Ožiaragio zodiako ženklas

Ožiaragis zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Ožiaragis

Sveikata: Žolelių horoskopas
Ožiaragis - Taukė ... šaknys auga giliai. Ji tvirtai įaugusi į žemę. Taip ir žmogui-Taukei reikia tvirtumo ir pasitikėjimo kitais žmonėmis, jų palankumo. Ji niekada neatviraus, vengs parodyti savo jausmus. Todėl neišvengia žmonės-Taukės ant savo kelio pralaimėjimų ir nesėkmių. Bet visuomet išlieka pareigingi ir sąžiningi, taip pat uolūs ir ambicingi.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Ožiaragių kūnas nėra stiprus, ypač vaikystėje Ožiaragiai nuolat peršala. Jiems negalima gyventi vėsioje, drėgnoje aplinkoje. Tai gali sukelti reumatines ligas, įvairių formų odos pažeidimus. Silpna virškinimo sistema ir žarnynas. Egzistuoja melancholijos ir depresijos tikimybė. Reikia stebėti stuburą, daryti mankštą, plaukioti, grūdintis, laiku gydyti dantis. Augant Ožiaragio sveikata vis stiprėja, susidaro įspūdis, kad šie žmonės jaunėja. Ožiaragiai labai orūs, gyvena ilgai. Jiems svarbu laikytis darbo ir poilsio režimo, nes yra linkę persistengti darbe.

Sveikata: Ligų horoskopas
Ožiaragis ... sergantiems ožiaragiams labiau nei kitiems Zodiako ženklams reikalingos optimistinės prognozės. Jie turi būti įsitikinę, kad jiems paskirtas gydymas yra vienintelis ir teisingas... šiaip tai dideli burbekliai, visa ta žodžio prasme, ir slaugant tokį ligonį, kantrybė nepamaišytų... Beto, pirmųjų ligos požymių Ožiaragiai paprastai, nepastebi, o kai suserga, jiems atrodo, kad galimybių pasveikti nėra.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Ožiaragiui


SERDOLIKAS padės susikaupti, išlaikyti pusiausvyrą, užtikrins lėtą, bet garantuotą kilimą.

KALNŲ KRIŠTOLAS padės atsipalaiduoti, pašalins kitų ir jūsų pačių sukurtas blokadas, išvalys kūną ir sielą. Būsite jautresni su savo partneriais.

LABRADORITAS — nuostabi apsauga.

CHRIZOPRAZAS ramins ir atpalaiduos, suteiks Šilumos ir saugumo. Ypač jis naudingas tiems, kurie skundžiasi aukštu kraujo spaudimu ir arterijų kalkėjimu.

SAKALO AKIS (žr. Aviną).

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės rūpestingi, ištikimi, praktiški, vertinantys materialines gėrybes.

Seksualumas:
Jautri vieta: keliai. Pamaigyk juos.
Šio tipo moterys romantikės. Ją uždega lėtas šokis, žvakių šviesa, komplimentai, mielos dovanėlės.
Šio tipo vyrai interaktyvūs, neromantiški. Jį sunku išjudinti. Jį gali sujaudinti temperantingi šokiai.
Kaip suvilioti Ožiaragio moterį:
Užkariauk ją šiluma ir meile. Laikyk ją mylinčiais žodžiais, dovanomis. Leisk jai vadovauti finansais. Meilikauk jai - jai to reikia.
Kaip suvilioti Ožiaragio vyrą:
Atkreipsi jo dėmesį būdama šalta, elegantiška, išsiskirianti. Laikyk jo meilę būdama ištikima, šeimyniška. Sudomink jį, būdama gerai informuota apie naujienas.
Ožiaragio ženklo vyras
Niekas nedaro įspūdžio, nejaudina, nepaisant jokių aplinkybių, jis nori išlikti abejingas. Patinka tradicinėmis vertybėmis ištikimos moterys, kurioms prie širdies jo gyvenimo būdas. Ožiaragio ženklo vyras visuomet trokšta ką nors sužinoti, todėl renkasi vyresnio amžiaus, turtingos praeities merginas.
Vėliau po šiuo Zodiako ženklu gimę vyrai bendrauja su "sausomis", perdėtai droviomis, bet dažnai turtingomis merginomis, kurios juos kelia į padanges. Ožiaragiui reikia nuolaidžios partnerės, kuri jam visuomet paklustų ir būtų tarsi ramus užutekis.
Kai Ožiaragis ieško tinkamos moters, seksas retai būna lemiamas veiksnys. Lovoje jis jaučiasi aristokratu, o partnerė turi pavirsti paprasta Magde. sadomazochistiniai žaidimai neįeina į Ožiaragio sekso programą. Bet jam patinka vaidmenys, kai partnerė privalo tenkinti visus jo norus.
Ožiaragio ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: sunkūs, dramatiški, painūs.
Jaučiu: Ožiaragiui patinka po Jaučiu ženklu gimusios moters charakteris, elgesys. Gyvenimas, meilė ir seksas plaukia ramia vaga.
Dvyniais: svajoja pažadinti po Dvynių ženklu gimusios moters geismą.
Vėžiu: kvapą gniaučiantys susitikimai. Įmantrūs sekso santykiai priartėja prie kraštutinumų.
Liūtu: lovoje - nešvankūs lytiniai žaidimėliai. Vargu ar Liūtė išdrįstų taip elgtis su kitu, o Ožiaragis - su kita.
Mergele: seksas nėra itin svarbus.
Svarstyklėmis: aplinkinių dėmesį traukiantis gyvenimo būdas, kuriame daug vietos madai, menui. Seksas - tarsi žaibo blykstelėjimas, bet tai abu tenkina.
Skorpionu: ji - lyderė, Ožiaragis paklūsta.
Šauliu: nevaržomas seksas.
Ožiaragiu: lytiniai santykiai nuspalvinti pagarba, kone mandagūs.
Vandeniu: nerimastinga ir saulėta partnerystė.
Žuvimis: vienas kitą įkvepia beprotiškiausioms svajonėms.


