Svarstyklių zodiako ženklas

Svarstyklės zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Svarstyklės

Sveikata: Žolelių horoskopas
Svarstyklės - Kraujažolė ... kiek daug gydomųjų savybių turi kraujažolė! Taip ir žmonės-Kraujažolės gali nepaprastai gydyti - ypač santykius tarp žmonių. Kadangi jos labai taktiškos, gimę diplomatais, kurie visuomet balansuoja ir siekia harmonijos.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Svarstyklių ženklo žmonių silpni inkstai, juosmens sritis, kaip ir visa apatinė nugaros dalis – reiktų stengtis neperšalti. Šio ženklo atstovus gali užklupti diabetas, odos ligos, alergijos, galvos ligos, skrandžio problemos. Beveik visos ligos, kuriomis serga šio ženklo žmonės, yra vidinės.

Svarstyklėms patartina lankyti šokius, meninę gimnastiką, užsiimti joga, stiprinti nugaros ir stuburo raumenis. Dažnai šio ženklo atstovai, o ypač atstovės, mėgsta saldumynus ir retas mėgsta fizinę veiklą, todėl gali prisidėti keli papildomi kilogramai. Bet Svarstyklės dažniausiai yra drausmingos ir gali pačios susitvarkyti su antsvoriu.

Sveikata: Ligų horoskopas
Svarstyklės ... svarstyklės gana lengvai pasigauna "virusą" ir beto serga peršalimo ligomis sunkiai, skundžiasi skausmais juosmenyje bei pilvo apačioje. Todėl, būtent svarstyklėms, dažniausiai yra kviečiama net greitoji pagalba. Beto, gan nenoriai geria vaistus, kartais net ir sukčiauja ir pan...

Simboliai: Akmenų horoskopas
Svarstyklėms
SERDOLIKAS palaikys harmoniją, vidinę pusiausvyrą, padės spręsti amžinojo pasirinkimo problemą, lėtai, bet užtikrintai tobulėsite.

ROŽINIS KVARCAS padės atsipalaiduoti, nuramins nervus bei isterijas.

MALACHITAS padės būti dėmesio centre.

AGATAi palaikys pusiausvyrą ir vidinę ramybę, suteiks apsaugą, stabilumą ir atneš tinansinę sėkmę.

RODONITAS padės apsispręsti, kas jūs ir ko atėjote į šį pasaulį.

ŽADEITAS sutvarkys šokinėjantį kraujo spaudimą, suteiks stabilumą ir ramybę.Jis sustiprins jus, suteiks gyvenimo džiaugsmo, vidinės ramybės ir pasitenkinimo, sugebėjimą mylėti.

BALTĄ NEFRITĄ besiskundžiantiems inkstų sutrikimu reiktų lipnia juostele priklijuoti prie skaudamos vietos.

SAKALO AKIS (žr. Aviną).

Jei esate sau priešas, tuoj pat įsigykite OPALĄ.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės simpatiški, taktiški, lengvai susiranda draugų.

