Vėžio zodiako ženklas

Vėžys zodiako ženklo reikšmės ir horoskopai

Zodiako ženklas Vėžys

Sveikata: Žolelių horoskopas
Vėžys - Ramunė ... kaip ramunėlių arbata sušildo kūną ir atpalaiduoja, taip ir žmonės-Ramunės apie save geba sukurti šiltą ir jaukią atmosferą. Vidinis, švelnus ir jautrus Ramunių būdas linkęs rūpintis kitais, spręsti kitų problemas, kuo neretai pasinaudojama. Todėl joms pačioms dažniau reikia supratimo ir paramos. Ramunėlės nemėgsta dirbtinių trąšų, taip pat sunkiai ir žmonės-Ramunės perneša kritiką ir nepalankumą. Tokiu metu jos nyksta. Tačiau jei yra poreikis jų rūpestingumui, gyvenimas su jomis gali būti malonus ir harmoningas.

Sveikata: Savijautos horoskopas
Vėžiai yra labai jautrūs aplinkybėms. Silpnos vietos – krūtinės ląsta ir skrandis, galimi skrandžio, virškinimo sistemos sutrikimai. Šie žmonės linkę į depresijas, navikines ligas, reumatizmą, mėgsta dažnai kuo nors skųstis. Kad Vėžių skrandis gerai dirbtų, jiems reikia gerai sukramtyti maistą, stengtis valgyti ramioje ir malonioje aplinkoje. Reikia gerai prižiūrėti dantis, rūpintis stuburo būkle. Vėžiams būtinas nors minimalus fizinis krūvis ir žinojimas, kad jais kas nors rūpinasi. Vėžiui gali grėsti antsvoris, todėl reikia sekti savo kūno svorio pokyčius.

Sveikata: Ligų horoskopas
Vėžys ... jie paprastai labai jautrūs ir įtarūs, todėl, pvz.: gripu gali susirgti vien tik todėl, kad apie šią ligą kalba aplinkiniai. Susirgę gripu, dažnai dar ir puola į depresiją. Liūdnas mintis šiems Zodiako ženklams padeda išsklaidyti mėgiamas valgis ir muzika - vertėtų prisimint, jei šalia gyvena jūsų gyvena, būtent Vėžys :), nes jie daug greičiau pasveiks, jei jaus artimų žmonių paramą ir globą. Apskritai, nuolatinis nerimo jausmas apsunkina ir gana nesunkią ligą, kuri Vėžio vaizduotėje paverčiama vos ne mirtina liga.

Simboliai: Akmenų horoskopas
Vėžiui
SAMANINIS AGATAS padės išsaugoti pusiausvyrą, suteiks harmonijos ir tikrumo.

AMETISTAS padės susikoncentruoti, nelindėti savo kiaute, panaikins vidines blokadas, sutvarkys pernelyg didelį jausmingumą. Didina jis ir kraujo spaudimą.

KORALAI suteiks drąsos, stiprybes, ryžto ir ištvermes.

ŽADEITAS grąžins gyvenimo džiaugsmą, vidinę ramybę, pasitenkinimą. Jis sustiprins jūsų asmenybę ir ryžtą ką nors pasiekti. Nebijosite, o laisvai bendrausite, viskam pasirinksite tinkamą laiką ir vietą. Jis mažins kraujo spaudimą ir stiprins imuninę sistemą.

ROŽINIS KVARCAS padės susitvarkyti su jausmais, sprogdinančiais jus iš vidaus.

SAKALO AKIS (žr. Aviną).

MĖNULIO AKMUO parenkamas individualiai, jo nešiojimas visiškai priklauso nuo Mėnulio padėties jūsų horoskope.

Pažintys: Viliojimo horoskopas
Šio tipo žmonės pastovūs, nemėgstantys permainų, ištikimi, šeimyniški.