Pažintys: Bučinių horoskopas
Ožiaragis - bučiniai dažniausiai atspindi stresą, patirtą per dieną. Taigi jei Ožiaragis patyrė sunkią dieną, galite tikėtis aistringų bučinių.

Pažintys: Aistros horoskopas
Veikiamas Saturno, seksualineje srityje Ožiaragis yra drovus ir susilaikantis. Saturnas - leta planeta, užbaigianti pirmaji Zodiako cikla per 29.5 metu, ir Ožiaragis panašus i ja. Seksualini Ožiaragio gyvenima galima padalinti i tris etapus:

1. Jaunystes metai. Šiuo metu jis labai susilaikantis, labiau susikoncentraves ties mokslais ir profesijos igijimu. Kaip ir priešingas ženklas - Vežys - Ožiaragis irgi buna drovus, taciau už jo ramios išores slepiasi didžiule aistra. Tik ji ne tokia atvira ir laisva, kaip Skorpiono, o sutvardyta ir užmaskuota.

2. Antrajame seksualinio gyvenimo periode (maždaug nuo 30-ies metu) Ožiaragiai jau buna palypeje karjeros laipteliais ir tada, jau gerokai labiau pasitikedami savo jegomis, pradeda eksperimentuoti sekso srityje.

Bijodami prarasti greitai beganti laika, jie iš paskutiniuju leidžiasi vytis savo astrologinius brolius ir visiškai paleidžia vadžias.

Ožiaragiu vyrai retai kada pasižymi viliojanciomis Avino manieromis ir seksualiniu Dvyniu dinamiškumu.

Taciau jie puikiai jauciasi finansiniame pasaulyje, žino glamones kaina ir tai, kuo jie nori moketi. Į meiles santykius jie žvelgia iš pinigu ir jegos pozicijos.

Ožiaragis nemoka žaisti gražiu meiles žaidimu, nemoka meilikauti, nors yra pakankamai protingas, kad kaip nors išoriškai išreikštu savo interesus, pavyzdžiui, nusiustu mylimajai geliu, saldainiu ar bilietus i teatra.

Bendraudamas su mylima moterimi jis labai pasikliauja savo statusu ir verte, tikedamas, kad tuo pelnys jos palankuma.

Moters Ožiaragis siekia taip pat, kaip ir paaukštinimo pareigose. O jeigu jis dar ir gražus, tai moteris tikrai manys, kad sutiko savo ideala. Taciau bukime atviri - Ožiaragis - tikrai ne pats aistringiausias meilužis. Jis pakankamai geidulingas, tačiau šaltas ir susitvardantis ir tikrai nemoka sukurti romantiškos meiles atmosferos.

3. Treciajame periode Ožiaragis atsiskleidžia. Perženges 40-uosius, jis jau buna pasiekes trokštama gerbuvį ir nusprendžia sugriauti savo susitvardyma ir susilaikyma seksualiniame gyvenime.

Taigi, susumavus visa, kas buvo pasakyta apie Ožiaragi, galima suprasti, kad tik nedaugelis iš ju gali pasiekti harmonija tarp romantiškojo ir seksualinio asmenybes aspekto, šios dvi sritys ištisai atsiduria viena prieš kita.


