka virškinimas. Be to, stresą slopinate saldumynais. Ne tuo keliu einate!

Žvaigždės pataria. Vien salotų lapais Mergelei maitintis tikrai nevertėtų. Valgykite kuo daugiau troškintų daržovių, paukštienos ir žuvies. Rytą tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę vandens su šaukšteliu medaus - suteiks žvalumo, suaktyvės skrandžio veikla. Kad pagerėtų virškinimas, valgius skaninkite krapais, imbieru, kardamonais ir kmynais.

Dėmesio! Valgykite iš žalios ir geltonos spalvos indų, ant stalo visada tegul bus pamerkta puokštė lauko gėlių. Tai sukurs jaukią bei ramią atmosferą ir padės pajusti valgymo malonumą. Energijos pasisemsite aktyviai ilsėdamiesi, tarkim, žaisdami lauko tenisą, tinklinį, ar keliaudami.

Mityba: Medaus horoskopas
Stiprina imunitetą, kaulų audinius, gydo odą. Mergelės ženklo atstovams medus rekomentuotinas vartoti nuolat.

Mityba: Kavos horoskopas
Mergelės viską darys preciziškai, greičiausiai mėgs amerikietišką kavą.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Dažniausiai jų organizmas netoleruoja alkoholio ir jos pasisako prieš jo gėrimą. Patys aršiausi blaivininkai, tačiau astrologai pasirūpino ir jais. Jiems rekomenduojama gerti raudonų desertinių vynų mažais kiekiais. Mergelėms visiškai, net labai norint, negalima gerti stiprių, aitrių vynų, kuriuose daug rūgimo elementų. Jų stalui puikiai tiks aromatiniai medaus skonio vynai su žuvies ar baltos mėsos užkandžiais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Raudonoji žuvis, silkės, vištienos ar jautienos kepenėlės, pupelės, lęšiai, graikiniai riešutai, avokados vaisiai, kriaušės ir granatai.

Mityba: Arbatos horoskopas
Įtampa atslūgs, jei reguliariai gersite nervus stiprinančios arbatos: mairūnų, mėtų, jonažolių, šalavijų (po šaukštą mišinys). Arbatinį šaukštelį užplikykite stikline vandens. Gerkite po stiklinę ryte ir vakare.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Dėl atidumo smulkmenoms ir formos pojūčio galit imtis architektūros, laikrodžių gamybos, vitražų kūrimo. Gebėjimas susikoncentruoti, kantrumas ir tai, kad visada remetės tik faktais, tiks medicinoje ar kitame moksliniame darbe. Jums sekasi ir įvairūs rankdarbiai.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Mergelės ženklo atstovės mėgsta sporto šakas, kurioms reikia tikslumo, jos visada sąžiningai atlieka pratimus, nelinkusios simuliuoti. Sveikata rūpinasi labiau nei kūno linijomis, todėl nesižavi itin drastiškomis lieknėjimo priemonėmis. Tinkamiausios sporto šakos - bėgimas, aerobika ir visos gimnastikos rūšys. Probleminės vietos: pilvas ir klubai.

Mergelėms patartina domėtis sveikos mitybos pagrindais, vegetarizmu, bei dažniau ar daugiau būti gryname ore.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Kantrybe ir darbu pasiekti galima viską.
Kuklumas Mergelę puošia.
Kiekvienas gyvena sau, tačiau tarnauja kitam.
Tvarka būtina visur: tiek virtuvėje, tiek galvoje.
Įrodyk man logiškais argumentais, jog mes sukurti vienas kitam.
Kreivai įtvirtinta lentyna veda mane iš proto.
Didelėse erdvėse aš pasimetu.
Man sunkiai sekasi išimti iš vyšnios kauliuką.
Kiekvienoje Mergelėje gyvena dama.
Musmirei žūtbūt reikia šokti į akis, o kukliam grybui ir taip gerai.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Dažna turi įgimtą talentą burti Taro kortomis, Runomis, iš rankos ir šiaip įvairiausiems būrimams. Logika, skaičiai, dėmesys smulkmenoms - Mergelių lemtingosios kortos. Jei jau kas žino, kaip ištraukti laimingąjį bilietą - tai būtent mergelės ženklo atstovai.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Praktiška ir naginga.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: komandiniai žaidimai, vaikščiojimas, važinėjimasis dviračiu, dalyvavimas sveikatingumo klubų veikloje, joga, įvairūs amatai, medžio drožinėjimas, siuvinėjimas, elektros prietaisų ir laikrodžių taisymas, drabužių modeliavimas, mokymasis, labdaringa veikla, kompiuteriai, šaškės.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Jas vargina monotonija, tad jei jų gyvenime niekas per daug nesikeičia, keičiasi jos pačios.Vieną dieną jos gali atrodyti sportiškos ir energingos, kitą - elegantiškos ir trapios. Gerai yra tai, kad paprastai mergelės, ypač moterys visada atrodo gerai, nes sugeba tarpusavy suderinti drabužius, aksesuarus ir makiažą. Ypač atidžiai šio ženklo atstovės renkasi detales, nes, jų manymų, nereikšmingų detalių nebūna. Mergelių įgimtas pastabumas leidžia joms įsidėmėti geriausias idėjas ir pritaikyti jas savo išvaizdai tobulinti.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Mergelės mėgsta sveiką gyvenimo būdą. Patinka važinėjimasis dviračiu arba kokia kita veikla gryname ore. Per atostogas nori valgyti sveiką, gražiai patiektą maistą. Jei atostogauja mieste, stengiasi apžiūrėti įžymybes, įgyti daugiau žinių.

Tinkamos vietos. Kaimo turizmo centrai. Šveicarija, Viduržemio jūros baseino rytinė dalis, Prancūzija - Paryžius, Vokietija, JAV - Bostonas.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Jėgų suteiks kalnų vėsa dvelkiantys aromatai. Tinka gaivūs, švelnūs medžių (spygliuočių), gėlių, citrinos, yalang yalang augalo, pačiulių žiedų, rozmarino aromatai. Nuotaiką gerina cinamono ir vanilės kvapai.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jums svarbiausia taika ir ramybė. Ilgą laiką vengsite kalbėti apie tarpusavio santykius, laukdami geresnių laikų - gal išsispręs savaime. Arba tiesiog išeisite taip ir nepasikalbėję.
Jūs gerai žinote, ko vertas jūsų partneris ir ko verti jūs - be jo neprapulsite. Tačiau geriau taip nesielgti, o retkarčiais pasakyti viską, kas kaupiasi jūsų širdyje...


Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Kai būna prastai nusiteikusi, Mergelė pasidarė tikra bambeklė. Kad nesugadintumėte nuotaikos ir kitiems, jums reikėtų pabūti vienai. Išspręskite kryžiažodį ar galvosūkį, o geriausia užsiimkite naudingu darbu... namų ruoša. Iš pirmo žvigsnio šis nelabai patrauklus užsiėmimas teigiamai veiks jūsų emocijas. Kai nuo baldų dings dulkės, sužvilgės veidrodžiai, kilimai įgaus ankstesnį pavidalą, jums pasidarys linksmiau. Svarbiausia - neliūdėti, nesėdėti sudėjus rankas.