Seksualumas:
Jautri vieta: krūtinė. Mėgsta jos glamones.
Šio tipo moterys mėgsta ilgas glamones. Jai nepatinka grubūs veiksmai, vulgarumas, pvz., kai šokant partneris grabalioja klubus ir sėdmenis.
Šio tipo vyrai mėgsta aistringas įžangas, apiberia moterį daugybe bučinukų. Jiems labai patinka kartu su moterimi sportuoti, uždega jos alsavimas ir prakaito kvapas.
Kaip suvilioti Vėžio moterį:
Dovanok jai meilę, vadovauk geležiniu kumščiu aksominėje pirštinėje, gerbk jos nuomonę ir pažiūras, nesiginčyk dėl nereikšmingų dalykų. Iš šon ji atrodo labai pasitikinti savimi, tačiau atmink, kad jai reikia tavo paramos, nuraminimo ir paskatinimo.
Kaip suvilioti Vėžio vyrą:
Jis dažnai būna vienas, jaučia poreikį surušiuoti pasaulines ir savo problemas. Gali būti greitai sužeidžiamas, todėl sulaikykite greitą ir neapgalvotą kritiką. Jo neveikia meilikavimas, kol nuoširdžiai nenorėsite jam patikti. Jis patrauklus, bet pats tuo netiki, tad stenkis jį palaikyti ir jam tai įrodyti.
Vėžio ženklo vyras
Nepriekaištingų manierų džentelmenas, mielas kaimynystėje gyvenantis vaikinas, tinkamas vedyboms vyras. Bet už miegamojo durų trokšta pasinerti į giliausius erotinius vandenis. Kartais Vėžys panašus į ką tik išpraustą ir sušukuotą našlaitį, kuris trokšta būti įvaikintas.
Šiam Vėžio ženklo vyro charakterio savybių deriniui kai kurios moterys neatsipiria. Nekalto avinėlio įspūdį paliekantis vyras elgiasi rafinuotai: nuslopina lytinį geismą, elgiasi platoniškai ir taip priverčia moterį žengti pirmąjį žingsnį.
Vėžio ženklo vyras savo dėmesį dažniausiai sutelkia į moters krūtinę. Jis įsitikinęs, kad privalo patenkinti ne savo, bet partnerės geismą ir troškimus. Vėžio ženklo vyrui patinka pajusti moters valdžios galią ir atsidurti pasyvaus stebėtojo vaidmenyje. Būtent tuo metu jis gali pajusti įvairų orgazmą.
Vėžio ženklo vyro santykiai su moterimis:
Avinu: abu jaučia stiprų lytinį potraukį ir turi didelį seksualinį potencialą.
Jaučiu: lovoje keičiamasi vaidmenimis, nevengiama pono ir vergės (ir priešingai) vaidmenų.
Dvyniais: seksas priklauso nuo abiejų nuotaikos.
Vėžiu: gyvenimo esmė meilė.
Liūtu: ji stengiasi būti švelni ir nuslopinti egoizmą, jis - tapti dar geresnis.
Mergele: geri draugai, vienas kitą dievina. Sekso niekada nebūna per daug.
Svarstyklėmis: partnerystė reikalauja tolerancijos, bet įtampa visada atslūgsta lovoje.
Skorpionu: labai erotiška partnerystė, bet lemiamas žodis visada priklauso Skorpiono ženklo moteriai.
Šauliu: ji įžiebia Vėžio fantazijas ir lytiniais santykiais siekia sustiprinti jo simpatiją.
Ožiaragiu: geri tarpusavio santykiai. Vėliau atsisakoma ir seksualinio drovumo.
Vandeniu: lovoje ji dirigentė.
Žuvimis: miegamasis - chaotiško, beprotiško sekso vieta.


Pažintys: Bučinių horoskopas
Vėžys - bučiniai šilti ir meilūs – taip ir siekia niekada nepaleisti ir laikyti glėbyje. Dažnai lėti, ilgi, bet nelabai įmantrūs.

Pažintys: Aistros horoskopas
Vėžys pats netvarkingiausias ženklas tarpusavio santykiu prasme. Del savo nepastovios nuotaikos jis lengvai gali atsidurti seksualiniu pergaliu pinklese. Vienok, jeigu jie myli žmogu, nera nieko, ko vežiai negaletu padaryti, noredami pamaloninti savo meiles objekta. Jam nesvetimos jokios lytinio akto formos. Šio ženklo moterims su vyrais patinka elgtis motiniškai.

