Šaulio zodiako ženklas

Šaulys zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Šaulys

Sveikata: Žolelių horoskopas
Šaulys - Dilgėlė ... žinoma dilginimu, o žmonės-Dilgėlės savo atvirumu. Tas atvirumas aplinkiniams kartais būna skausmingas, kadangi Dilgėlės nebijo paskelbti kitiems negailestingos savo nuomonės. Tačiau prisiminus, kaip kraują gerinančiai ir organizmą valančiai veikia dilgėlės, galbūt galima ir žmonių-dilgėlių „dilginimą" pateisinti kaip naudingą. Tokie yra energingi ir įvairiapusiški žmonės-Dilgėlės. Tiems, kurie norėtų vienąkart pabėgti iš kasdienybės ir eiti savo keliu, jos kaip gyvenimo eliksyras.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Šaulys sportiškas ir stiprus, vienas sveikiausių zodiako ženklų. Silpnosios vietos – kraujagyslių, nervų, kvėpavimo sistemos. Specifinė šio Saulės ženklo grėsmė – nelaimingų atsitikimų pavojus, žaizdos ir sužeidimai, patirti krentant, sportuojant. Pažeidžiami klubai, dubens sąnariai, turi polinkį reumatui, podagrai. Šaulių sveikata dažnai priklauso nuo nuotaikos – optimistiškai nusiteikusiam Šauliui nebaisūs peršalimai. Teigiamų emocijų Šaulys pasisemia keliaudamas ir linksmindamasis, tačiau alkoholio reikėtų gerti mažiau, nes Šaulių silpnos kepenys. Reikėtų daugiau būti gryname ore ir stiprinti kvėpavimo organus, mažiau rūkyti. Dietos laikytis Šauliams sunku, gydytis labai nepatinka.

Sveikata: Ligų horoskopas
Šaulys ... šauliai gripu iš vis stengiasi persirgti "vaikščiodami", todėl kartais toks jų elgesys, kaip ir Dvyniams gali baigtis skaudžiai, susergant daug stipriau. Tačiau šauliai į tai žiūri labai nerūpestingai, nes jie nori vos ne visur suspėti, nors kartais ir sveikatos kaina. Visur bėgdami, paprastai visus atsakingus darbus atlieka, tiksliau palieka paskutiniai minutei. Tačiau, kaip bebūtų keista, susirgę peršalimo ligomis, Šauliai gan greit pasveiksta... turbūt tam padeda ir mąstymo būdas... "nėra laiko sirgti". Apskritai, Šaulius ligoninės lovoje sunku išlaikyti, nes Šauliai stengiasi kuo greičiau ištrūkti iš gydymo įstaigos, apskritai jiems nepatinka gydytis. Tačiau, visgi Šaulys sportiškas ir stiprus, vienas sveikiausių zodiako ženklų.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Šauliui
LAZURITAS veiks jūsų intuiciją, padės susikoncentruoti, apvalys aurą. Jis atneš išmintį ir meilę, skatins tikrą draugystę, suteiks pasitikėjimo savimi.

AMETISTAS sutvarkys jūsų mintis, apvalys ir nuskaidrins jūsų galvą, apsaugos nuo stresų ir blogų įtakų.

CITRINAS sutelks, pakels nuotaiką. Jūsų mintys ir žodžiai čiurlens kaip skaidrus upelis.

TIGRO AKIS (žr. Dvynius).

TURKIS jokiu būdu netiks visiems šauliams. Jį reikia atsargiai parinkti.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės atviri, nuoširdūs. Jie nori būti savarankiški, nemėgsta bet kokių suvaržymų.

