Vandenio zodiako ženklas

Vandenis zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Vandenis

Sveikata: Žolelių horoskopas
Vandenis - Melisa ... kaip melisa skleidžia stiprų kvapą, taip ir žmonės - Melisos dalina savo žavingumą, savo idėjas ir pažadus. Tai neramios sielos, kurios eina savo keliu ir nesilaiko jokių potvarkių ir taisyklių, nesivadovauja tradicijomis ir papročiais. Todėl jie pelnę maištininkų vardą. Bet tai juos nelabai jaudina, kadangi jie gyvena savo gyvenimą, neklausdami aplinkinių nuomonės. Paprastai kur auga melisos, ten - bičių pieva. Taip ir žmones-Melisas mėgsta visuomenė. Jie geba traukti prie savęs įvairaus plauko asmenybes.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Vandeniai stiprūs, tačiau juos pakerta kraujotakos, nervų sistemos ligos, gali būti pažeidžiama širdis ir akys. Silpnos vietos – kulkšnys, blauzdos, dažni patempimai ir kojų lūžiai. Derėtų pasirūpinti kepenų ir tulžies ligų profilaktika. Didesnį dėmesį reikėtų skirti dantims ir stuburui. Vandeniams pasitaiko ir retų ligų. Dvasinė būsena dažnai turi lemiamą poveikį sveikatai. Meditacija, pozityvus nusiteikimas, bendravimas su draugais padeda Vandeniui suvaldyti nervų sistemą. Griežtai siūloma atsisakyti alkoholio. Labai naudingi aktyvūs žaidimai, kvėpavimo pratimai, ilgi pasivaikščiojimai gryname ore.

Sveikata: Ligų horoskopas
Vandenis ... vandeniai irgi, paprastai sunkiai serga virusinėmis ligomis, beto yra mėgėjai išbandyti naujoves, todėl jie net ir sergant stengiasi, kad gydytojas jam paskirtų naujų dar niekada nevartotų vaistų ar metodų, jiems tai, yra tarsi išūkis... Apskritai, Vandenio ženklo atstovų ligos yra sunkios ir netikėtos.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Vandeniui
LAZURITAS suteiks išminties ir meilės, pasitikėjimo savimi ir intuicijos. AGATAI — ramybė ir harmonija, pusiausvyra ir sveikata. CHRIZOPRAZAS suteiks protėvių paramą, nuramins ir atpalaiduos.

CITRINAS grąžins gyvenimo džiaugsmą, viltj ir pasitikėjimą savimi.

AMAZONITAS padės jveikti depresijas, sutvarkys nervus, suteiks žaismingumo.

ŽADEITAS suteiks norą ir sugebėjimą mylėti.

FLUORITAS skatins intuiciją ir susikaupimą, apsaugos nuo bloga linkinčių jėgų.

KATĖS AKIS (žr. Jauti).

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės nuolat ieško naujovių. Jų protas aiškus, jų idėjos orginalios.