Seksualumas:
Jautri vieta: sėdmenys.
Šio tipo moteris greitai susijaudina, nori kuo greičiau patirti malonumą, tad jai patinka, kai partneris iš karto glamonėja karščiausius taškus.
Šio tipo vyras mėgsta mylėtis prabangoje. Mėgsta žiūrėti erotinius filmus. Nevertina romantiškų vakarienių ir lyriškos muzikos, jiems tai banalu.
Kaip suvilioti Svarstyklių moterį:
Ji dažniausiai turi daug gerbėjų, tad teks pasistengti būti itin įdomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji mėgsta meilės žaidimus ir jaustis būti mylima.
Kaip suvilioti Svarstyklių vyrą:
Jis flirto specialistas, todėl duok jam ilgas vadžias, tačiau stenkis išlikti jam žaviausia moterimi. Palaikyk jo idėjas. Su malonumu priims moters pagalbą, todėl turėk savo iniciatyvą ir drąsiai sutik gyvenimo sunkumus. Jis meilikauja tik todėl, jog mano, kad moteriai to reikia.
Svarstyklės ženklo vyras
Liberalių pažiūrų, bet tradisiškai trokšta tvirtos partnerystės. Beje, nesvetimi ir meilės romanai. Po Svarstyklių ženklu gimusiems vyrams patinka nepriklausomos moterys, su kuriomis galima harmoningai sugyventi nevaržant ir savo laisvės. Šios stipriosios lyties atstovo meilės formulė - minčių bendrumas.
Dar jaunystėje šio ženklo vyrai mieliau bendrauja su moterimis nei savo lyties atstovais. Kai paauglystėje vyriškumo simboliu tampa raumenų kalneliai, Svarstyklės nusprendžia konkurentus įveikti intelektu, sąmoju ir elegancija.
Dėl jų laisvo gyvenimo būdo šio ženklo vyrai nelaikomi tinkamais kandidatais lemtingajam "taip". Gal ir nepagrįstai. Mylimą moterį Svarstyklės visuomet vertina kuo geriausiai, užkelia ją ant pjedestalo, ant kurio stovėdama ji visuomet pateisina partnerio lūkesčius.
Moters geismą pažadina švelniomis glamonėmis. Svarstyklės - oralinio sekso meistrai.
Svarstyklių ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: abu trokšta seksualinės laisvės. Bet lovoje Svarstyklių ženklo vyras turi agresoriaus reputaciją.
Jaučiu: aistringi lytiniai santykiai, persmelkti turtinga seksualine fantazija ir vaidmenų pasikeitimu.
Dvyniais: greitam jų gyvenimo tempui paklūsta ir seksas.
Vėžiu: liberalus požiūris į meilės romanus. Originalus sekso repertuaras praturtinamas lytinį geismą žadinančiais scenarijais.
Liūtu: lovoje ji - karvedė, Svarstyklės jai paklūsta.
Mergele: ji geidžia beprotiško sekso, bet svarstyklės nenori lieti prakaito.
Svarstyklėmis: puiki pora.
Skorpionu: abiem patinka prabangus gyvenimo stilius. Seksas - nuo rafinuoto iki nešvankaus.
Šauliu: glaudi partnerystė. Seksualiniu požiūriu gali dominti ir kitos poros.
Ožiaragiu: jo gyvenimo stilius - rafinuotas ir pražūtingas. Meilės žaidimai išskirtiniai ir visam laikui išlieka atmintyje.
Vandeniu: vienas kitam įkvepia entuziasmo. Tas pat pasakyta ir apie seksą.
Žuvimis: emociškai jautri pora, galinti sukurti meno kūrinį. Seksas dažnai tėra būdas pabėgti nuo kasdienybės.


Pažintys: Bučinių horoskopas
Svarstyklės - kartais labiau rūpinasi kvapu, sklindančiu iš burnos, o ne bučiniu. Na, bent jau žinosite, kad kai su jumis bučiuojasi Svarstyklės, iš jų burnos sklinda mėtų, o gal brangaus brendžio, kvapas.

Pažintys: Aistros horoskopas
Kyla klausimas: jeigu Svarstykles turi tiek geradariu ir taip aistringai ieško partnerio, kodel gi jos negali patenkinti ir išlaikyti savo meiles objekto? Atsakymas tas, kad šio ženklo žmones žvelgia i mylimuosius ne kaip i žmones, o kaip i gražius meno kurinius. Musu seksualines laisves amžiuje mažai moteru egzistuoja, kurioms patinka, kad jomis žavetusi per atstuma.

Visiems taip pat žinoma, kad tokio tipo vyru irgi reta.

Glamones ir fizinis artumas laikui begant veikia Svarstykliu nervus, šie meiles dievai deda visas pastangas, kad taptu gražiais, gundanciais ir žavingais ir,kai jie, pagaliau, randa ta, kurio ieškojo, prasideda ju nuostabus rožinis romantinio susižavejimo periodas ir tuomet iš tikruju galima patiketi, kad Svarstykliu ženklo žmones yra nuo meiles planetos - Veneros.

Namai: Vaikų horoskopas
Žavingi ir malonūs vaikai. Visuomet atkreipia visų dėmesį. Su jais lengvai bendrauja ir suaugę, ir bendraamžiai. Ramūs susivaldantys, nelinksta į jokius ekscesus. Jaunystėje išsaugo žavingumą ir patrauklumą. Paprastai anksti tuokiasi - jau vaikystėjepriešingos lyties atstovais. Pagal savo natūrą Svarstyklės - diplomatai. Jie dažnai vengia darbo, jiems būtina formuoti patvarius idealus.

Namai: Tėvų horoskopas
Myli vaikus, ugdo jų pagarbą žmonėms, bendradarbiauja su jais. Svarstyklių siekis - harmonija namuose. Jos retai kada turi didelę šeimą, tačiau vaikai visada gali tikėtis tėvų Svarstyklių pagalbos ir patarimo. Svarstyklės sugeba taktiškai ir lengvai įtikinėti, o to rezultatas - didelis autoritetas. Patarimas: nebūkite pernelyg pedantiški.