Vežys valdo krutine ir ji sujaudina butent ši kuno dalis. Vežio vyrus traukia vyresnes, motiniško tipo moterys.

Vežiai gali labai gerai kontroliuoti lytines funkcijas: jie sugeba gana ilga laika žaisti intensyvu meiles žaidimą.

Vėžiai vyrai ir moterys megsta, kad juos glamonetu.

Šio ženklo moterims patinka vaidinti mažytes, nekaltos mergaites role, kuria užvaldo stereotipinis, pasileides vyras, nors iš tikruju jos, sugundytos erotinio malonumo, apsimesdamos, kaip nesavos iš džiaugsmo, jog praranda savo nekaltybe.

Tai ženklas, kuris gimdo pernelyg gedingus žmones, bet kartais jie krypsta i kita kraštutinuma seksualiniuose santykiuose ir vaidina agresyvia, valdinga role, kartais imasi žodinio ir fizinio sadizmo.

Namai: Vaikų horoskopas
Šio ženklo vaikai visa širdimi siekia dvasinių aukštumų, nors kartais nerangiai išreiškia savo jausmus ir poreikius. Jų vidinis pasaulis turtingas,berniukai stipriai prisirišę prie motinos, paaugliai turi polinkį staiga keisti nuotaiką. Jiems būtina skirti nemaža dėmesio ir supratimo, kad nenuskurstų jų mylinčios sielos.

Namai: Tėvų horoskopas
Kantrūs, mylintys, itin dėmesingi tėvai, panirę į vaikų gyvenimą ir jų problemas. Vėžys tėvas ypač prisiriša prie dukterų. Vėžiai stengiasi riboti vaikų laisvę, jaudinasi ir nerimauja dėl jų. Patarimas: nepamirškite, kad, be vaikų, jūs dar turite ir savo paties interesų.

Taigi, Vėžiai geri tėvai, tik labia mėgsta mokyti savo vaikus. Jie nenori vaiko niekur išleisti iš namų. Su tėvais Vėžiais kartais būna nepaprastai sunku. Įtikink juos savo sprendimo teisingumu ir tada siek norimo rezultato.

Namai: Svečių horoskopas
Mėgsta tradicinius patiekalus. Pasiūlykite įvairių žuvies valgių, silkės, mišrainės. Mėsa, taipogi egzotiškais vaisiais ir daržovėmis jų nesuviliosite.. Geriau pirkite lietuviškus, pavyzdžiui, obuolius, slyvas ir braškes. Vėžiai labai vertina jiems parodytą dėmesį. Jeigu specialiai svečio atėjimo proga iškepsite pyragą, būsite pagirta.

Namai: Namų dekoro horoskopas
Vargu ar savo valia apsigyventų mažame kambarėlyje, kur yra didelė sekcija ir griozdiškas minkštų baldų komplektas. Jie mieliau rinktųsi apytuštį butą - svarbiausia, kad būtų pakankamai erdvės. Sunkūs baldai, tiksliau, jų gausa, šiuos žmones slegia. Dvyniai - kūrybingos būtybės, todėl jų namuose galima rasti ir pačių pagamintų interjero detalių, ir netradicinių baldų, o to kiti parduotuvėje nė nepastebi. Senas interjeras Dvyniams patinka tol, kol dar įmanoma ką nors keisti, todėl nė vienas baldas nestovi toje pat vietoje ilgiau kaip mėnesį - perstumiamas į kitą kampą ar kambarį. Nuolat keičiamos interjero detalės ir sienų dekoras: jeigu čia neatsiras naujo paveikslo, bent jau senieji bus sukabinti kita tvarka.

Namai: Švaros horoskopas
Vėžys net jei praustųsi nuo ryto iki vakaro, vis tiek atrodytų lyg ką tik išlipęs iš lovos. Net geriausių firmų drabužiai ant Vėžio guli nelabai gerai. Be to vėžių spintose dažnai surasi drabužių, persiūtų iš senelės suknelių, ar senelio drabužių.