Namai: Vaikų horoskopas
Nuo mažumės orūs, savarankiški, anksti suvokia, ko nori. Garbėtroškos ir nepaprastai gerai mokosi, nors ir lėtai viską atlieka. Nemėgsta triukšmingų vaikiškų žaidimų, dėmesingi, stropūs. Draugų ožiaragiai mažai turi, dažnai vieną, bet ištikimą. Griežtai prisilaiko šeimos saitų ir tradicijų.

Namai: Tėvų horoskopas
Tiki disciplinos, nustatytos tvarkos ir tvirtos rankos nauda. Stiprus šeimos instinktas. Ožiaragiai - praktikai, nepakenčia šiuolaikinių teorijų ir auklėjimo eksperimentų, laikosi paprastų, laiko patikrintų priemonių. Mėgsta šeimos susibūrimus ir gerbia šeimynines tradicijas. Praktinių reikalų srityje geresnių tėvų nerasi. Patarimas: vaikų dvasinės problemos - taip pat labai reikšmingos.

Taigi, dažniausiai tėvai teisūs visur ir visada. Jiems neįrodysi nei ginčidamasis, nei diplomatijos keliu eidamas. Todėl stenkis nelaužyti jų nustatytų taisyklių. Svarbiausia – sugebėk įtikinti juos, kad tavo sugalvotas reikalas yra naudinga jiems.

Namai: Svečių horoskopas
Valgo ne daug, bet sveiką ir gerą maistą. Jam patinka žuvies patiekalai, valgiai su varške ir saldumynai. Prikepę įvairiausių sausainiukų, nupirkę ledų, šokolado ir vaisių, tikrai neprašausite pro šalį. Tik desertai neturėtų būti saldūs ir koloringi.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Vos peržengus slenkstį matyti, kad šiuose namuose gyvena Ožiaragis. Čia tikrai nebus keistų ir nepraktiškų daiktų, pavyzdžiui, spalvingos perdažytos komodos, nesuprantamo siužeto paveikslo ar plastikinių baldų. Griežti šio ženklo atstovai vertina patogumą ir patvarumą, todėl kruopščiai renkasi baldus, dažniausiai - skoningus, kalsikinio stiliaus. Ožiaragis išmestų iš namų dizainerį, kuris pasiūlytų sienas nudažyti salotine, oranžine ar mėlyna spalvomis, o televizorių, vieną svarbiausių daiktų, paprašytų išnešti iš svetainės. Šis žmogus - pedantas, todėl skeptiškai vertina interjero detales - vazas, žvakides, nes jų tereikia dulkėms kaupti.

Namai: Švaros horoskopas
Ožiaragis maudosi tada, kai būtina. Perka tik labai kokybiškus apatinius drabužius, nes neketina švaistyti pinigų kam nors, kas tarnaus mažiau nei dešimt metų. Kvėpinasi tik dovanotais kvepalais. Apskritai kvepalus ir brangius kremus laiko tuštybe. Mano, kad glicerininio kremo nušiurpusiai rankų odai ir agurkinio losjono po skutimosi visiškai pakanka.

Ožiaragio marškiniai, nors dažnai nemadingi, visada švarūs ir stropiai išlyginti. Su metais Ožiaragis darosi ne toks asketiškas ir švaros kvapą jo aplinkoje palengva permuša malonesni ir prabangesni aromatai. Subrendę Ožiaragiai (abiejų lyčių) darosi vis elegantiškesni, reikliau renkasi aprangą ir kūno priežiūros priemones. Šie žmonės tarsi vynas – kuo brandesnis, tuo labiau svaigina. Tiesa, išplauti kriauklės, kuria naudojosi, Ožiaragiai neišmoks niekada.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Ožiaragis ... iš prigimties stačiakaktis, turėtų patikti tvirtos gėlės, puošnios, gausios kompozicijos. Bus tiesiog idealu, jei jūs puokštę padarysite iš lauko įvairių, tarpusavyje derančių žolelių bei žiedų. Rinktinius, pirktinius augalus ožiaragio ženklo atstovai, neįvertins bei nevertins.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Bankų sistemos problemos gali suduoti Ožiaragiui stiprų smūgį, juk jis kaip niekas kitas mėgsta gėrėtis apvaliais skaičiais, sukauptais nuosavoje sąskaitoje, pamiršdamas, kad pinigai turi uždirbti pinigus. Bet tai – tik moralinio pobūdžio problemos. Iš tikrųjų Ožiaragis gali sėkmingai pragyventi ir smarkiai sumažėjus pajamoms.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovai mėgsta įvairią senovinę simboliką bei senovinius daiktus bei visuomet įvertints ir ezoterinius įvairius daiktus..