Seksualumas:
Jautri vieta: blauzdos ir kulkšnys. Masažuok ir bučiuok jos apatinę kojų dalį.
Šio tipo moterys svajoja, nepastovios, mėgstančios partnerio siūlomas naujoves. Pasiruošusi bet kam.
Šio tipo vyrai nemėgsta rutinos, jie eksperimentuotojai, žino daugybę mylėjimosi pozų.
Kaip suvilioti Vandenio moterį:
Ją sunku apgauti, todėl būk tiesus, atviras, garbingas, bet nevaizduok naivuolio. Didžiausias jos priešas - bandymas ją sutramdyti. Priimk ją tokią, kokia yra, atnešk gėlių, pagirk jos moteriškumą ir būk geras kantrus klausytojas.
Kaip suvilioti Vandenio vyrą:
Neprilipk, laikyk jį neaiškume, niekad neleisk, kad tavo meilę jis laikytų savaime suprantamu dalyku. Netapk skudurėliu po kojomis - tai pražūtis. Naudokis talentu ir nepastovumu.
Vandenio ženklo vyras
dar mokykloje pelno ekscentriško genijaus šlovę, bet į tai nekreipia nė mažiausio dėmesio. Dėl to ir vėliau Vandenio ženklo vyrui nesvarbu, kaip puikiai jis atrodo. Būtent šis charakterio bruožas suteikia jam žavesio.
Po Vandenio ženklu gimęs stipriosios lyties atstovas svajoja rasti moterį, kuri ne tik suteiktų laisvę jo nevaržomoms vizijoms, bet ir padėtų prasiskverbti į tradicijoms ištikimą visuomenę.
Lytiniai santykiai su Vandenio ženklo vyru nėra išskirtiniai. Lovoje jis trokšta, kad partnerė žavėtųsi jo, seksualinio partnerio, sugebėjimais ir džiaugsmingai užtikrintų, kad seksas su juo, kaip ir visa kita, yra dieviškas.
Vandenio ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: nevaržomi lytiniai santykiai.
Jaučiu: ginčijasi, bet miegamajame puikiai sutaria.
Dvyniais: šio ženklo moters seksualinis apetitas nenumalšinamas.
Vėžiu: Vandenis ją beprotiškai įsimylėjęs, bet lovoje jų norai nesutampa. Jai reikia artumo, jis trokšta išlikti santūrus.
Liūtu: puiki pora, bet jis gyvena fantazijomis, o Liūtei reikia seksualinės audros.
Mergele: dvasiškai artimi, bet esama tabu. Tai galioja ir miegamajame. Seksas kupinas netikėtumų.
Svarstyklėmis: šio ženklo moters gyvenimo būdas - rafinuotas ir pragaištingas. Seksas visam laikui išlieka atmintyje.
Skorpionu: sunkiai lipdomi santykiai. Bet šis darbas apsimoka.
Šauliu: meilė ir santuoka ateina greitai. Lovoje Vandenis apipila Šaulio ženklo moterį išskirtiniu dėmesiu.
Ožiaragiu: lovoje keičiamasi mokytojo ir mokinio vaidmenimis.
Vandeniu: dėl didelių tikslų mažai laiko lieka seksui.
Žuvimis: glaudūs santykiai, kurie emociniu ir seksualiniu požiūriu būna kompensacija už praeityje patirtas nuoskaudas.

Pažintys: Bučinių horoskopas
Vandenis - bučiniai drėgni, o bučiuojasi dažniausiai atmerktomis akimis, bet tai tikrai nereiškia, kad jūsų nemyli. Tiesiog, jiems patinka stebėti jus.

Pažintys: Aistros horoskopas
Juos jaudina naujoves, todel jie ieško nauju idomiu žmoniu, nori paliesti vis naujus kunus. Sekse juos stimuliuoja partneriu ivairove, taciau tai jiems ne amoralumas, o "vandeniškasis" gyvenimas.

Vandenio ženkle užtvirtintas vidinis konfliktas, t.y. jis yra pastovus ženklas, taciau iš kitos puses jis trokšta permainu. Todel Vandenis dažnai pakliuna i tarpusavio santykiu konfliktus. Dažnai jie stengiasi išvengti vedybu ir kratosi ju tol, kol tik imanoma.

Trauka žmonijai pas Vandenius tokia didžiule, kad jie visgi išsirenka sau partneri, taciau viena visam gyvenimui.

Vandenis labiausiai iš kitu Zodiako ženklu stengiasi atsikratyti visuomeniniu ir tevystes pareigu, priešindamasis ir protestuodamas.

Namai: Vaikų horoskopas
Unikalūs vaikai. Jie mąsto ne taip kaip eiliniai. Anksti pareiškia filosofinį požiūrį į gyvenimą, galva pilna nepaprastų idėjų. Protingi, energingi, siekia kuo daugiau pažinti. Kartais be pusiausvyros, mėgsta pripažinimą ir pagyrimus, ir kompaniją, ir vienatvę. Linkę į pramogas. Išradingi, taktiški ir gali priimti kompromisą, bet daro tai, ko jiems reikia. Sunkiai pakelia bausmes. Su jais reikia bendrauti kaip su lygiais, švelniai vadovauti ir kreipti.

Namai: Tėvų horoskopas
Vaikai iš Vandenių paveldi spalvingą interesų spektrą. Tėvai gali mėgautis vaikų pasitikėjimu. Jie sugeba įtikinti, todėl dažnai apsaugo nuo klaidingų gyvenimo žingsnių. Vandenių šeimoje vyrauja tarpusavio supratimas ir draugiški santykiai. Patarimas: skirkite vaikams daugiau savo laisvalaikio.