Riebaluotus plaukus sunku tvarkingai sušukuoti. Lakas nuo vėžių moterų nagų nusilupa dukart greičiau nei kitoms, o šio ženklo vyrai skusdamiesi nuolat susižeidžia. Jų apykaklė būtinai susiglamžo arba išsitepa. Išvargintas pastangų įrodyti pasauliui, kad yra tvarkingas ir elegantiškas, bėgant metams, Vėžys nuleidžia rankas ir į vonią užsuka vis rečiau.

Namai: Gėlių dovanojimo horoskopas
Vėžys ... iš prigimties kruopštus, tvarkingas, dažniausiai yra gan neblogi gėlių žinovai, vertintojai. Renkantis gėles, vėžio ženklo atstovas, dažnai pasirinksis praktiškas vazonines gėles ar paprastos konpozijos bet labai tvarkingas puokštes. Įvertins, jei padovanosit šviežias, kvapnias su rasos lašeliais rožes ar skoningas nepriekaištingos baltos spalvos orchidėjas.

Namai: Kovos su skurdu horoskopas
Tik nepanikuokite! Ir nerodykite visiems aplinkiniams savo isterijos. Ta juoda diena, kuriai taupėte ne vienerius metus, dar neatėjo. Beje, žvaigždės rodo, kad Vėžiai netgi turi šansą netikėtai praturtėti patys neįdėję jokių pastangų.

Namai: Dovanų horoskopas
Jiems imponuoja iš širdies įteiktos dovanos. Būtų gerai iš anksto iššniukštinėti, ko jie geidžia. Greičiausiai tai kas nors naudinga ūkyje, kas gali ilgai tarnauti: puodeliai, bokalai, pagalvės, patalynė, minkšti chalatai ir šlepetės. Šeimas turintys Vėžiai įvertins naują nuotraukų albumą, prieskonių rinkinį. Tiks ir namų apyvokos daiktai: telefonspynė, vonios kilimėlis, staltiesės ir servetėlės, malonūs virtuvės mažmožiai. Bet labiausiai Vėžį pradžiugins kuklus vokas su nemenka suma, taip sako žvaigždės.

Moterims. Negailėkit pinigų ir įpakavimo blizgučių. Prabangi dovana turi nustelbti kitas. Svarovskio kristalai,Nijolės kailiniai, Armani suknelė. Pakvietimas į elito pokylį su karietomis. Garsaus dailininko paveikslas.Pačiūžos, riedučiai ir kitokie populiarūs žaidimai.Dekoratyvi kosmetika kompleksams užmaskuoti. Šio ženklo moterys įvertins naujas kulinarijos knygas, serviravimui skirtas vazeles, gundančius peniuarus ir naktinius marškinius. Oficialesniais atvejais tiks knygos ar antikvariniai daiktai.

Vyrams. Tiks smokingas ar frakas. Deimantinė sagė ar žiedas su smaragdu. Šilko palaidinė ar atlaso pižama. Itališkas šviestuvas prie lovos - pinigams iš po matraco naktį suskaičiuoti.Namų kinas. Muzikos instrumentas. Brangūs kompiuteriniai žaidimai. Pakvietimas į elitinį klubą.

Mityba: Valgymo įpročių horoskopas
Maistą gaminkite protingai! Virtuvė - jūsų šventovė, į kurią nieko neįleidžiate. Joje jaučiatės tarsi karaliai. Jums nestinga išradingumo, sugebate įtikti net išrankiausiems smaguriams. Nuolat sukuriate vis naujų patiekalų ar desertų, kuriais norite pradžiuginti artimuosius. Būkite atsargūs. Skaniai ir daug gamindami, prisiragaujate daugiau nei reikia. Jūsų figūrai gresia pavojus.