Seksualumas:
Jautri vieta: šlaunys. Mėgsta šlaunų vidinės pusės glamones.
Šio tipo moteris mėgsta ekstremalaus sekso nuotykius. Jas jaudina netikėti pojučiai. Nemėgsta banalaus meilinimosi, pvz. gėlių, šampano ir meilės žodžių derinio.
Šio tipo vyras mėgsta erotinius žaidimus, maudynes su partnere. Jis mėgsta su partnere kalbėtis apie seksą, žiūrėti erotinius filmus.
Kaip suvilioti Šaulio moterį:
Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų nemylės. Ji mėgsta draugauti su vyrais, tad netramdykite jos. Leiskite vadovauti piniginiuose reikaluose. Stenkitės elgtis taip, kad gyvenimas su jumis jai atrodytų kaip nuotykis.
Kaip suvilioti Šaulio vyrą:
Jis yra piratas arba mėgsta galvoti, kad toks yra. Todėl duok jam laisvę ir nesitikėk, kad jis domėsis šeima. Apsimesk, kad nesupranti, jos jam žmona reikalinga tik kaip jo paties egzistavimo centras. Jis yra geras klausytojas. Sužadink jo susidomėjimą tuo pasauliu, kuris supa tave.
Šaulio ženklo vyras
Gyvenimo būdas - nevaržomas ir besaikis, nesuka sau galvos dėl taisyklių, meilė nestokoja beprotiškų romantiškų elementų. Jau jaunystėje garsėja lengvapėdiškumu, nes seksas, įskaitant keliones, sportą ir nuotykius, tėra adrenalino proveržis.
Vyrų draugijoje pelno gero bičiulio reputaciją ir dėl to yra labai populiarus. Šauliui būdingas pirato žavesys, ir tai labiau nei kiti jo charakterio bruožai pažadina seksualines moters svajones, nors ji trokšta tvirtai ant žemės stovinčio stipriosios lyties atstovo.
Laikui bėgant, Šaulys pradeda ilgėtis tvirtos partnerystės ir nori sutikti į save panašią moterį. Jam svarbiau patenkinti save, o ne partnerę. Šaulio niekas nejaudina labiau nei akimirka, kai moteris jam visiškai paklūsta ir kartu su juo apsineria į verpetą meilės žaidimų, kuriuos ankščiau laikė nepriimtinais.
Šio ženklo vyras nepraranda vilties kada nors atskleisti savo partnerės nešvankiausias fantazijas. Kraštutiniu atveju Šaulys pasirengęs užsukti į svingerių klubus ir pasimėgauti grupiniu seksu.
Šaulio ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: puiki pora, seksualiniu požiūriu - labai tvirta.
Jaučiu: susižavėjimas iš pirmo žvigsnio. Jaučio ženklo moteris patenkina didelį lytinį Šaulio apetitą.
Dvyniais: artimi kūnu ir siela. Gyvenimo būdas ir seksas - nerimastingas ir kupinas eksperimentų.
Vėžiu: nevaržomo elgesio reputaciją turinti pora. Abu turi didelį seksualinį apetitą.
Liūtu: po ilgo išsiskyrimo pirmasis susitikimas būna audringas.
Mergele: ji mielai paklūsta Šauliui.
Svarstyklėmis: šio ženklo moteris iškloja savo slapčiausius troškimus, Šaulys sužavėtas jos elgesiu.
Skorpionu: išsipildo visi lūkesčiai.
Šauliu: drauge nori užkariauti pasaulį. Seksualiniu aspektu tokia pora tampa legendine.
Ožiaragiu: nestokoja nepadorumo elementų.
Vandeniu: sekso metu atsisako senųjų įpročių.
Žuvimis: puikūs lytiniai santykiai.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Šaulys - dažniausiai bučiniai stebinantys ir spontaniški, tad norisi dar ir dar. Svarbiausia, kad po tokių bučinių neištintų lūpos.

Pažintys: Aistros horoskopas
Kadangi šaulys - dvigubas ženklas, šio ženklo žmones buna dvieju tipu: ištikimas idealistinis ir romantiškas tipas, kuris retai kada nueina nuo tiesaus ir siauro geradarystes kelio, ir visiškai priešingas tipas, kuris, beieškodamas tobulybes, metosi nuo vieno meilužio prie kito ir pamiršta, del kokios priežasties apskritai pradejo šias paieškas ir, galu gale, ko ieško...

Pirmaji tipa valdo aistringa prigimtis, taciau seksualines energijos perteklius panaudojamas kurybai, o ne donžuaniškiems nuotykiams.

Antrasis tipas (ir moteru, ir vyru) - tai tikras suvedžiotojas, kuris trypčioja iš laimes prie kiekvienos savo naujos seksualines pergalės ir irašo ja i savo meilužių katalogą.

Namai: Vaikų horoskopas
Vaikai dievina sportą ir gyvūnus, sėdėti namuose jiems nuobodu. Jie nuoširdūs ir kalbūs, turi humoro jausmą ir nelinkę atsiduoti bevaisėms godoms ir svajonėms jau ankstyvoje paauglystėje. Nekenčia neteisybės ir melo. Mėgsta mokyklą ir gerai mokosi. Kartais jiems pritrūksta atsidavimo ir stropumo. Gimę po Šaulio ženklu jaučia vidinį poreikį tikėti. Šaulio charakteryje humanizmas nugali dogmatizmą, sulaužydamas bet kokius apribojimus. Jiems būtina suteikti kuo daugiau laisvės. Mėgsta ekstravagantiškumą; išminties jiems dažnai pritrūksta.