Taip pat, jie vertina tiksliai laiku įteiktas dovanas. Šio ženklo atstovus pradžiugins prestižiniai žinomų firmų daiktai: geras parkeris, šveicariškas laikrodis ar japoniška vaizdo kamera. Šio ženklo vyrams galima dovanoti užrašines, pinigines, solidžius žinynus ar žinomo rašytojo daugiatomį. Be to, jie su malonumu priims dovanų gražų raštinės reikmenų rinkinį ar statulėlę, taip pat laikrodį - sieninį ar stalo. Rimtiems Ožiaragiams dar ne vėlu prisiminti valiūkišką vaikystę - jiems galima dovanoti pačius lenevabūdiškiausius "žaisliukus".

Moterims.Ekstravagantiški ir superšiuolaikiški kvepalai. Fejerverkas po lova ar balionai po langais. Kompiuteris, elektroninės užrašų knygutės, skaitmeninė technika. Kosmetika ir drabužiai - ekskliuzyviniai ir ekscentriški, energetiškai teisingi ar kosmonautų išbandyti. Astrologijos vadovėlis,asmeninis horoskopas su karminės praeities analize. Feng shui simboliai.

Vyrams. Paauksuota budos statulėlė su užrašu, kad tai - šeimininko inkarnacija. Naujos technologijos - kompiuteriniai žaidimai, kompiuteriai, televizoriai, vaizdo kameros. Dramblio statulėlė, klouno kepurė, virgulės. Abstraktaus ar avangardinio meno kūrinys.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Daug skysčių! Norite žinoti viską - niekada nesuvalgysite nieko, kas jums atrodo įtartina ir nesveika. Būkite atsargūs. Dėl įgimto įtarumo retai susigundote išmėginti naujų valgių ar produktų. Jums pakanka kelių patikrintų, mėgstamų patiekalų. Tačiau valgydami vienodą maistą negaunate būtiniausių vitaminų ir mineralų.

Žvaigždės pataria. Daugiau gerkite skysčių - mažiausiai du litrus per dieną. Antraip gali sutrikti medžiagų apykaita. Jums tinkamiausia žalioji arbata, vaisių sultys, vanduo. Valgykite kuo daugiau morkų, ridikų, petražolių ir kitų šakniavaisinių daržovių. Nebijokite išmėginti naujų prieskonių ir kvapų. Gardindami patiekalus prieskoniais, tapsite sveikesni.

Dėmesio! Gėrimai ir daržovių sriubos - tai, ko jums labiausiai reikia. Gerai jausitės, jei daugiau judėsite ir ilsėsitės, nes esate linkę persidirbti. Ypač tinka plaukimas, kopimas į kalnus.

Mityba: Medaus horoskopas
Padeda gydyti gerklės, nosiaryklės, ausų ligas, stemplę, skydliaukę, stiprina balso stygas.

Mityba: Kavos horoskopas
Ožiaragis kavai neskirs daug laiko, jam pakaks ir mažo espresso puodelio.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Tai vienintelis zodiako ženklas, kuriam astrologai rekomenduoja gerti kasdien, tiesa, po pusę stiklinės sauso vyno, nes paprastai jų sumažėjęs skrandžio rūgštingumas ir geresnei peristaltikai geras sausas vynas bus tarsi tikras vaistas. Labiausiai ožiaragiams naudingi aitrūs vynai, kurie pateikiami atšaldyti su paukštiena ir vaisiais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Kepenėlės, pieno, produktai, jūros produktai, sojos pupelės, morkos, pupelės, brokolio kopūstai, česnakai, svogūnai, daiginti grūdai, rieštai, granatai, džiovintosslyvos, nerafinuotas aliejus.

Mityba: Arbatos horoskopas
Darbomanams Ožiaragiams dėl nervinės įtampos dažnai trinka virškinimas, tad jums gali pagelbėti kmynų, melisų, džiovintų mėlynių ir gysločių arbata. Gerkite po pusę stiklinės tarp valgymų.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Jums būdingas matematinis mąstymas ir formos pojūtis, todėl tiktų domėtis architektūra, užsiimti mokslu, netgi mokytis kaligrafijos. Iš prigimties esat darbštūs, todėl galit pasiekti aukštumų ir nuobodžiame biurokratiniame darbe. Suprantat daiktų vertę, tad galit dirbti antikvare, juvelyrais.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Šio ženklo moterims patinka tos sporto šakos, kurioms reikia geros fizinės formos, koncentracijos ir savidrausmės: alpinizmas, dviračių sportas, slidinėjimas, čiuožimas ir gimnastika. Kaip ir kiti žemės ženklai, jos mieliau treniruojasi gamtoje nei sporto salėje. Jų organizmas linkęs kaupti atsargas, būtina reguliariai treniruotis, antraip antsvoris neišvengiamas.