Taigi jums pasisekė - tai tėvai priimantys vaikus tokius, kokie jie yra. Tačau juos gali būti sunku suprasti, nes jų mintys ir planai yra labai originalūs.


Namai: Svečių horoskopas
Pleputis. Mėgsta taukšti ir valgyti lengvas užkandėles, pavyzdžiui, sūrį, žuvies salotas, taip pat vaisius. Mielai išgers egzotiškų vaisių sulčių ir baltojo sausojo vyno. Jam patinka karšta kava, juodas šokoladas ir "parduotuviniai" saldumynai.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Sakoma, kad šio ženklo atstovus sunku perprasti, todėl nė neverta stengtis. Pavyzdžiui, vienų Vandenių bute viešpatauja chaosas, kitų būstas stebina elegancija, stilingumu, tvarka ir spindinčia švara. Tačiau kad ir kaip atrodytų Vandenio namai, jie kuriami paisant naujausių interjero mados tendencijų. šie žmonės mielai rizikuoja, todėl privačioje jų erdvėje galima pamatyti ant stiklinio stalviršio patiestą nertą močiutės staltiesę, o šalia modernaus paveikslo sustatytas antikvarines lėles ir žvakides. Beje, Vandenio namuose gausu nesuprantamos paskirties daiktų, mat jiems pajuto meilę iš pirmo žvilgsnio ir nesugebėjo atsispirti pagundai įsigyti.

Namai: Švaros horoskopas
Šio ženklo moteris – ekstravagantiška ir godi naujovėms – geba būti išskirtinai elegantiška. Jei niekada neužteks vieno flakonėlio kvepalų arba vieno indelio kremo. Turi išmėginti visas naujoves, viską, už ko tik užkliūva žvilgsnis. Ji dievina prašmatnų apatinį trikotažą, gilias iškirptes ir lakuotus nagus. Nedvejodama nusidažys plaukus ryškia spalva arba užsidės keisčiausią kepurę, kad tik nustebintų aplinkinius. Valandų valandas gali mirkti vonioje su žolelėmis arba ožkos pienu, kad tik oda būtų lygi ir gundanti. Išmėgins visas jauninančias procedūras. Gal tik plastiniai operacijai nesiryš, nes paniškai bijo skalpelio.

Savo valiai paliktas Vandenis vyras – tikra tragedija. Drabužių jis gali nekeisti savaitėmis, ypač, jei dirba jam įdomų darbą. Retkarčiais nusipraus rankas arba kaklą, bet tik tam, kad praktiškai patikrintų nešvarumų šalinimo teoriją. Jei neatsiras moteris, kuri juo pasirūpintų, Vandenis gali supūti savo batuose. Išpraustas jis netikėtai virsta, tiesiog kvapų žinovu.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Vandenis ... iš prigimties nepastovus, mėgstantis originalumą. Šio ženklo atstovams tiks viskas, kas neįprasta. Beje vandeniai dažniausiai nuotaikos žmonės, taigi dovanojama gėlė priimama, dažniausiai pagal nuotaiką. Jis gali grožėtis vieninteliu žiedu nuo jo išsiskleidimo iki nuvytimo, todėl neverta rinktis didelės puokštės, vandeniai nevertina kiekybės. Taip pat paįvairinimui, nepamirškit ir saldumynų, nes retas vandenis, nemėgsta saldumynų.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Gali būti, kad jūs išvis nesuvokiate, apie kokią krizę kalbama. Pinigai Vandeniui – nelabai ištyrinėta sritis, o principai, kaip pinigai kaupiasi kišenėse ir banko sąskaitoje, Vandeniui išvis nelabai aiškūs. Neužkimškite savo galvos kitų žmonių problemomis. Jūsų laukia kiti, įdomesni, nors ir ne tokie pelningi reikalai.

Namai: Dovanų horoskopas
Jis dievina viską, kas ultrašiuolaikiška. Išrinkti dovaną jiems nėra labai sunku, jei esate techniškai išprusęs ir nestokojate fantazijos. Tai gali būti nauja kompiuterinė programa ar žaidimas, muzikos įrašai ar vaizdajuostės, kalkuliatorius ar naujausio modelio mobilusis telefonas. Vandeniai mėgsta fiksuoti nepamirštamas gyvenimo akimirkas, todėl jiems tinka kelionių krepšiai, kelionių vadovai, fotoaparatas ar kino kamera. Paprastai Vandeniai nelinkę rūpintis ūkiu, todėl jie su džiaugsmu priims dovanų mikrobangę, viryklę su programiniu valdymu, masažo rinkinį ar skalbyklę. Kad jūsų Vandenis su malonumu pabustų ir nevėluotų į darbą, padovanokite jam kavos aparatą, sulčiaspaudę (apelsinai, greipfrutai - Vandenio vaisiai).