Namai: Tėvų horoskopas
Sutaria su paaugusiais vaikais, motinos mėgsta jų draugiją. Energingi, tėvystė jų neslegia. Šaulys labai svetingas, ir jo namuose pilna kaimynų vaikų. Patarimas: disciplina vaikams taip pat praverčia.

Taigi, tai turbūt vienas iš zodiakų ženklų, kuris daugiausia energijos ir laiko aukoja savo vaikų auklėjimui. Bet turi vieną blogą bruožą. Visąlaik ką nors įrodinėja. Pasikaustyk kantrybe ir išklausyk jų pamokymus, kitaip juos užrūstinsi.

Namai: Svečių horoskopas
Bendraujantis ženklas, mėgstantis paplepėti, pasėdėti ir gerai praleisti laiką. O ypač papasakoti apie savo nesibaigiančias keliones ir nuotykius. Šauliui nusibodę nacionaliniai virtuvės patiekalai, todėl paruoškite ką nors egzotiško ir lengvo. Vaisių salotos, egzotiškos užkandėlės, sausainiukai su kokoso drožlėmis, vaflinis tortas ir geras vynas jam tikrai patiks.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Madinga, ryšku, įsimintina. Galima sakyti, kad vėjavaikis Šaulys sugea būti praktiškas, mat retai perka daiktus, kurie, jo nuomone, per brangūs. Tačiau kurdamas namų interjerą, nedažnai kliaujasi logika ir dizainerių patarimais. Šauliui visiškai nesvarbu, ar baldai bus funkcionalūs ir ekologiški, jis net nesistengia jų naudoti pagal paskirtį, pavyzdžiui, didelę komodą, kurioje tilptų visa patalynė, gali pastatyti koridoriuje ir laikyti joje pirštines. Kadangi Šaulys mėgsta keliones, jo namuose greitai susikaupia siuvenyrų ir egzotiškų šalių kolekcija. Šio ženklo atstovams ypač malonu kviestis svečius, vedžioti juos po kambarius ir pasakoti, kas iš kur pargabenta.

Namai: Švaros horoskopas
Šaulys atrodo kaip atvirukas - visada tvarkingais drabužiais, rūpestingai sušukuotais plaukais, maloniai kvepiantis. Ištisas valandas gali staipytis prieš veidrodį, tikrindamas ar apatiniai marškinėliai idealiai tinka prie kelnaičių. Jeigu norite padaryti Šauliai ką nors malonaus, nueikite su juo į parduotuvę. Naujų kvepalų, kremų, papuošalų ir apatinių drabužių tyrinėjimas įtraukia jį tarsi mokslinė ekspedicija. Niekas neprilygs Šauliui, kaip naujausių mados tendencijų žinovui. Kaip niekas ir neįtars, kad šio rafinuoto dabitos namai būna apversti aukštyn kojomis, o jo vonia dažniau primena anglies sandėlį, nei švaros oazę. Tiesio tvarkytis namuose Šaulys neturi laiko. Kaip iš tokio namų chaoso jis pasirodo švarutėlis, dailutėlis – žino tik žvaigždės!

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Šaulys ... iš prigimties turi "davatkiškumo" gyslelę. Dovanojant šaulio ženklo atstovams, gėles, svarbiau ne pati gėlė ar puokštė, bet pats įpakavimas. Įvertins, jei padovanosit išmoningai, harmoningai padarytą kompoziją iš augalų bei daiktų, sausų ar net dirbtinių gėlių, juk jam svarbiausia , kaip viskas įpakuota. Jei dovanojat vieną, nors ir tulpės žiedelį nepamirškit gražaus, blizgančio įpakavimo.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Jūs tikriausiai ne pernelyg smarkiai nukentėjote nuo finansinės rinkos nestabilumo. Štai tik planuojamą kelionę dėl materialinių priežasčių veikiausiai teks atidėti. Nenusiminkite. Jei labai norite – nesunkiai trūkstamą sumą galite uždirbti iš privačių pamokų, lekcijų ar asmeninių treniruočių.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovai visuomet įvertins netradicinę, ypač rankų darbo dovaną..