Ožiaragis jiems būtina išmokti taisyklingai kvėpuoti bei nepamiršti šypsotis, nes tai paprastai labai rimti žmonės.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Ir vienas lauke karys.
Aš ne sprinteris, netgi ne stajeris. Aš - maratonininkas.
Neveik prieš įstatymus: kitam gal ir išdegs, tačiau tave būtinai suims.
Man reikia nedaug. Visas mano turtas - patirtos sėkmės veidrodis.
Gyvenimas - traukinys ir jis kiekvienoje stotelėje stoja pagal tvarkaraštį.
Malonu postringauti apie užjūrio šalis jose nepabuvus.
Būtina visą gyvenimą lipti į kalno viršūnę, kad nors kartą galėtum nuo jos nukristi.
Bėgant metams jaunėju tik aš.
Tikras Ožiaragis kaip konjakas - skiriasi išlaikymu.
Kiekvieną galimybę turiu išnaudoti maksimaliai.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Jam patinka astrologija, chiromantija ir numerologija. Stiprus jis ir magijoje. Prisiglaudęs prie seno ąžuolo, ar pastovėjęs žydinčios pievos viduryje, jis gali užduoti bet kokį klausimą ir sulaukti atsakymo iš savo vidinio balso pakankamai aiškaus.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Rimtas ir praktiškas.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: alpinizmas, joga, ilgų nuotolių bėgimas, šokiai, golfas, domėjimasisi šeimos geneologija ir vietos istorija, sodininkystė, namų puošyba ir tvarkymas, darbas bendruomenėje, istorinė ir biografinė literatūra, menas, skulptūra, keramika, muziejų lankymas, valgymas ne namuose, vynas.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Iš išvaizdos Ožiaragio ženklo atstovai paprastai atrodo švelnūs ir drovūs, bet šiuo atveju negalite pasikliauti tuo, ką matote. Švelnūs jie gali būti, tačiau drovūs - tikrai ne. Mat Ožiaragiai, ypač moterys nuolat yra nepatenkintos esama padėtimi ir vis ko nors siekia. Kartais, rodos, net nepasiekiamų dalykų. Argi nepažįsti po Ožiaragio ženklu gimusios merginos, kuri per stebėtinai trumpą laiką numetė daugybę nereikalingų kilogramų, nors visi aplinkiniai jau vadino ją beviltiška storule? Arba tokios, kuri susitaupė didžiulę sumą pinigų savo didžiausio noro įgyvendinimui?

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Ožiaragis - šiaip ilsėtis nelabai linkęs, nes darbas jam svarbiausias dalykas gyvenime. Labai mėgsta keliauti sausuma, kalvomis, na ir žinoma kopti į kalnus. Jį traukia praeitis, dėl to keliaudamas domisi istorija.

Tinkamos vietos. Kalnai. Indija, Afganistanas, Graikija, buvusi Jugoslavija, Belgija - Briuselis, Anglija.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Nuotaiką pakels saldūs ir švelnūs kvapai. Geriausi – su kokoso, citrinų, kanapės, pačiulių žiedų, lotoso ir vanilės komponentais.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jūsų pavydo scenos kaip buhalterinė ataskaita: šią savaitę buvome susitikę du vakarus, kur buvai kitus penkis? Tačiau dažniausiai rodote savo nepasitenkinimą nieko neaiškindamas.
Jūs labai pastovus ir, jei žmogų tikrai mylite, pakęsite jo išdykavimus. Jei nemylite, tuoj rasite priežastį išsiskirti.
Jūsų gyvenime trūksta spontaniškumo. Reikėtų mažiau analizuoti, daugiau gyventi jausmais.

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Jeigu Ožiaragiui sbjuro nuotaika, tai ilgam. Šio ženklo atstovams ilgiausiai nepavyksta atsikratyti prastos nuotaikos. Todėl jiems patariama daugiau bendrauti, neužsiklęsti savyje. Aplankykite seną draugą, patarkite jam, kaip nugalėti gyvenimo sunkumus. Prisiminkite savo pergales ir pasiekimus. Pasijusite stiprūs ir reikalingi, o tai jums būtina, kad nuotaika atsitaisytų.