Moterims. Kvepalai ir dar kartą kvepalai - romantiški, su užburiančiais mistiškais kvapais, indiški ir rytietiški. Brangios kojinės, vakariniai aukštakulniai bateliai, subtilus maudymosi kostiumėlis. Įašai su meditacine muzika, paveikslėliai su daugiaprasmiais simboliais. Juvelyriniai dirbiniai su įmantriais simboliais. Vienkartinių tatuiruočių komplektas. Kilimėliai prie lovos. Egzotiški gėrimai. Kavinukas, kaljanas, kalabasa ir džiazva.Bestseleris, aforizmų knygelė, sapnininkas, maišelis su runomis.

Vyrams. DVD grotuvas. Dar niekam nežinomos, nesuprastos bet genialios muzikos įrašai. Vaizdo kamera. Bilietai į vienintėlį superžvaigždės koncertą kur nors Zanzibare. Stebuklingos, rankinio mezgimo kojinės ar kojos apyrankė. Dėžutė su kriauklėmis, kuriuos rinkote kartu šią vasarą pajūryje. Geras detektyvas ar neatrstų menininkų almanachas.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Daugiau prabangos ir komforto! Virtuvėje, kaip ir gyvenime, bet kokia kaina trokštate būti originalūs. Tik jums vieniems kyla neįprastų kulinarinių sumanymų. Būkite atsargūs. Siekdami paįvairinti įprastą valgiaraštį įmantriais patiekalais, kartais persistengiate. Juk jūsų skrandis ne geležinis.

Žvaigždės pataria. Vandeniai paprastai nelinkę užkandžiauti tarp valgymų. Valgote sočiai ir vienu prisėdimu. Tad neturėtumėte skųstis figūra. Jei vis dėlto sveriate per daug, išbandykite idealiai jums tinkančią "prabangią dietą": truputis ikrų, krabų ar kitų jūros gėrybių, taurė putojančio vyno...

Dėmesio! Mėgstate valgyti mažiau, bet gardžiau. Geriausiai pailsite keliaudami po gražias kultūrines vietas. Energijos suteiks ir žaidimai gryname ore bei kvėpavimo pratimai.

Mityba: Medaus horoskopas
Efektyviai gydo kvėpavimo organų ligas, stimuliuoja užkrūčio liaukos veiklą, palankiai veikia sąnarius ir skydliaukę.

Mityba: Kavos horoskopas
Vandenis ir Žuvys iš viso gali nemėgti kavos. Aviečių ar juodoji arbata šiems žmonėms atrodys geresnis pasrinkimas.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Tai, labai kūrybingi žmonės ir astrologai gerti stiprių gėrimų jiems nerekomenduoja. Jiems geriausiai tiktų lengvi sausi vynai. Tarkim, vandeniams labai naudingi muskatai, nes jie gali pašalinti stresinę įtampą ir taip gali būti vertinami kaip raminanti ir atpalaiduojanti priemonė. Juos gerti reiktų su baltos mėsos ir vaisių užkandžiais.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Bet kurios rūšies košės, sėlenos, burokėliai, aguročiai, jūros kopūstai, spanguolės, šaltalankiai, juodavaisės aronijos, obuoliai, raudonieji serbentai, džiovintos slyvos.

Mityba: Arbatos horoskopas
Vandenių dažnai būna sutrikusi kraujotaka. Ši arbata kaipmat sušildys. Pusę šaukštelio smulkinto imbiero šaknies, šaukštelį ginkmedžių ir žaliosios arbatos, žiupsnelį gvazdikėlių ir cinamonų užplikykite stikline vandens. Gerkite dusyk per dieną.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Turi polinkį į astrologiją ir geometriją. Jums reikėtų kurti hipotezes, aiškintis visatos atsiradimo paslaptis, nes galit atrasti kažką svarbaus. Esat išradingi, tad sugebėtut, netgi konstruoti kompiuterius, automobilius ir lėktuvus, kurti elektroninę muziką. Turit baleto, šokių, poezijos talentą.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Vandenio ženklo moterys individua-listės, taigi ir mankštintis jos mėgsta vienos. Nors sugeba atlikti net sudėtingiausius pratimus, pirmenybę teikia paprastumui. „Vandeniukės" nelabai ištvermingos, greitai uždūsta, todėl joms visiškai netinka intensyvios aerobikos treniruotės, bėgimas ar dviračių sportas.