Renkant dovaną Šauliui svarbiausia - originalumas. Jokių valdiškų saldainių dėžučių! Šauliai mėgsta keliauti, todėl jiems pravers sportinis inventorius: kuprinė, nuo vėjo sauganti striukė, sportiniai bateliai, kamuolys, slidės ir pan. Automobilininkai apsidžiaugs viskuo, kuo galima pagražinti ar patobulinti mašiną. Medžioklės įrankiai taip pat labai tiks.

Moterims. Dovanokit tai, kas patiko pernai ir prieš 10 metų. Dovana turi būti viena, bet solidi ir ilgalaikio vartojimo. Klasikiniai kvepalai ir drabužiai, antikvariatas. Patiks įvairūs juvelyriniai ir netgi lauko akmenys! Medžio drožiniai, kalendoriai, laikrodžiai, diržai, profesiniai aksesuarai: bosei- odinis portfelis, kirpėjai - žirklės. T.p. moterims - šaulėms rekomenduojama dovanoti skėčius, apsiaustus, praktišką avalynę, talpius kelioninius krepšius. Taip pat nesuklysite, nupirkę egzotiškų suvenyrų - kaukių, gyvūnų iškamšų.

Vyrams. Dalykinis kalendorius ir prestižinės firmos laikrodis. Slidės ar alpinisto apranga. Senovinio stiliaus naudingas namų daiktas - marmuro padėklas prie židinio, raižyta iškaba prie durų. Statybiniko ar vadybininko elementorius.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Norite pajusti viso pasaulio skonius! Nepripažįstate apribojimų, taip pat ir virtuvėje. Mielai ragaujate visų, net keisčiausių ir egzotiškiausių patiekalų. Būkite atsargūs. Jums dažnai gaila laiko normaliai ir ramiai papusryčiauti ar papietauti. Išalkę prikemšate skrandį riešutų ir traškučių. Nepamirškite, kad "šauliai" linkę tukti. O jums derėtų išmokti maitintis karališkai. Valgyti tik tai, kas sveikiausia.

Žvaigždės pataria. Bet kokia dieta jums greitai pabosta. Sunku prisiversti skaičiuoti kalorijas. Tad geriausia patys sudarykite savo valgiaraštį iš mėgstamų produktų. Gaminkite originalių patiekalų iš viso pasaulio šalių virtuvių, daugiau vartokite ankštinių ir kitokių daržovių, vaisių.

Dėmesio! Egzotiški vaisiai ir rytietiški valgiai sukurti kaip tik jums. Jėgas ir energiją atgausite keliaudami po tolimas šalis, jodinėdami ar šiaip ilsėdamiesi jaukioje kaimiškoje aplinkoje.

Mityba: Medaus horoskopas
Gerina smegenų veiklą, stiprina plaukus, palankiai veikia veido odą, gydo akis, ausis ir nosiaryklę.

Mityba: Kavos horoskopas
Šaulys tikrų tikriausiai gers šaltą late kavą su karamele.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Skirtingai nuo jaučio, padauginę jie labiausiai gali pakenkti sau. Jie netgi gali sugriauti savo šeimą. Šauliui natūralūs vynai yra įsisavinamo titnago šaltinis, kurio šaulių organizmui reikia labiau negu kitų ženklų atstovams. Šaulį traukia klasikiniai, sodrūs aksominiai vynai, suderinto skonio ir pasižymintys sudėtinga vaisių puokšte. Juos idealiai papildo desertai, vaisiai, paukštienos paštetai ir balta mėsa su padažu.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Silkė, rūgštūs pieno produktai, makaronų gaminiai, grikiai, soros, jūros, kopūstai, salierai, ridikai, persimonai, braškės, graikiniai riešutai.

Mityba: Arbatos horoskopas
Kadangi šaulių jautrios kepenys, tinka trispalvių našlaičių, ožragių, erškėtuogių, serbentų lapų arbata. 4 šaukštelius mišinio pavirkite 1 litre vandens. Gerkite 2-3 kartus per dieną.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Puikiai orientuojasi erdvėje, prisitaiko prie klimato pokyčių, tad būtum puikūs gidai. Jūsų protas linkęs į abstrakčius apmąstymus, lengvai suvokiat pačią esmę, todėl sekasi filosofuoti, rašyti ar mokytis retų užsienio kalbų. Turit įgimtą talentą fotografijai. Mokat įkvėpti, uždegti kitus.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Šio ženklo moterys mėgsta iššūkius, tad entuziastingai išmėgina naujoves. Tačiau tik tol neapleidžia pasirinkto sporto, kol gali tobulėti. Jei treniruotė tampa nuobodi, o rezultatai negerėja, suskumba ieškoti kitos sporto šakos. „Šauliukes" traukia žygiai j gamtą, šaudymas iš lanko, jojimas. Probleminės šio ženklo moterų kūno vietos yra strėnos ir liemuo - ten greičiausiai kaupiasi riebaliukai.