Beto, šie tėvai visą laiką galvoja, kad vaikai juos per mažai gerbia. Todėl kartais tau su jais reikia elgtis pataikūniškai.

Namai: Svečių horoskopas
Labai mėgsta gražią aplinką, išradingai padengtą stalą bei skoningai patiektą maistą. Kas bus lėkštėje - ne taip svarbu. Tik turi gerai ir "skaniai" atrodyti. Svarstykles vaišinkite vaisių salotomis su razinomis, obuoliais ir džiovintomis slyvomis, geru sūriu bei sausu vynu. Svečią pamaloninsite išvirusios geros kavos ir nupirkusios gražiai papuoštą pyragą.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Joms sunku rasti aukso vidurį, tačiau jos visada jo ieško, net pirkdamos baldus ir interjero detales. Šie žmonės dažniausiai renkasi klasikinius baldus, o jeigu nutaria įsigyti šiuolaikinius, tai tik pagamintus iš natūralių medžiagų, patogius, neįmantraus dizaino. Spalvos - ramios, pastelinės. Svarstyklės įsitikinusios, kad svarbiausia - harmonija, todėl nė vienas daiktas ar baldas jų namuose nebadys akių. Be to, šio ženklo atstovai laikosi tokios nuostatos: geriau vienas, bet kokybiškas ir brangus baldas nei gausybė menkniekių. Todėl čia lieka pakankamai erdvės, o ją Svarstyklės labai mėgsta.

Namai: Švaros horoskopas
Svarstyklės tai pats didžiausias zodiako švaruolis ir dabita. Svarstyklių atstovas (nepriklausomai nuo lyties) visada nusiprausęs, pasitepęs kokybišku kremu, pasikvėpinęs brangiais kvepalais, apsirengęs kaip garsenybė žurnalo viršelyje ir juda it kino žvaigždė. Apatinius, žinoma, aukščiausios kokybės Svarstyklės keičia vos ne kas valandą taip varydamos į neviltį partnerį ir tuštindamos jo piniginę. Nerimaudamos dėl tobulo įvaizdžio, jos vis tikrinasi ar gaivus burnos kvapas, subtiliai žvilgčioja į veidrodėlį, nepastebimai uostinėjasi pažastis, tikrina kojines.

Jų vonioje pilna buteliukų ir dėželių su įvairiais kremais, valikliais, balikliais, balzamais, kaukėmis ir pan. Gyvenant su Svarstyklėmis gerai būtų turėti du vonios kambarius, mat įėjusios į vonią gali užtrukti ten ir pusdienį.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Svarstyklės ... iš prigimties abejojanti asmenybė. Jei renkasi ką, paprastai ilgai ir galiausiai nieko neišsirenka arba pasirinkimas gaunasi nevykęs. Dažniausia dovanojimui, svarstyklės ženklo atstovams, rinkitės gėles egzotiškas bei gražias, paprastai vienos rūšies bei spalvos, nepalikite vietos svarstymams.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Ar jūs apskritai žinote, kaip uždirbami pinigai? Jūs jų arba turite, arba ne. Svarstyklės nelabai stengiasi uždirbti, o finansinės krizės sąlygomis joms tai dar ir nesiseka. Rinkitės iš dviejų variantų: arba laukite sėkmingesnio etapo, arba ieškokitės rėmėjo.

Namai: Dovanų horoskopas
Šio ženklo atstovams dovana turi būti gražiai įpakuota ir iškilmingai įteikta. Neužmirškite sveikinimo atviruko! Visi šio ženklo atstovai mėgsta elegantiškus daiktus, meno kūrinius, mielus mažmožius. Neatsižvelgiant į lytį jiems galima dovanoti statulėlę, gražią žvakidę, meno albumą ar garsaus paveikslo reprodukciją, taip pat gėlių bei vaisių vazas, ant sienos kabinamas lėkštes, dėžutes, gražias užrašų knygeles.