Vandenis nepakenčia griežtos rutinos.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Kaip nuobodu būti panašiam į kitus.
Jeigu tave sukūriau aš, būk toks, kokio aš noriu.
Prietarais tiki tik kvailiai.
Ateitis privalo būti šviesi.
Sunku būti angelu, tačiau būtina.
Geri ketinimai svarbiau nei geri darbai.
Seksas? Gyvenime yra ir svarbesnių dalykų.
Norint tapti novatoriumi būtina pamiršti tradicijas.
Pirmoje vietoje draugai, o paskui jau šeima - žinoma, jei lieka laiko.
Nėra už mane nei geresnio, nei žvalesnio.

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Tai kortų magijos žinovas. Jei jis pajaučia kad jo klausosi, jo magiškosios galios auga kaip ant mielių. Tarp kitko, dėka savo turtingos vaizduotės, jis gali prisigalvoti naujų būrimo ir magijos būdų. Sėkmingai mokyti jų žmones ir pats taikyti praktikoje.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Prieštaringas ir orginalus.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: tenisas, slidinėjimas, šokiai, bendravimas su žmonėmis, kompiuteriai, astronomija ir skraidančios lėkštės, politika, labdaringi darbai, protesto akcijos, senų automobilių arba motociklų restauravimas, mokslinė fantastika ir komiksai, dekoratyvinės žvakės, etniniai juvelyriniai dirbiniai, ryšio tarp žmogaus proto, kūno ir sielos tyrimas, netradicinė medicina.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Šio ženklo atstovai paprastai būna labai plačių pažiūrų, tai atsispindi ir jų išvaizdoje.Jiems labai lengva rinktis ir derinti tarpusavy drabužius bei jų spalvas, dėl to visad gražiai atrodo apsirengę taip, kaip kiti net nesugalvotų. Urano planeta suteikia jiems bruožų, kuriais Vandenis, ypač moteris gali išsiskirti iš kitų. Tai originalumas ir savita saviraiška. Neįmanoma įtikinti šio ženklo atstovus apsirengti ar susišukuoti taip, kaip jiems nepatinka, nesvarbu, kad kartais gali būti neteisūs.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Vandenis mėgsta keliauti po neįprastas paslaptingas šalis. Ko gero, sutiktų skristi net ir į kosmosą :))). Nors žmonės jį domina, tačiau gali ir vienas džiaugtis lankomais miestais.

Tinkamos vietos. Rečiau lankomi regionai. Lenkija, Kroatija, Skandinavija, Rusija - Sibiras, JAV - Los Andželas.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Tinka viskas, kas vėsu ir gaivu. Tai lotoso, rožės, miros, jazminų, mėtų, citrusinių, gmtaro miltelių, pušų, žolynų aromatinės medžiagos.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jei jums pasirodys, kad jūsų meilė baigiasi, pirmas pradėsite trauktis, kad aplenktumėte savo partnerį. Pasistengsite, kad nuolat jus suptų gerbėjai. Jūsų problema, kad galite per daug paskubėti ir laikiną santykių atšalimą palaikyti pabaiga.
Jūsų pliusas - prisirišate prie žmonių ilgam, nors niekada apie tai nekalbate.
Kritiniu atveju reikėtų daugiau galvoti apie save, o ne apie partnerį. Palepinkite save, dažniau ilsėkitės, susitikinėkite su draugais ir nereikės sukti galvos nepagrįstu pavyduliavimu.

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Suirzęs Vandenis tampa šiurkštus ir nesugyvenamas. Tokiomis akimirkomis jums nereikia bendrauti su žmonėmis, išskyrus senus draugus, su kuriais jus sieja bendri pomėgiai. Apsvarstykite naujas idėjas, nes niekas taip neįkvepia, kaip naujos mintys ir fantazijos. Tačiau geriausia pabūti vienam. Paskaityti fantastiką arba pažiūrėti filmą apie kosmines keliones.