Žvaigždės pataria. Nesistenkite savęs perauklėti - prigimties nepakeisi. Geros virtuvės į nieką neiškeistumėte. Visgi gaminkite mažiau kaloringų ir sveikesnių patiekalų. Virkite neriebią daržovių sriubą, kepkite pikantiškų paukštienos kepsnių be riebalų, o desertui ruoškite vaisių kokteilių ar salotų. Dažniau kvieskitės svečius - emociškai išsikrausite virtuvėje ir kurį laiką nebenorėsite net pažiūrėti į tą pusę. Be to, šeiminikė suvalgo mažiausiai.

Dėmesio! Idealiausi pietūs - daržovių sriuba, desrtas - pieno kokteilis. Atostogaukite gamtoje prie vandens, kuo nuošalesnėje vietoje - greičiau atgausite jėgas. Ypač tinka ilsėtis egzotinėse šalyse, kur daug saulės.


Mityba: Medaus horoskopas
Padeda išspręsti sveikatos problemas, susijusias su lytiniais organais ir tiesiąja žarna, valo organizmą, gerina nuotaiką.

Mityba: Kavos horoskopas
Vėžys norės švelnios kavos su pienu arba kakavos.

Mityba: Gėrimų horoskopas
Šio ženklo atstovai gali apgirsti ir nuo nedidelio alkoholio kiekio, ir net nuo jauno vyno. Dažniausiai būtent vėžiai peržengia ribą, todėl astrologai siūlo jiems būtiatsargiems su vynu, o geriausiai jiems visiškai negerti. Jeigu gėrimo išvengti nepavyksta, reiktų vengti jaunų, nesubrendusių vynų, o labiausiai tiktų vermuto tipo vynai. Šie gaivinantys aperityvai tiks su ledais ir griežinėliu citrinos.

Mityba: Naudingų produktų horoskopas
Kalakutiena, žuvis, liesa jautiena, aguročiai, moliūgai, agurkai, kalafiorai, briuselio kopūstai, džiovintos slyvos, sėlenos, rūgštūs pieno produktai, citrinos, erškėtrožių ir šaltalankių gėrimai.

Mityba: Arbatos horoskopas
Be poilsio dirbantiems energingiems Dvyniams atgauti jėgas geriausiai padeda melisų, agurklių, ramunėlių ir valerijonų arbata. Šaukštą mišinio užplikykite 0,5 l. vandens. Gerkite ne daugiau kaip 10 dienų. o po to keiskite arbatą.

Laisvalaikis: Talento horoskopas
Gurmanišką prigimtį atskleisit imdamiesi kulinarinių eksperimentų, degustavimo. Dėl jautrumo aplinkai būtut puikūs psichologai, geros auklės. O įgimtas jausmingumas ir fantazija padės kurti poeziją, tapyti.

Laisvalaikis: Sporto horoskopas
Vėžio ženklo moteris labai ištverminga. Šis bruožas jai padeda pasiekti puikių rezultatų, tačiau yra viena sąlyga - ta sporto šaka turi labai patikti. „Vėžiu-kės" nemėgsta masinių treniruočių, joms smagiausia treniruotis vienoms arba nedideliame draugių būrelyje. Puikią sportinę formą šioms moterims suteikia plaukimas, irklavimas arba buriavimas, paplūdimio tinklinis.

Vėžys, šio zodiako atstovams labai svarbus yra taisyklingas kvėpavimas. Juk ir atėję į šį pasaulį, įkvėpdami oro, mes pirmą kartą susiliečiame su juo, o mirdami atsiskiriame nuo jo su paskutiniu atodūsiu.

Laisvalaikis: Įsitikinimų horoskopas
Mano namai - mano tvirtovė.
Rūpintis kitais - mano tikrasis pašaukimas.
Viską turi tie, kas moka laukti.
Mėgstu kaupti atsargas.
Su draugais reikia susitikti namuose, o ne kavinėje.
Niekas taip neglosto širdies kaip prikimštas šaldytuvas.
Geriau šiek tiek pataupyti, bet nusipirkti "tikrą" daiktą.
Sunku gyventi ten, kur nėra slėptuvės.
Visuomet su savimi nešiojuosi vėžio kiautą - savo praeitį.
Nejaugi per 20 metų galima sunešioti paltą?