Moterims. Dovana-intriga su mistikos ar magijos elementais. Šamano būgnelis, užkalbėtas žiedas, burtų enciklopedija, amuletas-pakabukas, ezoterikos skaitiniai, egzotiški smilkalai. Dar geriau - draudimo polisas, banko sąskaitos kvitas, laimingas loterijos bilietas, pikto kreditoriaus pasižadėjimas nurašyti skolas. Meilės romanas ar vaizdokasetė su skausminga melodrama. Svarbu, kad dovana būtų prasminga ir su gilia potekste, kuri ne visiems perkandama. T.p. moterims patiks retų prieskonių rinkinys, virtuvės rakandai, geros kokybės kosmetika

Vyrams. Patiks intensyvūs ir seksualūs kvepalai. Bet kokie afrodiziakai - pradedant krokodilo mėsa ir baigiant drugelių sparneliais. Pornografinė vaizdo kasetė, intymios higienos priemonės. Sidabro kryželis nuo vampyrų. Slaptas konkurentų strateginis planas. Priemonės eketremalim sportui. Dovana gali būti šokiruojanti ir net vulgaroka. T.p. rekomenduojama dovanoti kaklaraiščius, sąsagas, dėžutes vizitinėms kortelėms, diržus ir rankines.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Reguliuokite virškinimą! Virtuvėje vertinate tradicijas ir paprastumą. Nesate egzotiškų patiekalų mėgėjai. Visada mieliau renkatės didžkukulius nei suši. Būkite atsargūs. Nemėgstate ilgai sukinėtis prie viryklės, tad dažnai perkate pusfabrikačių. Retai kada pagalvojate, ar toks maistas jums tinka.

Žvaigždės pataria. Turite įsikalti į galvą, kad maistas - tai kuras, nuo kurio priklauso jūsų sveikata ir grožis. Dažniau pasigaminkite kokių nors gardesnių, bet nesudėtingų valgių. Mėgaukitės vaisiais, daržovėmis ir grūdų produktais. Ypač tinka dribsniai, įvairios košės - suteikia būtiniausių vitaminų ir mineralų. Pasistenkite maitintis tuo pačiu laiku - reguliariai gausite energijos.

Dėmesio! Labiausiai mėgstate mišraines. Gardinkite jas ne majonezu, o neriebiais pagardais su žolelėmis. Būtina kartas nuo karto pakeisti aplinką ir kuo daugiau būti gryname ore.

Mityba: Medaus horoskopas
Stiprina kraujagysles, padeda gydyti nervinius sutrikimus ir centrinės nervų sistemos pažeidimus.

Mityba: Kavos horoskopas
Svarstyklės, priešingai, kavą gali gerti ir paprastai išvirtą namuose.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Tai entuziastingos asmenybės. Jos lengvai prisijungia prie draugijų, tačiau kitą dieną dėl to kenčia. Juos kankina ne išgertas alkoholis, o sąžinė. Todėl svarstyklėms išskirtinai medicininiais tikslais rekomenduojama gerti natūralių pusiau saldžių vynų, nes juose gausu būtinų mikroelementų: jodo, vario, mangano. Tarsi kalnų upelis jie puikiai atgaivins karštą dieną. Labai tinka su desertu, vaisiais ir balta mėsa.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Agurkai, žaliosios ankštinės pupelės, žalumynai, ridikėliai, baltagūžiai kopūstai, kalafiorai, morkos, moliūgai, džiovinti vaisiai, rupaus malimo grūdų duona, avižiniai dribsniai, mėlynės, nerafinuotas aliejus.

Mityba: Arbatos horoskopas
Svarstyklėms ypač tinka valomoji arbata. Sumaišykite po šaukštą dedešvų, trispalvių našlaičių, verbenų. Arbatinį šaukštelį mišinio užplikykite stikline vandens. Gerkite tris kartus per dieną.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Turi įgimtą formų, spalvų, harmonijos pojūtį, todėl gali užsiimti dizainu, menu, dirbti stilistu, mados žurnalų apžvalgininku, meno ir literatūros kritikais. Dėl objektyvios tiesos pojūčio galit kurti įstatymus ir sėkmingai juos taikyti praktikoje.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Veneros globojamai Svarstyklių moteriai ir treniruočių salėje svarbu atrodyti stilingai, elegantiškai. Sportuodama ji nemėgsta lieti prakaito. Be to, jai labai svarbu, kad sportas teiktų malonumą. Svarstyklėms patinka harmoningi, grakštūs judesiai, tad labiausiai tinka sportas su šokių elementais: meninė gimnastika, baletas, dailusis čiuožimas ir thai chi. Šio ženklo atstovės kone visą gyvenimą kovoja su antsvoriu, o lašinukai pirmiausiai kaupiasi ant pilvo.