Šaulys dažniausiai vaikšto sunkiai, visa ta žodžio prasme, mėgsta jausti pilnai žemę po kojom.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Gero žmogaus turi būti daug.
Visiems atleidžiu, jei tik reikia.
Geriausios atostogos - kelionė aplink pasaulį.
Svarbiausias problemos akcentas - jos dydis.
Ant manęs neįmanoma pykti.
Esu išdidus.
Sąžinės graužatis - kas tai?
Pareiga puošia tik vidutinybes.
Jaudintis iš anksto kvaila, kadangi viską išsiaiškinti galima atsidūrus tam tikroje situacijoje.
Nemoku planuoti, bet man ir nereikia gyvenimo pagal planą.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Iš prigimties apdovanoti žiniuonio talentu. Gali rankomis nuimti skausmus ir diagnozuoti ligas. Jie - apsigimę aiškiaregiai bei pranašai. Turi puikią atmintį, sugeba prognozuoti įvykius, diagnozuoti ligas.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Aktyvys ir mėgstantis tyrinėti.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: kelionės pėščiomis, stovyklavimas, važinėjimas snieglente arba banglente, šaudymas iš lanko, komandiniai sportiniai žaidimai, tinklinis, krepšinis, važinėjimas motociklu po kalnus, jodinėjimas, kalbų mokymasis, religija, filosofija, sociologija, antropologija, skaitymas, rašymas, pobūviai, kelionės, gyvūnai.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Paprastai labai mažai dėmesio skiria savo išvaizdai, tačiau ekspermentuoti labai mėgsta. Prieš mėnesį matytų draugų - šaulių galir ir neatpažinti, ypač moters nes buvusioji šviesiaplaukė gali būti persidažiusi plaukus juodai. Dar po mėnesio jau gali pamatyti ją raudonais plaukais. Makiažas - dar viena sritis, kur jos mėgsta pasitelkti fantaziją ir visiškai atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio. Todėl išvydusi lyg į karnavalą išsiruošusią merginą, gali spėti, kad jos ženklas - Šaulys. Tik štai drabužių derinimas - ne jos stiprioji pusė. Dažniausiai jai visiškai nesvarbu, kaip apsirengti.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Šaulys tai keliautojas iš prigimimo. Mielai apkeliautų visą pasaulų - lėktuvu ar geležinkeliu. Kelionės tikslas jam nėra toks svarbus kaip pati kelionė. Net laukimas oro uoste jį džiugina. Mielai apžiūrinėja įžymybes.

Tinkamos vietos. Bet kokia užsienio šalis. Kinija, Indija, Ispanija, Arabija, Madagaskaras, Australija - Sidnėjus, Vokietija, Italija, Kanada.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Geriausiai veikia gamtos - pievų, miškų - kvapai. Tinka smilkalai su medaus, pelynų, erškėtrožių, alijošiaus, gintaro miltelių komponentais. Energijos suteikia lotoso, magnolįjos kvapai. Emocinę būklę pagerins spygliuočių, jazminų, rožių, rozmarinų, aromatinių krūmų chinari smilkalai.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Širdies gilumoje jūs užtikrintas - nėra tokio kaip jūs. ir būti negali. Todėl jūsų partneris amžiams jums. Jūsų optimizmo pakaks abiems ir abudu galėsite mėgautis laisve. Taigi nekreipkite dėmesio į žodžius - svarbu poelgiai. Ir dažniau nusileiskite.


Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Jums pasisekė: nežinote, kas tai yra depresija, melancholija ar pykčio priepuoliai. Žmonės, gimę po Šaulio ženklu, papprastai patys žvaliausi. Blogos nuotaikos priežastys jiems gali būti ne asmeniniai nemalonumai, o visuomenės problemos. Valstybės nesėkmės šaulį labai jaudina. Jei šaulio nuotaika prasta, jam nepatartina bendrauti su žmonėmis - geriau pabūkite gamtoje. Pasivaikščiokite, pavažinėkite dviračiu, išvažiuokite pažvejoti arba su draugais į gamtą patraukite.