Laisvalaikis: Magijos horoskopas
Iš tikrųjų tai magijos priešininkas. Tačiau, kaip bebūtų ,ypatingos intuicijos dėka, šio ženklo prognozės pildosi 80 procentų. Be to vėžiai - puikūs psichologai, tyliai stebi visus aplinkinius, lengvai pamato silpnas ir stiprias asmenybės savybes, bei lengvai manipuliuoja aplinkiniais.

Laisvalaikis: Pomėgių horoskopas
Mylintis namus ir vandenį.
Jūsų mėgstami užsiėmimai gali būti tokie: buriavimas, žvejyba, plaukimas, imtynės, siuvinėjimas, mezgimas, virimas, būsto remontas, lankymasisi sendaikčių turguose, sidabro dirbinių gamyba, fotografija, antikvarinių dirbinių ypač sidabrinių, kolekcionavimas, domėjimasis bendruomenės reikalais.

Laisvalaikis: Grožio horoskopas
Tai subtili ir romantiška asmenybė, tačiau kartais gali būti stačiokiški ir teismuki. Visos šios savybės atsispindi ir mergelės išvaizdoje, ypač moters - tai išduoda jos drabužiai, makiažas, šukuosena. Jos spintoje gausu raudono atspalvio ir gėlėtų drabužių. Mergina Liūtas paprastai nešioja originalius plaukų papuošalus, mėgsta pakabučius. Apskritai liūtai vertina orginalimą. Beje, dažnas šio ženklo atstovas turi sukaupęs nemažai orginalių niekučių. Liūtai itin rūpinasi savo higiena,rūpestingai prižiūri savo odą, daug miega ir mėgaujasi vandens procedūromis, todėl jų oda dažniausiai išpuoselėta, lygi ir švelni.

Laisvalaikis: Atostogų horoskopas
Vėžys ieško ramių vietų netoli vandens, kur galėtų jaustis kaip namie. Restoranų nemėgsta, maistą mieliau pasigamina pats. Idealios atostogos jam būtų prie ežero pastatytame namelyje ant rastų.

Tinkamos vietos. Nedidelis laivas. Kanada, Škotija, Olandija - Amsterdamas, Italija - Venecija, Turkija - Stambulas, JAV - Niujorkas.

Laisvalaikis: Aromatų horoskopas
Suteiks energijos ir atgaivins smilkalai su jazminų komponentais. Kartkartėmis patartina įkvėpti citrinų, magnolijos, miros aromatus. Nuotaiką pagerins smilkalai, kurių sudėtyje yra eukalipto.

Emocijos: Pavydo horoskopas
Jūs labai įtarus ir greitai įsižeidžiate, nes labiausiai nevertinate patikimumo ir bijote prarasti meilę. "Kodėl jinai pradėjo lankyti soliarumą?" "Kodėl jis rytais ėmė gerti kavą, juk ankščiau gerdavo arbatą?" Tokie ir panašūs klausimai kankina Vėžį ir jis nenurims, kol nesužinos priežasties. O tiesiai niekados nepaklaus - išdidumas neleidžia.
Geriausia išeitis - paklausti tiesiai. Ir devynis kartus iš dešimties paiškės, kad mylimas žmogus nekaltas. Ir dar sulauksite daug švelnių žodžių, kurių jūsų giliam jausmui nuolat stinga.

Emocijos: Nuotaikos horoskopas
Jeigu jums liūdna, kažin ar padės fizinis krūvis arba triukšmingas vakarėlis - geriau pasilikite namie. Manoma, kad mezgimas ramina nervus. Tokia "terapija" jūsų ženklo žmonėms labai padeda. Vėžiai - azartiški žmonės, todėl susipykę vienu prisėdimu gali numegzti gražų daiktą. Pagaminkite kokį gardėsį. Iš pradžių nenorėsite stovėti prie viryklės, tačiau palengva įsitrauksite ir nepastebėsite, kaip nuotaika pagerės. Pavartykite seną šeimos albumą, ypač vaikystės, mokyklos, studijų laikų ar vaikų nuotraukas. Malonūs prisiminimai padės jums užmiršti nemalonumus.