Svarstyklėms yra labai svarbu atrasti vidinę pusiausvyrą.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Gaila, kad nėra kam įgelti.
Kiekvienas įvykis panašus į sofą - jame gali būti paslėptų spyruoklių.
Šypsenai reikia rimtos priežasties.
Gali išsilaisvinti iš bet ko, tik ne iš savo aistrų.
Traukiu meilės dainą mūšio lauke.
Ne kiekvienas atlaiko mano žvilgsnį.
Mano aistros kaip ryklys - retai kada išplaukia į paviršių.
Pasaulis be riterių miršta.
Esu panašus į kaktusą - mano žiedai skleidžiasi tik išrinktiesiems.
Myliu ir neapkenčiu visa širdimi.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Sugeba lengvai dalyvauti ritualuose, susijusiuose su gamtos reiškiniais: audromis, žaibais, saulėtekiu ir saulėlydžiu, mėnuliu. Svarstyklių ,,arkliukas‘‘ amuletai ir talismanai iš natūraliųjų akmenų. Jei Jūs iš tokio žmogaus gavote tokią dovaną - žinokite, kad šis daiktas jums pritrauks sėkmę.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Kūrybingos, mėgsta grožį.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: poriniai sportiniai žaidimai ( pavyzdžiui, tenisas), golfas, plaikimas, tai chi, šokiai, dalyvavimas sveikatingumo klubų veikloje, joga, interjero kūrimas, drabužių modeliavimas ir siuvimas, sodininkystė, skaitymas, muzikos klausymas, meno parodų lankymas, vaikščiojimas po parduotuves, kinas, koncertai, naktiniai klubai, fotografija.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Turi gerą intuiciją ir estetinę nuovoką, puikiai jaučia, kaip pasipuošti kiekviena proga. Svarstykles globoja venera, todėl šio ženklo atstovai, ypač atstovės dažnai dar vadinamos meilės dievaitėmis. Svarstyklės iš visų jėgų stengiasi visada būti gražios ir patrauklios, tačiau neskiria tam labai daug dėmesio. Tiesiog joms savaime tai sekasi. Svarstyklės mėgsta rengtis pačių susikurtais drabužiais, nes joms nepatinka gatvėje sutikti taip pat apsirengusį žmogų.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Svarstyklės žavisi bendravimu ir romantika. Dėl to nemėgsta atostogauti vienumoj, renkasi kelines su grupe, tik nenori , kad kelionės tvarkaraštis būtų per daug griežtas. Mat svarstyklės linkusios pasilepinti, patinginiauti. Atostogos vienumoj svarstyklėms būtų kaip bausmė.

Tinkamos vietos. Dideli jūros kelionėms skirti laivai. Austrija - Alpių rajonas ir Viena, Kinija, Portugalija - Lisabona, Prancūzija.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Tinka lengvi, aštroki kvapai: rožės, magnolijos, muskato ir mandarino. Patiks ir aguonų žiedų, pačiulių žiedų smilkalai.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jūs manote, kad per daug žema pavyduliauti. Kaip sunku bebūtų, jokių priekaištų, ašarų ir scenų. Kadangi turite puikų teisingumo ir saiko jausmą, nekaltinsite partnerio dėl smulkmenų, kurių pasitaiko ir jūsų gyvenime.
Tačiau juk pavydėti ne tik žmogiška, bet kilnu ir kartais net gražu. Jausmingai pasakykite "Žinai, mano meile, aš labai, labai pavydus" ir tuoj pat švelniai pabučiuokite. Viskas. Nuo tos akimirkos savo pavydą galite ir dažniau parodyti.

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Malonios ir geranoriškos Svarstyklės sunkiai išgyvena, kai aplinkybės jas išmuša iš pusiausvyros, todėl jos nori kuo greičiau atsikratyti blogos nuotaikos. Joms papraščiausias būdas - pasidaryti naują šukuoseną. Tuojau pat pastebėsit nuotaikos permainas. Jokiu būdu nesėdėkite namie ir neliūdėkite vienumoje, nes pasijusite dar blogiau. Nueikite į kirpyklą arba į kosmetikos saloną, nusipirkite naujos kosmetikos arba papuošalų, pasikvėpinkite naujais kvepalais, paskui užsukite pasisvečiuoti pas senus draugus. Be abejo, padarysite jiems gerą įspūdį ir pajusite, kad melancholijos neliko nė kvapo.